İçeriğe Yönlendir

Forumun Tek Blazer Mavi Focus'u (Sanırım :) )

Ahmet İhsan Akşen

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

Teşekkür ederim. Büyük olsa birek polisi arayacagim ama çocuk olunca bilemedim ne yapacağım, kasko ise yarıyor mu bu gibi durumlarda?

Boyatmak yerine pasta ile olduğu kadar giderip bırakmak mı daha iyi olur.

Taş izleride var boyatsam olacak ama okulda öğrenciler üzerine oturup çiziyor zaten hep.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pasta.. boya üstünen kalıntı alır. astara inmiş boyayı doldurmaz.  buna açılacak dosya dolayısı ile yükselecek prim, boya masrafından yüksek olur

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Faili bulunsa da prim artar mı?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

failnini babası cepten öderse zaten doya açılmaz. veya failnini trafik sigortası olması gerekir yani arabanın arabaya hasar vermiş olması gerekir.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

Bulduk, boya için servis 240 lira dedi ama içim elvermedi. Abinin okulunun yanında pilot garaj diye bir mekan varmış gittik. Ufaktan bir zımpara ve pasta yapıldı göze batmayacak hale geldi, çoğu tamamen gitti, derin olan yerler kaldı tabi. İç dış yıkattı, bir Türk kahvesi içtik helalleştik ayrıldık. Ufaklık korkusundan iki gündür bahçeye çıkmıyormuş :)

c13baa48005c51883585231a99095000.jpg

cbfbdcb5a82aab3975bb5bf6fd169f05.jpg

Balatalari değiştirdik onler tabi, arkalar daha gider dedi usta. Bijonlar da değişti yarısının kapağı yoktu.

642414413b43ae679d3dd4f70abc3251.jpg

61ec589a2f7a0b9209d64b8ba696964d.jpg

Termostat olayını sordum normal dedi usta ama bana hala motor ısınmiyor gibi geliyor motor. Menü de 121 ı Geçmiyor ne kadar sıkıştırsamda, önceden 140 falan geziyordu sanki.

c43dd6746a3f854e5b64653ee4c4033b.jpg

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Herkesin konusu modifiye ile güncellenir benim ki çizik ile ... eşimin o çift dikiş öğrencisi bu sene de kalınca hıncını bizim arabadan çıkarmış, eşim bu dönem derdine girmemesine rağmen. Çocukları tespit ettik tutanak tuttuk. Servis 4 gün sürer, 1000 civarı tutar diyor, kapılar ve tampon zaten boyalı ama arka çamurluk da çizilmiş o daha çok canımı sıktı.

Polis ve kasko falan karıştırmadan halletmek istedik çocuklar açısından ama eleman hem suçlu hem güçlü, babası göturmeye çalışıyor o eşimi tehdit ediyor bahçede.

Ne yapacağız belemedik, iş iyice tatsizlasacak gibi.

Yorum bağlantısı
Burak Değer

Herkesin konusu modifiye ile güncellenir benim ki çizik ile ... eşimin o çift dikiş öğrencisi bu sene de kalınca hıncını bizim arabadan çıkarmış, eşim bu dönem derdine girmemesine rağmen. Çocukları tespit ettik tutanak tuttuk. Servis 4 gün sürer, 1000 civarı tutar diyor, kapılar ve tampon zaten boyalı ama arka çamurluk da çizilmiş o daha çok canımı sıktı.

Polis ve kasko falan karıştırmadan halletmek istedik çocuklar açısından ama eleman hem suçlu hem güçlü, babası göturmeye çalışıyor o eşimi tehdit ediyor bahçede.

Ne yapacağız belemedik, iş iyice tatsizlasacak gibi.

Söylenecek çok şey var ama...

Geçmiş olsun hocam [emoji19]

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Teşekkür ederim.

233e1f39b66339074616f5e884d3d9ba.jpg

Aracı alırkenki yetkili servisin ekspertiz raporunu buldum, arka çamurlukta boya varmış, 4 parça boyaya vereceğim artık. Yine okulda sol arka kapı göçmüştu geçen sene o da yapılır artık arada.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Pazartesi, bi sürpriz olursa cumartesi teslim alacağım inşallah aracı. 4 parça boyanacak.

990 dedi, pazarlık yaptım 4 çocuk ödeyecek dedim, ne derdim varsa...

a18522ed1ccf3948e916970a21e4d3cc.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Aracı teslim aldım fotoğraf çekme fırsatım olmadı daha, bir ara atarım.

Birgün sıkıntısız geçti ertesi gün beklenen son geldi bana da...

41a98bf2c7169c0ecb64c8a625fff141.jpg

Hem kilit hem menteşenin biri kırık artık.

Yorum bağlantısı

Aracı teslim aldım fotoğraf çekme fırsatım olmadı daha, bir ara atarım.

Birgün sıkıntısız geçti ertesi gün beklenen son geldi bana da...

41a98bf2c7169c0ecb64c8a625fff141.jpg

Hem kilit hem menteşenin biri kırık artık.

Hocam kullanıyor musun ? Yada kaç kere kullandın diye sorayım. Yan sanayisi var ama en güzeli yapıştır gitsin :)
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

2 buçuk sene de bir kere içindeki evraklari almak için açtım:) neyle yapıştırmak lazım. Silikon, sıcak silikon, çift taraflı bant?

Yorum bağlantısı

Çok geçmiş olsun ilk mesajdan beri okuyorum aracın başına gelmeyen kalmamış bir musibet var gibi aracı aldığınızda kan akıttınızmı acaba büyükler hep öyle söyler [emoji3]

Şaka bir yana renginden hep çok gösterişli maşallah.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sağlam di güneşte kaldı 4 saat, geldiğimde bu haldeydi, kullanmasan bile kaçınılmaz son :)

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ahmet İhsan Akşen

Abi kesin birşeyler yapmam lazım, dün Isparta ya gelmek için yola çıktım daha 20km gitmeden köpekler çıktı karşıma. Arkada 3 kişi olunca ikinci oğlum kucakta gidiyor diye anı fren yapamadım ve mecbur hafif bir hızda çarptim. Şükür bizde sıkıntı yok, köpek öldü maalesef, aracı durdurup yol kenarına aldık.

4222df3c3a93f99e8f2f62810b7c7733.jpg

49c3a7bbc9f7831563488ee76cfef353.jpg

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Aynen abi, eşimin morali bozuluyor artık birşey oldukça araca, çizen öğrenciler de onun öğrencileriydi. İlk oğlum u 2km yolda bile koltuğuna oturturum, bu sefer 5 kişiyiz diye ufaklık koltukta değildi, ona birşey olsa ne yapardık bilmiyorum, asla ama asla koltuksuz çocuklarınızı araca bindirmeyin.

Yorum bağlantısı

Aynen abi, eşimin morali bozuluyor artık birşey oldukça araca, çizen öğrenciler de onun öğrencileriydi. İlk oğlum u 2km yolda bile koltuğuna oturturum, bu sefer 5 kişiyiz diye ufaklık koltukta değildi, ona birşey olsa ne yapardık bilmiyorum, asla ama asla koltuksuz çocuklarınızı araca bindirmeyin.

Bozulmazmı kim olsa morali bozulur sürekli birşeyler oluyor allah daha beterini vermesin buna da şükür 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...