İçeriğe Yönlendir

Hangi Silecek Suyu? (Liste İlk Mesajda)

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Bende şoktan aldım geçen. Daha kullandım arabanın içinde geln bitmedi daha. Ama direk kullanmak zararlı olduğunu hiç bilmiyordum. Boyaya zarar verme ihtimali olurmu ki cidden

Ürün kalitesiz ise Kullanılan boya kireç lekesi gibi iz bırakıyor.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şok ta ne kadar kaliteli ise o kadar işte abi. Daha kullanmadım. Olmazsa kullanmayayim başka alayım tavsiye varsa
Yorum bağlantısı
Koray Demir
21 dakika önce, Akan Belen yazdı:
23 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Şok ta ne kadar kaliteli ise o kadar işte abi. Daha kullanmadım. Olmazsa kullanmayayim başka alayım tavsiye varsa

Neredeyse piyasada satılan tüm marka cam sularını kullandım. Yaklaşık 7 yıldır Shell Screenwash kullanıyorum daha iyisine denk gelmedim mükemmel temizliyor içeriğinde boyaya zarar verebilecek bileşenler yok kokusu güzel aşırı derecede memnunum. Araç nasıl fırça ile yıkanmamalıysa cam suyu da kaliteli seçilmeli aksi halde boyayı yakar leke de olur aşınma da.

1 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Bunu kullanan var mı demek istedim:

https://www.koctas.com.tr/sonax-konsantre-cam-suyu-1100/12691-18779/

sonax-konsantre-cam-suyu-1100-1000145262

Bu üründen zamanla silecek deposunun dibinde sümüksü bir tabakaya yol açtığı yönünde şikayetler mevcut. Yaz dönemi kısa vadede kullanmış kokusuna hayran kalmıştım temizliği de iyi.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
2 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Burun damlasi gibi turuncu bisey satiliyor sonax da da var. deneyen?

2-3 kere kullandım hatta şuan 2 tane daha aldım henüz gelmediler. Tefsiye ederim parasına göre güzel ürün.
Geçen kış antifrizli cam suyu kullanmıştım bir faydasını görmedim cam suyu dolmadı ama boruda kalan su doldu yine kullanamadım ne anladım ondan :) 

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Aynen bu hocam. Kullandım. Güzel ürün.
Forumda bir kaç yıl önce bu ürünle ilgili bir olumsuz yorum vardı. Ayrılan arkadaşlardan biriydi sanırım. Cama püskürttügü zaman araç içinde çok kötü bir koku oluşturduğunu söylemişti. Hatta depoyu birkaç defa doldur-boşalt yaptıktan sonra ancak normale döndüğünü söylemişti. Antifirizsiz yazlık bir ürün bu. Temizleme performansı iyiymiş. Ben almıştım o yorumdan önce ama halen araçta duruyor koku yorumundan sonra kullanmaya cesaret edemedim.
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
18 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Ben :) Tek bir şişesi aylarca köpürebiliyor. Güzel temizliyor.

https://urun.n11.com/cam-temizleyici-ve-koruyucu/sonax-antifrizli-konsantre-cam-suyu-s332100-P11294451

Mavi olanları antifirizli oluyor.

Bu tarz konsantre ürünleri kullanırken farklı bir şişede sulandırıp depoya dökmekte fayda var. O zaman depoda balçık gibi birikmez.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp
On 04.12.2017 at 20:33, Koray Demir yazdı:

Neredeyse piyasada satılan tüm marka cam sularını kullandım. Yaklaşık 7 yıldır Shell Screenwash kullanıyorum daha iyisine denk gelmedim mükemmel temizliyor içeriğinde boyaya zarar verebilecek bileşenler yok kokusu güzel aşırı derecede memnunum. Araç nasıl fırça ile yıkanmamalıysa cam suyu da kaliteli seçilmeli aksi halde boyayı yakar leke de olur aşınma da.

Bu üründen zamanla silecek deposunun dibinde sümüksü bir tabakaya yol açtığı yönünde şikayetler mevcut. Yaz dönemi kısa vadede kullanmış kokusuna hayran kalmıştım temizliği de iyi.

Cam sularında METANOL konusuna hassasiyet gösterelim arkadaşlar. Metanol içermeyenlerin üzerinde mutlaka büyükçe yazar. Ucuz olanlar hep metanolle yapılıyor. Kör Eder. Size de gelebilir, arabanın yanında duran bir sevdiğinize de yoldan geçmekte olan birine de.

Shell Screenwash'a 10 puan da benden. Çok iyi cam suyudur. Bu sene yazlık ürün de çıkardılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Shell’de kendi markası ile satılan cam suyu beş para etmez. Dün -3 derede dondu. 100 kilometreyi camın yarısı buz ile geldim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Shell’de kendi markası ile satılan cam suyu beş para etmez. Dün -3 derede dondu. 100 kilometreyi camın yarısı buz ile geldim.
-23 derecede donmuyor, aldığın istasyon katakülle yapmış. Bence şikayet et
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
-23 derecede donmuyor, aldığın istasyon katakülle yapmış. Bence şikayet et

Abi orijinal kutusunda kendim açtım. Aldığım istasyon Shell’in kendi işlettiği istasyon
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Su deposu boşmuydu ?
Yada depoya döktükten sonra fıskıyelere gelene kadar sıkmışmıydın ?

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben hiç bir zaman sade su kullanmıyorum. 5 litre depoda en az iki kapak yıkama şampuanı ekliyorum.
Dün yola çıkarken de shell in cam suyunu ekledim.
Geredeye gelene kadar 5 6 kere kullandım sileceği. Gerede de dondu.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bence depodakiyle karışmamış . En dandiği bile donmaz. Kışlık su olduğuna eminmiyiz?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Abi orijinal kutusunda kendim açtım. Aldığım istasyon Shell’in kendi işlettiği istasyon
Ne zamandan beri kullandığımı hatırlamıyorum ama hep shell kullanırım. İlk defa donduğunu duydum. Ha, ben su ile karışım yapmıyorum. Direk hepsini döküyorum. Su ile çözeltilmiş olduğu için ürün
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ne zamandan beri kullandığımı hatırlamıyorum ama hep shell kullanırım. İlk defa donduğunu duydum. Ha, ben su ile karışım yapmıyorum. Direk hepsini döküyorum. Su ile çözeltilmiş olduğu için ürün

Bir kutuya tam boşalttım depo aldığına göre muhtemelen içerde çok az su var. O da donma derecesini bu kadar etki etmez diye düşünüyorum. Tek ihtimal var yazlık sıvı aldım.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aynen. Depoda su olması eser miktarda etki etmiyor.

Bu arada, klavye tahmin sistemi açıktır bende yazarken. Etki yazarken etli ekmek çıktı otomatik olarak [emoji16]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Etki yazarken etli ekmek çıktı otomatik olarak

Akıllı telefon diye boşuna demiyorlar. Sahibinin zevklerine hemen alışıyor :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp
(düzenlendi)
12 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Bir kutuya tam boşalttım depo aldığına göre muhtemelen içerde çok az su var. O da donma derecesini bu kadar etki etmez diye düşünüyorum. Tek ihtimal var yazlık sıvı aldım.

Yazlık su pembe, kışlık su mavi

tarihinde Oğuzhan Alp tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Ben de BİM'den 3 adet 5 lt Auto Style aldım. Cam suyu donmuyor ama silecek suyunun çıkış noktaları buz tutuyor sanırım. :) -7'yi gördük şimdilik.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Ben de BİM'den 3 adet 5 lt Auto Style aldım. Cam suyu donmuyor ama silecek suyunun çıkış noktaları buz tutuyor sanırım. [emoji4] -7'yi gördük şimdilik.

Bekir su püskürtme uçları ısıtmalı c max ta... sıkıntı yok... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...