İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Servet Aydın

Bu konuyu uzun süredir takip ediyorum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda eşime ben de LG G2 aldım. Kendim aypon 5 kullanıyorum, kıskanmadım değil... Fiyat ve performans süper.

Bırak şimdi haticeyi, ayfonu. Senin amerikan nerde ondan bahset :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Veli Işır

Abi buick duruyor, asfalt kazıyoruz. Melih Gökçek'e kiralıyorum bazen yol kazıma işleri için :)

Yenisini aldım:) 69 impala custom coupe...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Benim küçük kayınço 2000 liraya araba almış.

Ayy yanlış yere yazmışım :p

Yanlış olmasın, hTC konusuna yazman için dedim tabii  :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Abi buick duruyor, asfalt kazıyoruz. Melih Gökçek'e kiralıyorum bazen yol kazıma işleri için :)

Yenisini aldım:) 69 impala custom coupe...

Konusu olsa da ilgil ile takip etsek :p

Yorum bağlantısı
Tamara Lazgiyeva

arkadaslar  LG Optimus L7II Dual  kullanan var mi?

kayiboldum 3 telin arasinda,hangisini alsam acaba?

hepsi duos

1. LG Optimus L7II Dual

2. Samsung Galaxy S Duos  veya Samsung Galaxy Grand Duos

3. HTC Desire 600 Dual Sim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

General Mobile Discovery 16 Gb..  Lg önce televizyon yapmayı öğrensin sonra telefon yapsın... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

General Mobile Discovery 16 Gb.. Lg önce televizyon yapmayı öğrensin sonra telefon yapsın... :)

Ne desem bilmem ki? Telefon GM disco., TV ise LG...:p tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Ne desem bilmem ki? Telefon GM disco., TV ise LG... :p

Elektronik marketlerde Philips ile Lg yi ve hatta Samsung' u birarada izlediğimde Philips bence bir adım önde...  :)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Elektronik marketlerde Philips ile Lg yi ve hatta Samsung' u birarada izlediğimde Philips bence bir adım önde...   :)

Ben 2-3 ay neredeyse hergün vatan comp., teknosa gidip inceledim sordum soruşturdum hatta vatan'da izlemediğim format(video), açtırmadığım hd kanal, bakmadığım(kurcalamadığım) özelliği kalmamıştı. Ha keza forum sitelerinde de aynı şekilde. LG'nin performansı(2 yıl önce) hepsinden daha iyiydi. Özellikle 3D'de ve true motion, kenar düzeltme vs. özellikleri çok iyiydi ki LG'ye karşı ön yargım vardı eniştemdeki LCD yüzünden. Arkadaşlarımdaki muadil samsung philips sony vs. tv'ler hiç çekici gelmediği gibi onlar bendekini daha çok beğendiler... :unsure2: :unsure2: :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

LG'nin performansı(2 yıl önce) hepsinden daha iyiydi. Özellikle 3D'de ve true motion, kenar düzeltme vs. özellikleri çok iyiydi ki LG'ye karşı ön yargım vardı eniştemdeki LCD yüzünden.

O zaman en kısa sürede tekrar gidip testlerime devam edeyim...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Al işte G2 demode oldu bile  :D

lgflex.jpg

En önemli özelliği esnek ve kavisli bir ekran olan telefon, aynı zamanda LG’nin P-OLED ekran kullandığı ilk telefon olma özelliğini gösteriyor. LG G FLex, Samsung cephesinde üretim gösteren bir diğer kavisli ekrana sahip Galaxy Round modelinin aksine esnek batarya özelliği de gösteriyor.

6-inç boyutunda HD çözünürlüklü OLED ekran ile donatılan, güç birimini Snapdragon 800 işlemcisinin oluşturduğu telefon tasarım hatları itibariyle LG G2 modelini miras alıyor. 3.500mAh gibi oldukça yüksek kapasiteli bir pile sahip telefonun “self healing (kendi kendini iyileştirme)” gibi yine dikkat çeken bir özelliği var. Söz konusu özellik sayesinde arka bölüm, diğer telefonların aksine çiziklere karşı daha dayanıklı bir yapı sunuyor, hem de olası çizilmelerde kendi kendini iyileştirme başka bir ifadeyle çizikleri yok etme özelliği gösteriyor.

http://www.youtube.com/watch?v=GmcUG2rmNsg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Iphone yamulunca eleştiriyorsunuz, LG yamulunca övgü alıyor :selo::crazy:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

LG nin piyasadaki en iyi telefonu G2 dir. Bulabilrseniz 32 bulamazsanız 16 GB lık versiyonu da işinizi yapar. Oyun oynarım, 4-5 tane 1 gb lık oyun indirip hepsini birden oynamak isterim derseniz 16 GB yetmeyecektir. Ancak fotoğraf, video vb gibi uygulamalar için 16 gb yeterli geliyor.

Arada yazılan ve konuyu amacından saptıran arkadaşlara hürmetlerimi iletiyorum :p

Ekleme: Bu arada,

Türkiye versiyonunda aktif halde olmayan radyo özelliğini rootlu cihazlarda aktif yapmanız mümkün, hemde çok basit bir işlemle. Ayrıca yine basit bir işlemle, 4G yi de aktif edebiliyorsunuz. Ancak 4G Ülkemizde henüz kullanıma başlamadığı için faydası olmayacaktır.

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kışşt hadi kendi konuna

Bu nedir arkadaş... İnsanları kandırmayınnnnn... Ayıptır, günahtır, yazıktır bre.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bu nedir arkadaş... İnsanları kandırmayınnnnn... Ayıptır, günahtır, yazıktır bre.

Hala burdamısın .

Sayın yönetici arkadaşlar gereksiz mesajları silermisiniz. :)

Yorum bağlantısı

Nasıl yani??? G2'de fm radyo yok mu? :yuh:

Trt'ye bandrol ödememek için bazı modellerde radyo özelliği olmasına rağmen yazılımsal olara kapalı geliyor. Bu şekilde fiyat ucuzluyor  ve sonrasında yazılımlarla radyoların kullanılabilmesi sağlanıyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Trt'ye bandrol ödememek için bazı modellerde radyo özelliği olmasına rağmen yazılımsal olara kapalı geliyor. Bu şekilde fiyat ucuzluyor  ve sonrasında yazılımlarla radyoların kullanılabilmesi sağlanıyor.

Saygılarımla.

Misal GM disco...

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

LG G2 root yapmak nedir? Nasıl yapılır? Yapılırsa telefonun yazlımı sapıtır mı? yani takılma yavaşlama vs?

Root yapmak, sistem köküne ulaşmak demektir, yani sistem dosyalarını, işletim dosyalarına erişebilmek ve bunlarla işlem yapmak için alınan yetkidir root. Cihazı root ettiğinizde sistem dosyalarını (normalde erişemezsiniz) görüntüleyebilir, bunlar üzerinde değişiklik yapabilir, custom rom veya custom kernel kurabilirsiniz.

Telefonun yazılımını root sapıttırmaz ancak root işlemi sonrası kullanıcı tarafından sistem kökünde yapılan değişiklikler sapıttırabilir de, iyi bir yazılımcı tarafından ele alınırsa performans artırılabilinir de.

Root ile ilgili youtube de bir takım videolar var onları referans alarak root yapabilirsiniz.

Ama işin can alıcı kısmı root lu cihazınız garanti dışı kalır, tekrar stock roma dönmeniz veya hard reset atmanız gerekir. Takip ettiğim kadarı ile konu ile başlangıç seviyesinde ilgilisiniz, root yapmanızı veya detaylı bilgi sahibi olmadan root yapmamanızı tavisye ederim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Trt'ye bandrol ödememek için bazı modellerde radyo özelliği olmasına rağmen yazılımsal olara kapalı geliyor. Bu şekilde fiyat ucuzluyor ve sonrasında yazılımlarla radyoların kullanılabilmesi sağlanıyor.

Saygılarımla.

Kaçak göçek işler yani abi :D bi nevi vergi kaçırma usulsüzlüğü... hTC'de böyle mi? Her şey yasal. :p

hTC ve diğerleri... :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Nasıl yani??? G2'de fm radyo yok mu? :yuh:

Hiç sorma, rezillik, bari bataryası filan çıksa, hani ne bilim led filan yakarız piliylen

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Radyosu yokmu  :D  bu iş bitmiştir, G2 oldu T2 (Tırt2), bizde dünya radyosu bile var  :D  :p

Hemide demode, artık G Flex var :) ama bununda Radyosu yok :)

LG-G-Flex-Images.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...