İçeriğe Yönlendir

Frene Basinca Direksiyon Titremesi

Tolgay Bilge

Recommended Posts

Fatih Avcı

En kalitelisi trv mi? Değiştirirken 4 dunü birdenmi değiştirmem gerek.daha 10000 km olmadı hepsini değiştirdim

Yorum bağlantısı
Barış Alıcı

Aynı sorun bende de mevcut. Ses, uğultu falan yok sadece titreme yapıyor. 2 kere tornaya verdim ama nafile. Çözümü bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

ben Brembo disk kale balata aldım titreme ve ses yok sadece kale balata yumuşak olduğundan çok fazla toz çıkıyor.Onun dışında şimdilik çok iyi.

Peki takmadan önce titreme varmıydı?

Yorum bağlantısı
Erzan Aşkın

aynı sorunu iki hafta önce yaşadım . şu an çok şükür problemim yok. tornalattım bir ay sonra bozuldu. balata ve diski trw marka olarak değiştirdim fren performansından gayet memnunum.

Bu işlemin ne kadara mal olduğu ve 4 tekerlek içinde uygulanıp uygulanmadığı konusunda bilgi verebilirmisiniz

Yorum bağlantısı
Yavuz Duran

Arkadaşlar Ate yada bosch marka disk ve balata alın garanti veriyorum rahat edersiniz, benim araç 10 yaşında ve 10 yıldır bu markaları kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım, saygılar

Yorum bağlantısı
Ahmet Hacıoğlu

en kalitelisi trw diyemem ama yinede memnunum. ben direksiyonu zaptedemiyordum titreme o dereceydi.

ama iki kalite diye bilitorum trw ler.

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

brembo disk sordum 150 tl dediler trv 175 orjinali 300 tl hafta sonu halletmem lazım şu işi.

Yorum bağlantısı
Alper Doğan
(düzenlendi)

Aynı sorun bendede mevcut az önce ustaya bıraktım aracı diskler garatili olduğu için değiştirecekler bakalım düzelicekmi

tarihinde Alper Doğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Hacıoğlu

bremboda iyidir . aslında brembo alacaktım ama olmadığı için trw taktım. ama dediğim gibi iki kalite oluyor bunlar. iyi olanını tercih edin fiyat farkına bakmadan.

Yorum bağlantısı
Alper Doğan
(düzenlendi)

Benim diskler değişti bugün garantiden sonuç yine aynı poryada yamukluk varmış o yüzden bende tornalattım sıkıntı gitti

Selçuk bey önler obg gibi bir marka arkalar trw sizlere tavsiyem disk balata değiştirirken lastikler sökülürken birinin içerden frene basması lazım tekrar takılırken bizim disklerde sabitleme civatası bulunmadığından dolayı en ufak kastırma poryalara ve disklere zarar veriyor balatalar takıldıktan sonra tekrar içerden birisi frene basıp lastıkleri öyle taktırın

tarihinde Alper Doğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Maslak da bir ebc bayisi buldum cumartesi gidicem komple frenlere baktırıcam porya yamuksa düzeltebilirlermiş cok düşük ihtimal yamulması dedi ebc disk onerdi fatih usta cumartesi onlara da uğrayacağım cözüme ulaştıracağız inşallah yüksek hızlarda cok sakat frene basmaya korkuyorum

Yorum bağlantısı
Erzan Aşkın

Maslak da bir ebc bayisi buldum cumartesi gidicem komple frenlere baktırıcam porya yamuksa düzeltebilirlermiş cok düşük ihtimal yamulması dedi ebc disk onerdi fatih usta cumartesi onlara da uğrayacağım cözüme ulaştıracağız inşallah yüksek hızlarda cok sakat frene basmaya korkuyorum

Maslaktaki ebc bayisinin ismini paylaşabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Diskleri tornalattınmı sıkıntı kalmıyor

Şimdi üretilen disklerin % 90 hatalıçeşitli markaların servislerde taktığı orjinal disklerin çoğundada hatalı çıkıp tornalatılıyor

Fatih bey diskleri sabitletmeyi unutturmayın balataları taktırmadan önce balatalar takıldıktan sonra frene bastırıp tekerleri öyle taktırın

Yorum bağlantısı
Ahmet Hacıoğlu

trw ikinci kalite disk ve balatayı( ön takım ) 320 liraya aldım.

maalesef birinci kalite ( dediklerine göre karbonlu ) yoktu ellerinde acil taktırmak istediğim için bekleyemedim.

ama herhangi bir araştırma yapmadım. aralarındaki bariz fark nedir diye.

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Bugün trw marka disk ve balata aldım kompleksin sistemini herşeyi kontrol ettiler 400 tl verdim ama bana fazla gibi geldi ama bir saatin üzerinde uğraştılar temizleniyor ne var ne yok inşallah sıkıntı olmaz adam sıkıntı olsun gel yenilerini takayım dedi. 900 tl ye performans diski vardı ama elinde yoktu haftaya anca gelir dedi hemen bunları taktırdınmı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erzan Aşkın

Bugün trw marka disk ve balata aldım kompleksin sistemini herşeyi kontrol ettiler 400 tl verdim ama bana fazla gibi geldi ama bir saatin üzerinde uğraştılar temizleniyor ne var ne yok inşallah sıkıntı olmaz adam sıkıntı olsun gel yenilerini takayım dedi. 900 tl ye performans diski vardı ama elinde yoktu haftaya anca gelir dedi hemen bunları taktırdınmı.

No name serviste mi yaptırdınız

Yorum bağlantısı
Yavuz Duran

İyinin fiyatı ne kötünün fiyatı ne çift on disk 175 tl

Bu indirimli fiyatı ve hiçbir sorun yok, saygılar

787d54c5af39471f3457e3971675cd33.jpg

Yorum bağlantısı
Fatih Avcı

Arkadaşlar sorun çözüldü sanırım. TRW disk ve balata ile titreme kesildi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...