İçeriğe Yönlendir

Fiesta Değişim Aşamaları Start Aldı. :)

Alper Aksakal

Recommended Posts

Alper Aksakal

Isı tabancası adamı kaşındırtıyor değilmi, benim siyah folyoda evde, yahu habire gaz yiyoruz ne olacak bizim bu halimiz :)

Bu arada benim cam vizörlerimde geldi, taktım cillop oldu, içerden bile havası değişti arabanın, tam köşeden güneş gelirdi şimdi o kesildi, daha sürmedim ama yolda rüzgar sesi falan yapıyormu Alper, yani camı aralayınca?

Gaz yiye yiye boğulacagiz bu gidişle :))

Yolla bana yapayım abi vakit geçer [emoji2][emoji2]

rüzgar sesi v.s yok abi gayet kullanışlı bir ürün sende memnun kalacaksın.

eline sağlık başarılı olmuş.mavi farlar iyi olmamış bence çok göz alır.

Kesinlikle öyle şuan takılı değil boşta duruyor zaten.

Nakit ayarlandigi an bi xenon yapılacak inşallah.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ali abi Alper abinin arabayı görünce gaZa gelmemek mümkün mü varya Alper hocam harika biri ilk defa karşılaşmamıza rağmen kendi öz kardeşi gibi ilgilendi onun vesilesi ile arabanın önemli eksikliklerini giderdik ha bu arada kendisi için ayırdığı bazı malzemelerini de vermesi işin cabası eğer lavabo pompasını değiştirmediysen biZim takanınkini sana vereyim ben Tiflis'e gidince hallederim herşey için teşekkürler Alper hocam bu arada teknoloji harikasını tanıtmayı unutma garanti Ali abi ve Uğur hocam merak edecekler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Ne teknoloj,s, be Mehmet Hocam,bir top çaput,2-3 tavan lambası,yapılan çalışmaya karşılık kurban edilen parmaklar ve harcanan bir paket yara bandı bu mu teknoloji dediğin  :D  :D  :p

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Ne teknoloj,s, be Mehmet Hocam,bir top çaput,2-3 tavan lambası,yapılan çalışmaya karşılık kurban edilen parmaklar ve harcanan bir paket yara bandı bu mu teknoloji dediğin :D:D:p

O o anlamda teknoloji değil uğur abim :))

Bence görünce çok hoşuna gidecek ve hazır yazlık ta iken hemen sende temin etmek isteyeceksin [emoji16]

Neymiş o teknoloji bakiim :)

Fotosunu çekmedim abi. :)

Ali abi Alper abinin arabayı görünce gaZa gelmemek mümkün mü varya Alper hocam harika biri ilk defa karşılaşmamıza rağmen kendi öz kardeşi gibi ilgilendi onun vesilesi ile arabanın önemli eksikliklerini giderdik ha bu arada kendisi için ayırdığı bazı malzemelerini de vermesi işin cabası eğer lavabo pompasını değiştirmediysen biZim takanınkini sana vereyim ben Tiflis'e gidince hallederim herşey için teşekkürler Alper hocam bu arada teknoloji harikasını tanıtmayı unutma garanti Ali abi ve Uğur hocam merak edecekler

Estağfurullah mehmet hocam ne yaptım keşke elimden daha fazlası gelseydi.

Hem en güzel tarafı sizinle tanışmak oldu :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Ben en iyisi bir konteynır sarayım

5ynuzanu.jpg Arabanın yanında olamasam da iş takibini yaptiriyorum. Son durum abi şuan boyadadir.
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Anladın sen onu abi meraktan çatlatalım alı abiyi

Ohooo ali abi durur mu sence :))

Öğrendi bile abi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Iftar öncesi ne yapsam ne yapsam diye düşünürken aklıma direksiyon geldi. Yipranmamasi için dikmeli deri kılıf satin aldım ve muhterem annem sayesinde bunu da yaptım [emoji2]

Dikme işleminde baktım zorlanıyorum hemen imdadıma annem yetişti :)

nypy7eqy.jpg

ugymanaj.jpgejy8a2a2.jpg

Bu da stickerim :))

y2e5abej.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Aaa benim direksiyon kilifimdan :) hayırlı olsun, ellerin terlemesin....

Abi zaten sende olmasan bize kim ilham olacak [emoji2][emoji2] seni örnek alıyoruz. ..

Sağolasın abi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

O kilifa f21 sur hem tam siyah olsun hemde kaygan olmasın cillop olsun :)

Onu da süreriz abi :) ama sen bana senin şu boya koruma ile alakalı özel formülünu özel mesaj atsan çok makbule geçecek :)
Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

Abi boş durmuyosun vallahi eline sağlık direksiyon kalınlaşmasını pek sevmiyorum yoksa güzel bi uygulama hee o özel formülü ben de isterim haberin olsun Ali abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Alper hocam çok saolasın farlar ve lambalar on numara oldu. Yeni yapılanlar nazara mı ne geliyor anlamadım gece eskişehir-bursa yolunda tırı sollarken tırın jant kapağı fırlandı arabanın altından geçecek şekilde ayarladım çok şükür şimdilik bir şey yok tavan iç lambasınında (led) ömrü bitmek üzere sanırım. Siz neler yaptınz nasıl geçiyor ramazan.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Alper hocam çok saolasın farlar ve lambalar on numara oldu. Yeni yapılanlar nazara mı ne geliyor anlamadım gece eskişehir-bursa yolunda tırı sollarken tırın jant kapağı fırlandı arabanın altından geçecek şekilde ayarladım çok şükür şimdilik bir şey yok tavan iç lambasınında (led) ömrü bitmek üzere sanırım. Siz neler yaptınz nasıl geçiyor ramazan.

Geçmiş olsun hocam valla ucuz atlatmışın.

Arabaya kendinin nazari değecek o kadar fazla bakma :))

Alperi bilmemde benim uykulu, bol kol ağrılı geçiyor :D

uny2e7em.jpg

Iftarin ilk dakikaları ben [emoji16][emoji16] düşünün Ramazanın nasıl geçtiğini [emoji2]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Sağolsun birader el atmış arabaya :)

juve5u9a.jpg

8amy5a5y.jpg

Bu da 12 v Çakmakla çalışan araba yıkama makinam. Mehmet hocama tekrar teşekkür ediyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

güle güle kullan Alper hocam. nerelerdesin yahu Ramazan dolayısı ile kapalıydın sanırım. Ankara'ya gelince görüşelim inşaallah. Kendine iyi bak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Abi nasıl iş görüyomu çakmaklıkla tazdik nasıl

Eray hocam makineyi kullanmak bir kez bana nasip oldu. Aşırı tazyikli değil ama pratik aşamada birçok bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Yıkamacıda sıra bekleme derdi yok. Güzel yıkadımı çizdi mi kırdı mı derdi yok. Çok keyifli 50 litre su çok rahat yetiyor. Gönül rahatlı ile kendin yıkıyorsun. İstediğin her yerde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...