İçeriğe Yönlendir

Hangi Silecek Suyu? (Liste İlk Mesajda)

Misafir

Recommended Posts

Tahir İlter

%100 kullanacağım için - 20 aldım karıştır sonra geri kalanı zapt et falan uğraşmak istemedim. Döşeme temizleyici özellikle merak ediyorum iç akşam bej olunca çok sıkıntı oluyor umarım istediğim performansı yakalarım. Az da çıkıştım N11 üzerinden bayinizin kulağını çekin biraz İsparta da bulamıyoruz ürünlerinizi diye :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kalwax dan aldığım ürünlerin kargosu  geldi . Ben böyle bir paketleme görmedim. 3 liralık mala 10 liralık kutu paket vs yapılmış. İşlerinin ciddiyeti buradan bile belli. Ürünlerinden de büyük ihtimalle memnun kalacağım 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tahir İlter yazdı:

Az da çıkıştım N11 üzerinden bayinizin kulağını çekin biraz İsparta da bulamıyoruz ürünlerinizi diye :)

Haberim oldu :)

Tahir İlter yazdı:

Döşeme temizleyici özellikle merak ediyorum iç akşam bej olunca çok sıkıntı oluyor umarım istediğim performansı yakalarım. 

Sık ve sil.. Sonra nemli bez ile sil.. Ben yıllardır alternatif aramadım hiç.. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Şimdi fiyat performans hangisini alalım arkadaşlar. Market markalarını eledik. Kalvax divortex vb yerli ve kaliteli neler kullanılabilir. Bidon ile satış olsa alsak 3 4 sene kullansak akmaz kokmaz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kalwax dan aldığım ürünlerin kargosu  geldi . Ben böyle bir paketleme görmedim. 3 liralık mala 10 liralık kutu paket vs yapılmış. İşlerinin ciddiyeti buradan bile belli. Ürünlerinden de büyük ihtimalle memnun kalacağım 

Bu mesajı Kalwax’tan Ali bey gördü de.

Diyor ki.

Bu yorumu N11 sitesine de yaparsa çok memnun olurum

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Diyor ki.
Üreticiye söyleyebilir misiniz 10lt 25 lt gibi bidonlarda satış koyabilir mi? Uygun fiyatlı olur hem bir kere alır bir iki sene kullanırız
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tahir Ak yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:

Üreticiye söyleyebilir misiniz 10lt 25 lt gibi bidonlarda satış koyabilir mi? Uygun fiyatlı olur hem bir kere alır bir iki sene kullanırız

En büyük 5 litrelik bidonu var ancak

4 bidonluk koli satışları var.. 

4 lü koli.. 

https://urun.n11.com/cam-suyu/kalwax-cam-suyu-20-c-5-lt-parfumlu-4-adet-P286549187

Tüm cam suları 

https://www.n11.com/arama?q=kalwax+cam+suyu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Mehmet Ozyurek yazdı:

Diyor ki.

Pc başında yapacağım. Ürünleri onayladım memnuniyet kısmını doldurdum. Mobilde yorum yapacağım kısmı atladım sanırım. Tekrar açamıyorum. 

Selam ve teşekkürlerimi iletirsen sevinirim abi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tahir İlter yazdı:

Selam ve teşekkürlerimi iletirsen sevinirim abi 

AS. 

İlettim 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Tahir Ak yazdı:

Şimdi fiyat performans hangisini alalım arkadaşlar. Market markalarını eledik. Kalvax divortex vb yerli ve kaliteli neler kullanılabilir. Bidon ile satış olsa alsak 3 4 sene kullansak akmaz kokmaz

Yerel işletmelere destek olmak lazım. Kaldı ki ürünleri de çok kaliteli olabiliyor. Mesela herkesin efsane temizleyicisi aspirin Kütahya nin Tavşanlı ilçesinde ufak çaplı temizlik ürünleri üreten güleç kimyaya ait şimdilerde 50 tane benzeri sahtesi var. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Yerel işletmelere destek olmak lazım. Kaldı ki ürünleri de çok kaliteli olabiliyor. Mesela herkesin efsane temizleyicisi aspirin Kütahya nin Tavşanlı ilçesinde ufak çaplı temizlik ürünleri üreten güleç kimyaya ait şimdilerde 50 tane benzeri sahtesi var. 
Anı fikirdeyim ondan sordum zaten :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Kalwax iyidir kullanıp memnun kalmıştım Beğendik mağazalarında satılıyordu üzerinde ne yazıyorsa o. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Geçen marketten bunu aldım. Hiç kullanmadım. 5 lt 8 tl. %33 alkol, %1 noniyonik aktif madde ve gliserin içeriyormuş. 8 liraya bir de özel formül demişler. Umarım camım erimez :) sZJxqJ.jpeg

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mustafa Karaca yazdı:

Merhabalar, BİM de ya da A101de satılan antifirizli cam suyu gerçekten - 35e kadar dayanabilir mi? Bana o güveni vermiyor nedense. Ben BP de satılan antifirizli Cam sularından aldım şimdilik sıkıntı yok ama BİM ve A101e göre pahalı tabiki 😊 

Birde sizler cam suyu olarak kışın hangi ürünü  kullanıyorsunuz? BİM veya A101 den ürün alıp deneyenler var mı? 

Geçen hafta şoktan aldım. 5 lt 12.95tl di. Bugün hava -2 C idi. Sanırım hortumlardaki donmuş. Su gelmiyordu. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erhan Doruk yazdı:

Geçen hafta şoktan aldım. 5 lt 12.95tl di. Bugün hava -2 C idi. Sanırım hortumlardaki donmuş. Su gelmiyordu. 

Antifrizli su koyunca, cama gelene kadar su sıktın mı ?

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçen bir markette görmüştüm, litresi 2 liraya geliyordu. Sonra alırım dedim ve almadım. Şimdi en ucuzu 5 litre 15 lira. Bu sene buralarda kalwax görmedim hiç. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mehmet Ozyurek yazdı:

Antifrizli su koyunca, cama gelene kadar su sıktın mı ?

Sıkmıştım. Herhalde depodaki donmamıştır diye düşündüm. Hava daha -2 di 😁. Donduysa vay o cam suyunun haline . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Kalvax ve divortex ikisini de kullanan var mı?sitelerini inceledim Divortex sitesi daha açıklamalı daha profesyonel güven veren bir yapıda iken kalvax sitesi ise öylesine yapılmış ürün özellikleri öylesine yazılmış baştansavma bir halde.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kalvax ve divortex ikisini de kullanan var mı?sitelerini inceledim Divortex sitesi daha açıklamalı

Dicortex in sahibini tanıyan var mı
Ben kalwax’ın sahibini 1988 den beri tanırım.
Boşverin yazıyı
Çoğu cam suyunun üstünde -40 yazıyor ama -2 de donuyor.
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Dicortex in sahibini tanıyan var mı
Ben kalwax’ın sahibini 1988 den beri tanırım.
Boşverin yazıyı
Çoğu cam suyunun üstünde -40 yazıyor ama -2 de donuyor.
Tanıyor iseniz biraz böyle şeylere dikkat etmesi önemli olduğunu iletin. Devir İnternet devri İnternet sitesi yok gibi duruyor
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Erhan Doruk yazdı:

BPden almıştım ben - 5 derece de sıkıntı yoktu. Şokta satılan da - 35 yazıyor muydu 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tahir Ak yazdı:
Mehmet Ozyurek yazdı:

Tanıyor iseniz biraz böyle şeylere dikkat etmesi önemli olduğunu iletin. Devir İnternet devri İnternet sitesi yok gibi duruyor

İletirim tabi. 

Hatta dün konuştuk biz, ürünlerinin % 70 i şu an yok sitede. 

Tamamlayacaklar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Mustafa Karaca yazdı:

BPden almıştım ben - 5 derece de sıkıntı yoktu. Şokta satılan da - 35 yazıyor muydu 

-21 yazıyordu. Ancak depo 5 litrenin yarısını almıştı. Ne olursa olsun -2 de donması garip. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Erhan Doruk yazdı:

-21 yazıyordu. Ancak depo 5 litrenin yarısını almıştı. Ne olursa olsun -2 de donması garip. 

Yani - 2 de donacaksa su koyarım daha iyi diyor insan 😊

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...