İçeriğe Yönlendir

Lg G2 Kullanım Deneyimleri, Bilgiler

Ertan Çabuk

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Değil   :D

Root larsan alayını kapatabilirsin, bu arada bunlar çalışıyor diye telefonda yavaşlama oluyor deme, dilimden kurtulamazsın...  :D  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bugün sabah saatleri itibariyle LG servis macerasına başladı, ekranda sararma ve dokunmatik ekran sorunu şikayetiyle.. Bakalım Şengüllerden memnun kalacakmıyım..

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Kullanıcılara bir sorum var:G2 nin klavyesi hala Türkçe karakterlere sahip değil mi? İlk aldığımda Samsung Galaxy S4'ün klavyesinde de i, ş, ö, ç, ğ, ü doğrudan klavye üzerinde yoktu. Şimdi var. Klavye kullanımı böyle çok daha kolay. G2 ve G3 almayı düşünmeyişimdeki ilk sebep klavyedeki bu eksiklikti. Giderildi mi acaba?

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Kullanıcılara bir sorum var:G2 nin klavyesi hala Türkçe karakterlere sahip değil mi? İlk aldığımda Samsung Galaxy S4'ün klavyesinde de i, ş, ö, ç, ğ, ü doğrudan klavye üzerinde yoktu. Şimdi var. Klavye kullanımı böyle çok daha kolay. G2 ve G3 almayı düşünmeyişimdeki ilk sebep klavyedeki bu eksiklikti. Giderildi mi acaba?

LG nin orijinalini bilmiyorum ancak, Swiftkey diye başarılı bir klavye uygulaması var. Ücretsiz. Tüm android telefonlarda kullanılabiliyor. Türkçe karakterler de mevcut. S4 te de deneyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Aklı olan LG'den uzak dursun sözümü yineliyorum.. Bayramdan sonra değişim yapılacak cihaz için Perşembe günü aradım, bugün işlemler yapılıp Cuma kargolanacak dendi, İstanbul'dan İstanbul'a kargo yapılacağı için 1 gün de teslim edilmesi gerek, Cumartesi öğlene kadar açık olan servisten cihazı alabilirsiniz dediler.. C.tesi servisi aradım, mesai saatleri dışında olduğu için ulaşamadım, LG Türkiye'yi aradım onlar da ulaşamadı.. Bakın kargo gönderildi mi ben servise gidiyorum birazdan dedim, gönderilmiş dedi.. Gittim servise öğlen olmadan, cihaz falan yok ortada.. Aradım tekrar saydım sövdüm, P.tesi sabah arayın hangi kargoda nerede öğrenelim şuan hafta sonu departmanlar mesai dışında dediler.. Bu sabah aradım, cihaz kargolanmamış :) Neden diye sordum, onay işlemleri devam ediyormuş.. Ne onaylıyorsunuz dedim 1 ay sürecek kadar ? Uydu mu gönderiyorsunuz atmosfere ? Değişim departmanına bağlanıp durumu sordu, bu hafta içinde sonuçlanırmış demişler.. Sen tekrar bağlan o departmana dedim, bugün onaylansın ve kargolansın.. Yarın teslim almazsam daha da bu cihazın peşinde koşmayacağım, tüketici haklarına gideceğim dedim.. Gerekli yerlerede mail atacağım dedim.. Sanki dalga geçiyorlar, ben anlamadım bu nasıl iş ? Stok yok dediler, stokta olan modeli istedim, tamam dediler göndermediler.. Şimdi oyalama taktikleri var, dinsizin hakkından imansız gelir.. Bugün bana dönüş yapmazsan, daha da aramayın diyerek kapattım.. LG'de de iş yok LG Türkiye'de de.. Samsung dandik deriz ama hizmeti iyi en azından.. Bunlar insana saç baş yoldurur, tek kuruşunu helal etmiyorum.. Kore'ye bile mail atmayı düşündüm :)

Çok cektirdi size bu servis ve lakayitlik, geçmiş olsun. Telefonu kullanamama ve maddi zararin yani sira verdikleri psikolojik hasar daha buyuk aslinda.Türkiye garantili miydi sizin cihaz?

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Htc One numbir van (ali cihangiroglu yok ben diyim)

Apple dan sasma bir daha ;)

Lg vs vs kuru kalabalik vakit kaybi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Klavye g2 de de g3 te de ingilizce. Türkçe karakterler açık değil. Harfler üzerine basılı tutarak ulaşıyorsunuz eskisi gibi...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

02.08.2014 tarihinde servise yolladığım telefon tamir edilmiş, servisten mesaj geldi. 3 günde çözüldü mevzu, sevindim.. İnşallah sorun da çözülmüştür. LCD değiştirildi yazıyor servis evrakında, bakalım görelim..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Htc One numbir van (ali cihangiroglu yok ben diyim)

Apple dan sasma bir daha ;)

Lg vs vs kuru kalabalik vakit kaybi

:good1:

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

LG nin orijinalini bilmiyorum ancak, Swiftkey diye başarılı bir klavye uygulaması var. Ücretsiz. Tüm android telefonlarda kullanılabiliyor. Türkçe karakterler de mevcut. S4 te de deneyebilirsiniz.

Samsung'ta Türkçe karakterli klavye var. Yaklaşık 6 ay önceki güncellemede geldi. Ondsn önce android marketten indirdiğim klavye programları telefonda problemlere neden olmuştu.

S4 ten çok memnunum. LG G2 düşünmemin tek nedei pil ömrü, almayışımın temel sebebi ise klavyede Türkçe karakter olmamasıydı. S4'ün pil problemini sanıyorum çözmek üzereyim. Buradaki Samsung bayii telefonum için orijinal 3000 mAh batarya olduğunu söyledi. Sipariş verdik. 2 güne kadar elimizde olacakmış.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yine hTC demek zorunda kalıyorum, zorla dedirtiyorsunuz vallahi, klavye Türkçe değil ve olsun diye cebelleşiyorsunuz haaa  :i-ih:  :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Beyler GPS her acisimda asagidaki bu uyari cikiyor sizde de boyle mi? Hep bu uyariyi almayi engellemenin yolu yok mu?

pamy7aja.jpg

Gps ten ziyade gogil in halti.

Kabul et kurtul [emoji12]

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Gps ten ziyade gogil in halti.

Kabul et kurtul [emoji12]

Yooo google'ın deel, LG'nin haltı. Aynı android bizde de var, hiç böyle despot bir tavır takınmıyor hTC. :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Yooo google'ın deel, LG'nin haltı. Aynı android bizde de var, hiç böyle despot bir tavır takınmıyor hTC. :D

Sen onu bunu boşver soruma cevap ver.

HTC sayfasında.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Dün lg nin g4 modelini gördüm. Ekran ovaldi. Telefon çok hoşuma gitti. 2300 tl gibi bir fiyatı vardı. Lg piyasaya ağırlığını koydu iyice...

Nerde gördün Mert G4 ü? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Gerek G2 olsun, gerek G3 ve gereksede Fleks olsun LG artık piyasada üstün cihazlar üreten bir marka olarak yolunda ilerliyor.

Katiliyorum Murat Bey, iyi ki de araştırıp inceleyip g2 almışım diyorum. Burada htc daha iyi diyen arkadaşlar var ama ben htc'nin övülen g2 muadillerinin malzeme kalitesi ve tasarımının benim ve eşimin zevklerimize hitap etmediğini gördüm. G2 stok rom ile inanilmaz stabil ve her kosulda çok hızlı, kamera cekimleri ise az ışıklı ortamda bile son derece iyi, özellikle s4'twn çok daha iyi. Onun koyu cektigi aksam üzeri saatlerde g2 ayarlarla oynamadan neredeyse gündüz aydinliginda çekebiliyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Zevke hitap etmeyebilir ama kalite olarak direk fark atar htc :) ayrıca s600 işlemciyle bile One m7 g2 ile çok rahat kapışır fark göremezsiniz bile, m8 i zaten katmıyorum, g2 yi bırak g3 bile fark atamaz, zaten geri kalan özellikleride daha fazla, neyse sonuçta g2 de g3 de sağlam cihazlar, fakat harbiden htc nin gerisindeler, özellikle stabiltiede htc süperdir, m7 bile şuan m8 den sonra demode olmasına rağmen hala g3 ten de s5 tende bence daha iyi (g2 yi hesaba zaten katmadım), kıyaslamak bile yetiyor bana, bu arada Elöver gardaşım bile One diyorsa bir daha düşünün derim, boşa çabalamayın  :D  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Lg bencede samsung'tan iyi o kadar. Özellikle g3'ün Donanım göz doyurucu. Ama bir hTC olabilmesi için bir fırın ekmek yemesi gerek. Metal görünümlü plastik kapak koymuşlar yahu. Valla hayal kırıklığına uğramıştım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...