İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovery Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Berkay Özdemir

Basligi okudum , bir discovery almayi dusunuyorum.

Samwung gwlaxy s1 cihsximin internetinin yavasligindan sikayetciyim , bu gm discovery isimi gorurmu? Fiyat suanda ne kadar , nerden almali?

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

İnternet hızı oldukça iyi bir inceleme videosunda S3'ten bile yüksek performans sergilemişti ilgili test programında. Fiyat olarak kampanyalı 580-600 TL civarı normal fiyat olarak(ereyon.com bimeks ve gold gibi) 649 TL, 16 GB hafızalı olanı ise 700 TL civarı...

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

İnternet hızı oldukça iyi bir inceleme videosunda S3'ten bile yüksek performans sergilemişti ilgili test programında. Fiyat olarak kampanyalı 580-600 TL civarı normal fiyat olarak(ereyon.com bimeks ve gold gibi) 649 TL, 16 GB hafızalı olanı ise 700 TL civarı...

Markaya karşı ön yargı.. telefon hakkında soru işareti bırakmıyor değil Aslında.. 

Başka kimler var kullanıcııı  :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Annem için Discovery'i düşünürken, Vialand'a açılışa özel Teknosa'da 495 TL'ye bulunca aldım..

LG Optimus L7

mPnIRRy.jpg

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Markaya karşı ön yargı.. telefon hakkında soru işareti bırakmıyor değil Aslında.. 

Başka kimler var kullanıcııı  :D

Size tavsiyem donanımhaber'de bu telefonun konusunu incelemeniz. Çooook derin bilgi var, ama normal kullanıcı olarak bu forumdan da faydalanabilirsiniz. Ayrıca söylenenler ne olursa olsun çevrenizde yad bir mağazada çalışan bir ürünü inceleyin daha net fikriniz olur...

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Size tavsiyem donanımhaber'de bu telefonun konusunu incelemeniz. Çooook derin bilgi var, ama normal kullanıcı olarak bu forumdan da faydalanabilirsiniz. Ayrıca söylenenler ne olursa olsun çevrenizde yad bir mağazada çalışan bir ürünü inceleyin daha net fikriniz olur...

Okumaya çalıştım , ancak bayağı uzun bir konu olmuş. Aslında göz kararı 10 yorumdan 9 yoruma göre alıcam deseniz . 9 yorumda olumlu cıkar eminim. Kullanıp memnun olmayan henüz yok.. 

Bugun kız arkadaşıma General Mobile alıcam dedim , tepkisi Saçmalamaa!! oldu. Tek sıkıntım markaya karşı olan önyargım .

Gidip bir inceleyim en iyisi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Gidip bir inceleyim en iyisi.

Sen GM al, kaba koyunca S3 zanneder zaten. Kız arkadaşlar geçici, F/P cihazlarının verdiği keyif daimidir.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Sen GM al, kaba koyunca S3 zanneder zaten. Kız arkadaşlar geçici, F/P cihazlarının verdiği keyif daimidir.

He ya... Gören "OoooOO S3 almışsın..." diyor, biraz kurcalayıp kapağın arkasına bakınca :shok:  oluyorlar... Fiyatını duyunca :dribble: oluyorlar, sonra kendine aldıkları aynı fiyatlı daha az özellikli marka telefonları düşününce :yildizlar:  oluyorlar en son olarak marka'ya olan ön yargıyla :beee:  yapıyorlar...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Gönderilen Resim

Deniz kenarında çekilmiş biraz da pxlr Express le oynanmış foto

Bu da normal

Gönderilen Resim

Bizim balkon

Gönderilen Resim

Ve Gece

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Misafir

Bir arkadaşıma tavsiye ettim alma aşamasında,nedersiniz aldirayımmı,memnunmusunuz.

Tanıdığım GM kullanan 2 kişinin de pilleri patlamıştı şarzdayken,bu konuda bilginiz varmı :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Discovery mi patladı abi? Biz daha önce böyle bir şey duymadık. Onun haricinde şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca telefonun çift simkart girişi var...

yok mert discovery değil GM başka modeli,birisi benim yeğenindi garanti bitmeden batarya patladı şarjdayken,gerçi değiştiler sorun çıkarmadan,aynı şeyi başkasındada duydum

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi bu telefon gm için milat. Evet daha önceki modelleri kalitesiz. Onu kabul ediyorum ama bu başka bir şey :) Ben aşırı memnunum. Hafta sonu detaylı bir video çekeceğim. Sesim kötüdür ama çekeceksiniz artık :)

Ben seslendireyim Mert.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

1 sene kadar piyasada kullanılsın bakalım , belki ondan sonra düşünebilirm.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yaklaşımını garantici buldum abi...

Birden çok parladı,her yerde incelmeler  olumlu yorumlar vs vs.Bana sağlam bir pazarlama strateji ile girdiler ve bu sefer tutturdular gibi geliyor.Kısaca piyasa iyi para yedirdiler diye düşünüyorum.

Belki ön yargıdır ama en basit örnekle bir dergide hangi ürünün incelemesi olumlu aman mutlaka alın kaçırmayın tarzında olursa baştana aşağı dergi o ürün ve gurubun reklamları ile dolu oluyor.

Bknz : Chip, pc online vs.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ekran çizilmez diyor(gorilla glas) gerçekmi,alınca çiviyle denesekmi ,ekrana koruma yapıştıralımmı

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ekran çizilmez diyor(gorilla glas) gerçekmi,alınca çiviyle denesekmi ,ekrana koruma yapıştıralımmı

10 gün koruyucu filmi görmediğim için kutudan çıktığı gibi kullandım..Hiç bir şey olmadı..Anahtarla beraber cebime de koydum, üstüne çakmak ekledim..Ekranı silince geçiyor lekeler, aksine filmi yapıştırınca oluşan lekeler epey bir silince geçiyor...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bir arkadaşıma tavsiye ettim alma aşamasında,nedersiniz aldirayımmı,memnunmusunuz.

Tanıdığım GM kullanan 2 kişinin de pilleri patlamıştı şarzdayken,bu konuda bilginiz varmı :)

Zaten Gm nin imajı bu olaylar sonunda yerle bir olmuştu..Eski modellerde buna benzer bir çok batarya sorunu yaşanmıştı.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

He ya... Gören "OoooOO S3 almışsın..." diyor, biraz kurcalayıp kapağın arkasına bakınca :shok:  oluyorlar... Fiyatını duyunca :dribble: oluyorlar, sonra kendine aldıkları aynı fiyatlı daha az özellikli marka telefonları düşününce :yildizlar:  oluyorlar en son olarak marka'ya olan ön yargıyla :beee:  yapıyorlar...

Önder abinin yorumu telefon için herşeyi anlatıyor :good1: Bende de telefonu gören S3 zannediyor. Hatta genel müdür yardımcımız gördü geçen gün, S3 mü dedi hayır dedim S4 mü dedi hayır dedim sonra açıkladım özelliklerini falan, cebinden S4 çıkardı bununla aynı yaa dedi, boşuna 1600-1700 vermeye gerek yok dedi :D

İçimden bu kadar paraya böyle bir telefon aldığım için katıla katıla güldüm :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben bugun aldim note2 dostum aynen bir tepsi. Cok buyuk ve gereksiz bence. S2 im bozulmasa hicbirinden farki yok. Arada bu kadar para verecek bi fark yok bence. S2 tam standartlarinda. Bosuna efsane dememisler.

Normal kullanıcılar için bu paraya verecek kadar bi fark yok bence. Yani S2 den memnun olan için aman aman bi uçurum yok. Performans ve hız tutkunuyum s2 yetmez diyenler içinse tabi mükemmel :D. Hiç elime almamıştım, karşıdan baktım hep :) Telefonun özellikleri çok iyi ama çok iri be. Hiçbir yere sığdıramıyorum. 

Haksızlık etmeyelim. Dediğim gibi hepsi yapıyor ama hepsi aynı şekilde yapmıyor. Kötü bir alet olsa zaten bu zamana kadar katlanmazdım ben. Herkes halen hayran hayran bakıyor. Şu anda onun yapabildiği bazı nadir özellikleri sadece note 3 yapabilir. Büyüklüğünüde deneyip aldınız sanırım. Alışınca diğer telefonları kullanamazsınız. Gereksiz olan kısımı ise anlayamadım? Neyi gereksiz? 

Bir önceki mesajda kendimi alıntı yaptı anlamadım.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Yanında jelatin geliyor kullanın...
Yorum bağlantısı
Misafir

Şu buff denen kalın bi malzeme var. Önlü arkalı onlardan takmak lazım. Reklamında adam çekiçle vuruyor bişey olmuyor. Ne kadara doğruysa artık.

Yorum bağlantısı
Berkay Özdemir

Bugun baktım , inceledim. Telefonu birkez daha sevdim diyebilirim. 

Kız arkadaşımı ikna edersem alacağım  :p

Daha doğrusu , ikna etmek için yarın birde kendin incele diyeceğim  :unsure2:

Bana şans dileyin , sırf baskı yüzünden Samsung , yada apple almak istemiyoruum  :D

Kendisi iphone5 kullanıcısı , sanada 5 alalım derse yandık  :D

Ben GM Discovery Alırım , geri kalan 1,400 TL yede arabaya şunları şunları yaparım diyorum içimden ,hatun dırdırı çekilmiyor be  :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bugun baktım , inceledim. Telefonu birkez daha sevdim diyebilirim. 

Kız arkadaşımı ikna edersem alacağım  :p

Daha doğrusu , ikna etmek için yarın birde kendin incele diyeceğim  :unsure2:

Bana şans dileyin , sırf baskı yüzünden Samsung , yada apple almak istemiyoruum  :D

Kendisi iphone5 kullanıcısı , sanada 5 alalım derse yandık  :D

Ben GM Discovery Alırım , geri kalan 1,400 TL yede arabaya şunları şunları yaparım diyorum içimden ,hatun dırdırı çekilmiyor be  :good1:

Sen ona One ı göster, direk discovery ye izin verir, ip5 i satacak yer arar :)

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

telefonu nasıl modem gibi kullanacağım yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Şu buff denen kalın bi malzeme var. Önlü arkalı onlardan takmak lazım. Reklamında adam çekiçle vuruyor bişey olmuyor. Ne kadara doğruysa artık.

Note 2 için almıştım. Gerçekten kalın ve kaymıyor. Benim kalemle kullanmama engel oldu bende söküp attım. Çekiçle kırılmaz olayı felan hikaye. Bildiğimiz naylon. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...