İçeriğe Yönlendir

Fiesta Değişim Aşamaları Start Aldı. :)

Alper Aksakal

Recommended Posts

Eray Alicikoğlu

Çok güzel olmuş benim de yapmak istediğim bişeydi ama ben de çıkmasından korktuğum için vazgeçtim

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Çok güzel olmuş benim de yapmak istediğim bişeydi ama ben de çıkmasından korktuğum için vazgeçtim

teşekkür ederim. Artık çıkmak istesede çıkmayacak. Yazılanlardan sonra hemen ısıya dayanıklı (+300 derece) yapıştırıcı ile yapıştırdim. Delip vida atmaktan iyidir
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Alper kardeş, güzel olmuş ama bence sen onları sök at, disk ve kaliper değişimi yap tam olsun :)

arkayıda unutma  :D

ciddi ciddi düşünmüyor değilim, fakat hemen atlarlar şimdi, fiesta bu güç yok neyi durduruyorsun.... halbuki bunu süper hızlıyım yada acaip ivme var uçuyorum diye değil sadece daha etkili frenaj için istiyorum.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alper kardeş, güzel olmuş ama bence sen onları sök at, disk ve kaliper değişimi yap tam olsun :)

abi mangır dibi vurdu :)

hem allah aşkına Kanıma girme sonra kafaya koyuyorum almak zorunda kalıyorum [emoji3]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

batıracak bu araba bizi, sıkıntıdan kaşınıyoruz, birde Mersomuz olsa iş tamam, direk iflas.

Heh bir mercedes kaldı kurcalamadığın ona da el at tam olsun :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Heh bir mercedes kaldı kurcalamadığın ona da el at tam olsun :)

Sen bana bir E200 falan bulsana, 40 kaat civarı olsun, dolu olsun bizim şefe alalalım, baktık ettik olmuyorda olmuyor, Mondi dedik alayı hışır çıktı, bari dedik Merso alalımda en azından konfor tam olsun, uzun yolda şişmeyelim, bizim şef sağlam göbeklidir, mondiye anca sığdı, neyse varmı bildiğin ettiğin uygun bir araç, alalım bizim şefe...

Bende üzerinde çalışır anında uzman olurum, takıldığın yer olursa anında hallederiz, gerçi 300d Turbo dizel V6 nın ön takımını komple kendim değişmiştim, sadece burasını ve oto şanzımana nasıl yağ konur, ne kadar konur ve nasıl kontrol edilir onu öğrenmiştim ama olsun, ha birde kapılardaki ters üçgen olayı var, gerisini araba olduktan sonra hemen çözerim zaten, yeterki uğraşacak makina önümde olsun :)

300D bu tipteydi, çok pis gidiyor namızsız  :D  220 ile sanki 100 le gidiyorum gibi, seste über  :p

1992_mercedes-benz_300-class_4_dr_300d_t

Yorum bağlantısı

Sen bana bir E200 falan bulsana, 40 kaat civarı olsun, dolu olsun bizim şefe alalalım, baktık ettik olmuyorda olmuyor, Mondi dedik alayı hışır çıktı, bari dedik Merso alalımda en azından konfor tam olsun, uzun yolda şişmeyelim, bizim şef sağlam göbeklidir, mondiye anca sığdı, neyse varmı bildiğin ettiğin uygun bir araç, alalım bizim şefe...

Bende üzerinde çalışır anında uzman olurum, takıldığın yer olursa anında hallederiz, gerçi 300d Turbo dizel V6 nın ön takımını komple kendim değişmiştim, sadece burasını ve oto şanzımana nasıl yağ konur, ne kadar konur ve nasıl kontrol edilir onu öğrenmiştim ama olsun, ha birde kapılardaki ters üçgen olayı var, gerisini araba olduktan sonra hemen çözerim zaten, yeterki uğraşacak makina önümde olsun :)

300D bu tipteydi, çok pis gidiyor namızsız :D 220 ile sanki 100 le gidiyorum gibi, seste über :p

Aynı bu kasa cillop gibisi amcamda var ama satmaz :D

300D, sunroof, abs, koltuk ısıtma vs ne varsa gırtlak dolu 85 model. Canavar gibi maşallah yıllardır biner. Ben o temizlikte o yaşta araba görmedim daha. Belcikadan gümrük yoluyla giris yapmış. Hatta plakanin altında hala Belçika plakasi sticker şeklinde duruyor :)

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

300D bu tipteydi, çok pis gidiyor namızsız :D 220 ile sanki 100 le gidiyorum gibi, seste über :p

.

250 turbo dizel 94-95 modeller çok değerlidir olduktan sonra bundan olmalı. Abi anlattığına göre senin şefi ancak w220 S kasa ancak idare eder :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aynı bu kasa cillop gibisi amcamda var ama satmaz :D

300D, sunroof, abs, koltuk ısıtma vs ne varsa gırtlak dolu 85 model. Canavar gibi maşallah yıllardır biner. Ben o temizlikte o yaşta araba görmedim daha. Belcikadan gümrük yoluyla giris yapmış. Hatta plakanin altında hala Belçika plakasi sticker şeklinde duruyor :)

Donanım aynı vallahi, bizimki arkadaşımın aracı, alamanyada girişli, bunlar evladiyelik, heleki bakımlıysa sen ölürsün o ölmez :)  düğmeye basıyorsun arka kafalıklar bile şak diye yatıyor, tabii satmaz arabayı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

.

250 turbo dizel 94-95 modeller çok değerlidir olduktan sonra bundan olmalı. Abi anlattığına göre senin şefi ancak w220 S kasa ancak idare eder :)

Arkadaşımındı araç, sıfır almanyadan almışlar, tepe tepe kullanmalarına rağmen hala 180-200 falan zorlanmıyor bile, tabii çok kötü kullanılmış, ön düzeni kendimiz değiştik, motoru şantiyenin tamircisi topladı yeni baştan, ama oto şanzımanı adam edemediler br türlü, ustaya götürdüler yağ az dedi boca etti, akşam getirdiler bir baktım motor kapalı  yağı basmış gırtlak dolu yağ, göya şanzımancı, yapamadılar, Ankara da birşeyler yapmışlar yine olmamış, türbinde bir sıkıntı var ama anlamam bunlardan, devir tavan yapıyor geç değişiyor, sürekli spor modda gibi, kısaca tepe tepe üstünde hoplaya hoplaya hatta hem zemin geçişten 150 ile geçerek kullanılan ve o esnada omzuma kadar sunrooftan dışarı çıktığımı hatırladığım bir sürücüsü var sağolsun, kemer olmasa uçtuk gittik :) kısaca araba tank,şimdiki mersolar teneke vallahi, bu kadar darbeye hayatta dayanmaz, yahu şantiyede langır lungur toplanan ve şantiyede kullanılan araba direk yolda millete toz yutturuyorsa harbiden bu 2.5 turbo mersolar tank demektir :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sen bana bir E200 falan bulsana, 40 kaat civarı olsun, dolu olsun bizim şefe alalalım

Oldu, km de max 30.000 falan olsun, boya ezik cizik gamze de olmasin, icine de 20'lik bir çıtır hostes de koyalım oldu olacak, tam full+full paket olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal
5u3a7eqe.jpg9e2uqu8y.jpg turuncu renk led park ampulleride takıldı. Markası photon fiyati : 30 tl
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Abi arkadaki fiestanın st sini boyamışsın benimkinde s ini değiştirdim sen de öne taktığın gibi st logosunu s ve t yi söküp takabilrsin bence güzel olur tabi zavkler tartışılmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Abi arkadaki fiestanın st sini boyamışsın benimkinde s ini değiştirdim sen de öne taktığın gibi st logosunu s ve t yi söküp takabilrsin bence güzel olur tabi zavkler tartışılmaz

Eray'cım ben hiç o açıdan düşünmemiştim mantıklı aslında müsait bir zaman da onunla da uğraşırim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alperim app değil galiba plakalar düşünmüyor musun

malesef app değil fatihcim. Polis amcalar sıkıntı çıkarır diye tereddüt yaşadığım için app yaptırmadim aslında çok istediğim bir değişim. ..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Yılmaz

malesef app değil fatihcim. Polis amcalar sıkıntı çıkarır diye tereddüt yaşadığım için app yaptırmadim aslında çok istediğim bir değişim. ..

Bişey olmaz alper ya,yaptir gitsin :)
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Bişey olmaz alper ya,yaptir gitsin :)

abi deme öyle orjinal olmayan plakanin yaptırımlarıni okudum aklım durdu mesela arac trafikten mene kadar gidiyormuş.

Ben az daha konuşursam şimdi sana da app leri söktürcem gibi [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Alper,maşallah çil çil olmuş senin kızan beyaaa :) Allah nazarlardan saklasın.. :nazar:  :nazar:  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Fatih Yılmaz

abi deme öyle orjinal olmayan plakanin yaptırımlarıni okudum aklım durdu mesela arac trafikten mene kadar gidiyormuş.

Ben az daha konuşursam şimdi sana da app leri söktürcem gibi [emoji16]

Yok ben boyayla kalinlastirdim orjinal plaka da bizim buralarda app ye de bişey demiyorlar ya,ne olursa olsun sökmem ben ya:)
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alper,maşallah çil çil olmuş senin kızan beyaaa :) Allah nazarlardan saklasın.. :nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim abi. Bizim kizana elimizden geldiğince bakıyoruz sağolsun o da bizi üzmüyor. Abi bu arada senden rica etsem bana orta kol dayamanin fotosunu çekip yollarmisin ?

Yok ben boyayla kalinlastirdim orjinal plaka da bizim buralarda app ye de bişey demiyorlar ya,ne olursa olsun sökmem ben ya:)

ankara bürokrat şehri abi rahat bırakmıyorlar insanları sürekli çevirme ,rutin kontrol. Sislerden ceza yemekten ben sıkıldım onlar yazmaktan sıkılmadılar [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...