İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

3.olacak kısmetse bakalım

O zaman kağıt üzerinde yazılı özelliklerin her zaman daha iyiyi belirlemediğini bilmeniz gerek.

Para sorun değilse ve sorunsuz şekilde telefon kullanmak istiyorum diyorsanız hTC. M7 veya M8. Ben telefona çok para vermem, ufak tefek sorun yaşarsam da dert etmem diyorsanız G2.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

htc m7 nin kasa hariç nesi iyi ben göremedim:/

Yazılımı, sesi, stabiltes ekranı, dayanıklılığı, sense, çocuksu olmayan ara birimi, dahili anfisi, ön kamerası, loş ışıkta daha iyi olan kamerası, bunlar görünmez, kullanınca anlaşılıyor  :p  temelde hepsi aynı, ama kullandığında iş değişir, bu işin Mercedes i hTC dir.

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

O zaman kağıt üzerinde yazılı özelliklerin her zaman daha iyiyi belirlemediğini bilmeniz gerek.

Para sorun değilse ve sorunsuz şekilde telefon kullanmak istiyorum diyorsanız hTC. M7 veya M8. Ben telefona çok para vermem, ufak tefek sorun yaşarsam da dert etmem diyorsanız G2.

bu sorunlardan kasıt nedir önemli olan o aslında,yeni partilerde g2 sorunsuz deniyor mesela ,kullanım acısından fark nerde acaba ,neyde sıkıntı var onu öğrenemedim :/

Yazılımı, sesi, stabiltes ekranı, dayanıklılığı, sense, çocuksu olmayan ara birimi, dahili anfisi, ön kamerası, loş ışıkta daha iyi olan kamerası, bunlar görünmez, kullanınca anlaşılıyor  :p  temelde hepsi aynı, ama kullandığında iş değişir, bu işin Mercedes i hTC dir.

peki şuan m8 uygun bulunursa alınır mı beklemek mi lazım

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bu sorunlardan kasıt nedir önemli olan o aslında,yeni partilerde g2 sorunsuz deniyor mesela ,kullanım acısından fark nerde acaba ,neyde sıkıntı var onu öğrenemedim :/

Zevk vermez diyelim, heleki hTC kullananlar için, örneğin Mercedes süren birisi başka arabayı sürünce ne hisseder.... olay bunun gibi mesela :)

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

G2 gece 45 saniyede falan odaklıyor :D zaten sabit tutma şansı yok. 10 fps ile call of duty oynar gibi :p

:) az isikli ortamda 5 saniye kadar sürüyor yeni yazilimla , fakat çok başarılı çekiyor, beklendigine değiyor, tabi çekilen objenin bu surede sabit kalması gerekiyor. Gece az ışıklı ortamda hareket eden objeyi fluluk olmadan çeken telefon var mı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

peki şuan m8 uygun bulunursa alınır mı beklemek mi lazım

Zevk vermez diyelim, heleki hTC kullananlar için, örneğin Mercedes süren birisi başka arabayı sürünce ne hisseder.... olay bunun gibi mesela :)

yurtdışı cihazlar 1500-1600 tl civarı m8 ler ?
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Onur bey siz cevapsız sorular soruyorsunuz. Şimdi burada size telefonun bozulan yerlerini tek tek nasıl anlatalım. Bu cihazdan en çok çeken Erdem Doğan arkadaşımız. Kendisinin bu konu altında onlarca mesajı var. Bakın nerelerde sorun yaşamış.

G2 düşünce ekranı çatlıyor. Dokunmatik çalışmıyor, hTC düşüyor ekranı çatlıyor ama hala telefon çalışıyor. Bu da benim gördüğüm bir örnek. Ama bunu size sorun olarak yazamam. Ya aklınıza yatani alacaksınız ya da bunca mesajdan size mantıklı gelenleri seçip onu alacaksınız.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

:) az isikli ortamda 5 saniye kadar sürüyor yeni yazilimla , fakat çok başarılı çekiyor, beklendigine değiyor, tabi çekilen objenin bu surede sabit kalması gerekiyor. Gece az ışıklı ortamda hareket eden objeyi fluluk olmadan çeken telefon var mı bilmiyorum.

Hareket eden obje değil, telefon. Karanlıkta telefonun kamerasını açıp telefonu sağa sola gezdirin ekrana bakın. Bunu bir de hTC ile deneyin. Ne demek istediğimi anlarsınız.

Odak süresini elbet abarttim. Lakin beş saniye ise net süre, bence hiç kısa değil. Karanlıkta arkadaşınızı çekerken gözüne beş saniye boyunca flaş tutuyor olmanız benim açımdan ciddi bir olumsuzluk.

Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

Onur bey siz cevapsız sorular soruyorsunuz. Şimdi burada size telefonun bozulan yerlerini tek tek nasıl anlatalım. Bu cihazdan en çok çeken Erdem Doğan arkadaşımız. Kendisinin bu konu altında onlarca mesajı var. Bakın nerelerde sorun yaşamış.

G2 düşünce ekranı çatlıyor. Dokunmatik çalışmıyor, hTC düşüyor ekranı çatlıyor ama hala telefon çalışıyor. Bu da benim gördüğüm bir örnek. Ama bunu size sorun olarak yazamam. Ya aklınıza yatani alacaksınız ya da bunca mesajdan size mantıklı gelenleri seçip onu alacaksınız.

Kronik sorunu şu şeklinde birşeyi var mı diye merak etmiştim ama sanırım kullanıcıya baglı veya telefonun eskş serisinden kaynaklı sorunlar var
Yorum bağlantısı
Onur Mert Sözer

one m8 1500-1600 e satılıyor şuan yurtdışı cihazlar ,sakata gelirmiyiz:)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

M7-M8 aynı para olsa, M7 alırım muhtemelen. Sevmedim sekizi. Ama ele alıp "benim olabilir" diye tutunca belki fikrim değişir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

"Zafer htc nin hangi modelini tavsiye ediyosun ?g2 mefta oldu da:)"

Bugün whatsapp'tan aldığım bir mesaj mesela :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Şarj sorunu için servise giden htc'nin yerine tam 10. gün sıfır Htc One Mini gönderdiler. Beğenmedim geri gönderdim, iki gün sonra hesapta! tamir görmüş çiçek gibi telefon geldi. Her aramada Htc Türkiye M: Hiz. karşımda. Bunlar çok çok önemli detaylar.

İçinizde en kötü şartlarda telefon kullanan benim. Toz var, metal tozu var, yükseklik var, darbelerin alası var. Koruma kılıfı, koruma filmi olmadan kullanıyorum. Kul yapısı ama sağlam kul yapısı

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Şarj sorunu için servise giden htc'nin yerine tam 10. gün sıfır S Mini gönderdiler. Beğenmedim geri gönderdim, iki gün sonra hesapta! tamir görmüş çiçek gibi telefon geldi. Her aramada Htc Türkiye M: Hiz. karşımda. Bunlar çok çok önemli detaylar.

İçinizde en kötü şartlarda telefon kullanan benim. Toz var, metal tozu var, yükseklik var, darbelerin alası var. Koruma kılıfı, koruma filmi olmadan kullanıyorum. Kul yapısı ama sağlam kul yapısı

Düzeltelim: "Şarj sorunu için servise giden htc'nin yerine tam 10. gün sıfır ONE Mini gönderdiler..."

Şarj sorunu olan telefon ise One X.

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hallettim ;)

Daha yüksek model daha pahalı bir cihaz. Ben yoğun adamım 32 gb anca yetiyor, bunu istemem dedim. Hele bahaneye bak hele :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

"Zafer htc nin hangi modelini tavsiye ediyosun ?g2 mefta oldu da:)"

Bugün whatsapp'tan aldığım bir mesaj mesela :D

Ne cevap verdin Peki Zafer bu soruya merak ettim de ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

G2 yi ilk alanlardanim. Hala tık demedi.

Kullanmayı bilmeyenler yüksekten dusurecekler, e72 alsın.

Adi üstünde akıllı telefon hassas yani ince ruhlu nazik kırılgan.

Boş salça tenekesini de atıyorum aşağı kirilmiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ne cevap verdin Peki Zafer bu soruya merak ettim de ..

Pislik yaptım, cevap vermedim :crazy:

Yurtdışı alacağım dedi galiba vatandaş. Fiyatı o şekilde düşürülürse M8 olur. Hatta 2 tane olur ;)

G2 yi ilk alanlardanim. Hala tık demedi.

Kullanmayı bilmeyenler yüksekten dusurecekler, e72 alsın.

Adi üstünde akıllı telefon hassas yani ince ruhlu nazik kırılgan.

Boş salça tenekesini de atıyorum aşağı kirilmiyor

Hı? Ne didin?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Pislik yaptım, cevap vermedim :crazy:

Yurtdışı alacağım dedi galiba vatandaş. Fiyatı o şekilde düşürülürse M8 olur. Hatta 2 tane olur ;)

Hı? Ne didin?

Sana bişey demedim sanirsam zafer bey
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sana bişey demedim sanirsam zafer bey

Diyemen ki zaten... Konu teknoloci, kangalların gelişimi deel...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Diyemen ki zaten... Konu teknoloci, kangalların gelişimi deel...

Doğru, ben anlamam.

Ama bu yine benim mesajımı alintilamani gerektirmez

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...