İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Çok naziksiniz bayım. :p

Daha da nazikleşirim istersen iz beyefendi.

G2 ile ilgili bilgin varsa paylaş, yoksa kapıyı arkadandan kapat cereyan yapmasın havalar soğudu :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

O çamaşır makinesi içerisinde beyazlar gibi 90 derecede yıkanasın emi zafer. :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

O çamaşır makinesi içerisinde beyazlar gibi 90 derecede yıkanasın emi zafer. :p

Beyazlar 90 derecede mi yıkanıyormuş? :D sen nerden biliyon bunları? :kafasindabandanayersilenkadinsmileyi: :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamara Lazgiyeva

bilmiyorum telefonlarda ne kadar basarli ama beyaz esya LG super :good1: :good1: :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Lg Süpergeler güzel, ama akıllı telde hTC ve diğerleri, üzgünüm, G2 biraz daha pişmeli, donamım vs. güzel ama yazılım alanında eksikleri var, tabii One a göre, diğerlerini ise direk eler bu G2  :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Lg Süpergeler güzel, ama akıllı telde hTC ve diğerleri, üzgünüm, G2 biraz daha pişmeli, donamım vs. güzel ama yazılım alanında eksikleri var, tabii One a göre, diğerlerini ise direk eler bu G2  :)

Yani görende HTC kendi yazılımını kendi işletim sistemini kendi yazıyor sanacak. Hepiniz birbirinizin kopyasısınız yahu, nerede kaldı özgünlük.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yani görende HTC kendi yazılımını kendi işletim sistemini kendi yazıyor sanacak. Hepiniz birbirinizin kopyasısınız yahu, nerede kaldı özgünlük.

hTC en özgünü, Android altyapısı, menüsünden kısa yollarına, arabirimden ayarlarına kadar tamamen farklı bu alet, S4 kullanan arkadaşım aldığında ilk tepkisi andro mu demek olmuştu, afalladı vallahi, o yüzden diğerlerine benzemiyor bile, sen S4 le falan karıştırdın sanırım  :)  birbirinin aynını arıyorsan hiç arama, %100 Ayfon

5S= 5Same  :D  :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

hTC en özgünü,diğerlerine benzemiyor bile :)  birbirinin aynını arıyorsan hiç arama, %100 Ayfon

Sağolsun Apple listeye ilk beni yazıyor :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sağolsun Apple listeye ilk beni yazıyor :D

Yazar tabii, ama önemi yok, telefonları hep aynı olanın kullanıcılarıda hep aynıdır, tek farkları aypon uykusunda olma seviyeleridir, yani ha sen liste başı olmuşun ha sonu, hep aynı nasılsa  :D

Aslında bunu neden örnek verdimki, konumuz en baba akıllı telefonlar, dejavu ayfon 3310 değil  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Tek farkla, ben acı gerçeklerle güldürüyorum  :D  :D

Not: Yazmadan edemedim :) az önce bir arkadaşım aypon 4 ünü verdi, kullanmayı pek bilmiyor, face e girecekmiş, uygulamayı çektim, ama aması var, baktım alete kağnı modunda, sebebi bellide sordum, abi bir uyarı geldi, güncelle falan diyince yanlışlıkla bastım sonra durduramadım, ne oldu anlamadım, baktım telefon açılınca değişmiş, yanlışmı yaptım dedi  :D   geçmiş ola, İandrOS7 yi aypon4 e yüklemişsin, çakma Android ve stabil ama yarımyamalak ios a geçmişsin, yapacak birşey yok, aleti öldürmüşsün dedim, söylüyorumda inanmıyorlar birde, aypon4 e ios7 yüklerseniz, hTC wildfireS gelir 5 sille 3 tokat ile direk ezer geçer, böylesine kağnılaşacağını tahmin etmezdim, 3310 bile daha hızlı yahu  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Dolumu boşmu sen anla artık, tabii uykudan uyanabilirsen  :D   ip6 ile inşallah elma uynanırda kurtarır paçayı, yoksa size kalsa kendi aleminizdeki, hala 1 numarayız hayaliyle iyi durumda olduğunu sanır, bu haliyle kalırdı bu elma  :D

One ve G2 gibileri varken ayfonun esamesi bile okunmaz, zorla güldürüyorsunuz akşam akşam  :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Dolumu boşmu sen anla artık, tabii uykudan uyanabilirsen  :D   ip6 ile inşallah elma uynanırda kurtarır paçayı, yoksa size kalsa kendi aleminizdeki, hala 1 numarayız hayaliyle iyi durumda olduğunu sanır, bu haliyle kalırdı bu elma  :D

One ve G2 gibileri varken ayfonun esamesi bile okunmaz, zorla güldürüyorsunuz akşam akşam  :D

Abi sonu yok bunun. Elalemin firmasına boşa bu kadar enerjini harcama.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu konuda haklısın işte :) neyse, nasılsa bendeki şuan en iyi 2 cihazdan biri, keyfini süreyim bari, sanada tavsiye ederim, alıştınmı bırkamazsın bu hatçeyi :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu konuda haklısın işte :) neyse, nasılsa bendeki şuan en iyi 2 cihazdan biri, keyfini süreyim bari, sanada tavsiye ederim, alıştınmı bırkamazsın bu hatçeyi :)

1000TL'Den bir kuruş yukarı vermem. İp4s alırım ki şuan 1300'lerde 3-4 ay sonra iner 1000lere :D

Yorum bağlantısı

Bugün kliksanın ilanı vardı. 32gb siyah renk, 1.749.tl. World card'a 100tl puan ve 3 ay taksit erteleme. Tabi 3 ay erteleme ile 15 aylık bir taksit süreci olacak ki, üzerine 1 ya da iki model çıkabilir, bu da genelde asap bozucu oluyor:)

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

1000TL'Den bir kuruş yukarı vermem. İp4s alırım ki şuan 1300'lerde 3-4 ay sonra iner 1000lere :D

Satılmadıysa 1 yıl garantili iPhone 4s var, 1100 TL :p telefoncu arkadaşta :p:D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hımm, ayponun en iyi modeli heleki de İOS5 yüklüyse, aldınmı sakın ios5 üstüne çıkma, benden sana tavsiye diyeceğim ama ios5 yüklü 4s bulman çook zor, durumu anlayan ve 5 te kalanlar azınlıkta çünki, neyse şimdiden hayırlı olsun, eee bir yerden başlamak lazım, temelden başlamak hep iyi olmuştur zaten  :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bugün kliksanın ilanı vardı. 1-) 32gb siyah renk, 1.749.tl. World card'a 100tl puan ve 3 ay taksit erteleme. Tabi 3 ay erteleme ile 15 aylık bir taksit süreci olacak ki, üzerine 1 ya da iki model çıkabilir, 2-) bu da genelde asap bozucu oluyor:)

Saygılarımla.

1- Al sana One ile aynı fiyat :p Ne anlamı kaldı ? :p

2- Kesinlikle :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Satılmadıysa 1 yıl garantili iPhone 4s var, 1100 TL :p telefoncu arkadaşta :p:D

1100 mü, 500 kaat anca  :D  şaka gibi yahu, Discovery bile duman eder 4si :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hımm, ayponun en iyi modeli heleki de İOS5 yüklüyse, aldınmı sakın ios5 üstüne çıkma, benden sana tavsiye diyeceğim ama ios5 yüklü 4s bulman çook zor, durumu anlayan ve 5 te kalanlar azınlıkta çünki, neyse şimdiden hayırlı olsun, eee bir yerden başlamak lazım, temelden başlamak hep iyi olmuştur zaten  :rolleyes:

Ohhooo ben Android yokken ios kullanıyodum ben. Sen başlangıç diyorsun :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1- Al sana One ile aynı fiyat :p Ne anlamı kaldı ? :p

2- Kesinlikle 

3. One la tek yakın oldukları yönse sadece fiyatı zaten :)

Ohhooo ben Android yokken ios kullanıyodum ben. Sen başlangıç diyorsun :D

Daha kötüya o zaman, taaa o zamandan beri yerinde saymışsın desene, büyük kayıp vallahi :) gerçi 5s alsanda değişen birşey olmazya neyse  :D

Not: nerden açtım şu aypon meselesini :) neyse şakayı bırak artık, iyi güzel tamam fakat, tek bir konuda dahi üstünlüğü kalmayan ve tekerrürden ibaret cihazları bırakın artık :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

ilk android maceramda ki telefonun duvar da izi var. Ben de iz bırakacağına duvara bıraktı ben napayım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...