İçeriğe Yönlendir

King Of The Wax And Protect! Nasiol Zr53 Nano

Mert Yeldan
Çözüme git Mert Yeldan tarafından,

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Bsd nin ömrü kaç yıkama?

Hızlı cila olarak beklenenden fazlası gibi. Aslında yeni bir başlığı hakeden bi ürün. Arkadaşın arabada 2 yağmur 1 dışarda yıkama gördü 1 aydan fazla olmuştur. Etkisi çok azaldı ama hala etkisi belli oluyor(fotoda araç kirli üstüne yağmur yağmış).

efa52770aa4be8146433233ade12fbe3.jpg

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali abi eski formülü değiştirdiler bunla ilgili firmanın yazışması vardı ama nerededir bilmiyorum aslında always dry ürünleri var sipariş vericem denemelik

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haberim yoktu, klasik durum, yeni çıkan şampuan gibi, ilk çıkanlar süper sonrasında baktılar tutuldu formülü zayıflat parayı ceple, ama bu şark kurnazlığının sonucu atlıyorlar, malı bozarsan bende seni bozarım..... nasiol sana bye bye... firma yetkilileri duyar inşallah... yazık.....

yeni ürün netleşince bana da haber verin aman haa :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yokmu siyah boyamizi kahramanca güneş yanığından koruyacak koca yürekli bir wax :) Bana marka degil link verin! Zr53 butcesine cikarim.

Buğra, Mert, Köksal abi cevaplar icin tesekkurler alinti yapamiyorum suan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yokmu siyah boyamizi kahramanca güneş yanığından koruyacak koca yürekli bir wax :) Bana marka degil link verin! Zr53 butcesine cikarim.

wax kolay, abartamaya gerek yok,Colli kullan geç mesela :)

güneş yanığı UV den olur, anahtar bu, UV koruması maksimum olmalı...

Not: siyah araba, amaniiiin ben kaçar  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Siyah arabam olsa soft99 fusso coat 12 dark denerdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Semih ben geçen siyah fieasta yaptım bitane daha konu açmadım ona ama sonax npt ve bsd iyi bi ikili oluyo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu işin sonu yok ilk iş eldekileri tüketmek olsun. Elindekiler yapı market ürünleri de değil emeğine değer en azından. Uygulama sonrası hangisini istersen kullan. Sür-sil kolaylığı ile c2v3 öne çıkar, derin parlaklık ıslaklık dersen poxy e devam.

C2v3 kadar değil yani..

Kategorileri bile farklı ;)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Crystal Concept Siox BlackShine da olabilir semih

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Crystal Concept Siox BlackShine da olabilir semih

Siox süper çizik kapatıyor yaa bende var bikaç araçlık Ahmet abinin Istanbul buluşmasında almıştım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

C2v3 seramik-nano benzeri bir boya koruma diye biliyorum. Hatta 8ay ömür biciyorlar. Sivi cila degil galiba. Bakalim haftasonu neler yapacagiz :)

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)

Bu işin sonu yok ilk iş eldekileri tüketmek olsun. Elindekiler yapı market ürünleri de değil emeğine değer en azından. Uygulama sonrası hangisini istersen kullan. Sür-sil kolaylığı ile c2v3 öne çıkar, derin parlaklık ıslaklık dersen poxy e devam.

Kategorileri bile farklı ;)

Abi poxy i yumuşak ped ile düşük devirde mi uygulamalıyım? tarihinde Oğuzhan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Abi poxy i yumuşak ped ile düşük devirde mi uygulamalıyım?

Aynen finishing pedle 1. devir ince ve hızlıca geçebilirsin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)

Tamam abi teşekkürler :)

tarihinde Oğuzhan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih ben geçen siyah fieasta yaptım bitane daha konu açmadım ona ama sonax npt ve bsd iyi bi ikili oluyo

Video ya bakamadım ama hangi NPT Buğra? 

http://www.otomaniax.com/sonax-polish-ve-wax-color-nano-pro-renkli-nano-parlatici-ve-koruyucu-cila-siyah-pmu14

http://www.otomaniax.com/sonax-xtreme-brilliant-wax-1-hybrid-npt-cizik-giderici-ve-parlatici-cila-hybrid-npt-yeni-araclar-icin-pmu27

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Sizlere bir soru daha beyler.   Otomobil içindeki plastik ama çizilmeye-solmaya müsait aksamları korumak için ürün var mı bildiğiniz? 

2016-Car-Styling-ABS-Interior-Air-condit

citroen-c3-3_0.jpg?itok=3HvXrGkQ

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sizlere bir soru daha beyler.   Otomobil içindeki plastik ama çizilmeye-solmaya müsait aksamları korumak için ürün var mı bildiğiniz? 

2016-Car-Styling-ABS-Interior-Air-condit

citroen-c3-3_0.jpg?itok=3HvXrGkQ

Boyalı yüzeylere wax atıp kayganlaştırıcı etkisi arttırılabilir, sürtme azalınca çizikler de azalacaktır(meşhur kaportaya çakmakla vurdukları testi hatırla). Boyasızlar için pek yapacak bişey yok gibi, "elleşmeyin" etiketi yapıştırabilirsin :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Boyalı yüzeylere wax atıp kayganlaştırıcı etkisi arttırılabilir, sürtme azalınca çizikler de azalacaktır(meşhur kaportaya çakmakla vurdukları testi hatırla). Boyasızlar için pek yapacak bişey yok gibi, "elleşmeyin" etiketi yapıştırabilirsin :p

Herhangi bir wax-cila veya seramik bu plastik aksam boyalarına ''Gel benimle, çok çok uzaklara'' demez değil mi?  :) c2v3 uygulayayım pedle çünkü çok çizilebilir hissiyatı uyandırıyor 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Herhangi bir wax-cila veya seramik bu plastik aksam boyalarına ''Gel benimle, çok çok uzaklara'' demez değil mi?   :) c2v3 uygulayayım pedle çünkü çok çizilebilir hissiyatı uyandırıyor 

Boyalı plastik ile boyalı kaporta arasında fark yok aynı ürünü kullanabilirsin ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Boyalı plastik ile boyalı kaporta arasında fark yok aynı ürünü kullanabilirsin ;)

Çok sağol abi. 

Gtecniq c6 matte dash kullandım ben, iyiydi.

Hemen bakıyorum :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Çizilmeye dayanımı konusunda bir şey diyemem pek çizilecek bir kullanım olmadı bende. Golf ve jetta da kullanmıştım. Mat bir görüntü veriyor, güneşte de parlamıyor. Genel yorumları da iyi.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Yakışıklılar, Sözünüzü dinlemedim.  :fiuw:

Şeytan dürttü  ZR53 aldım ve Antep ekibi ile uyguladık. (Detaylar daha sonra) Parlaklık dolgunluk güzel ama benim derdim parlaklık veya su kaydırma değil güneş yanığı-kuş pisliği vb olumsuz dış etkenler.

Bu nedenle korumamın gücüne güç katmak, ömrünü uzatmak istiyorum. Bu zr53ün üzerine Sonax BSD  - Autoglym Liquid Hard Wax veya C2V3 uygulayabilirmiyiz?

Kimyasal tepkimeler sonucu seramik kaplamayı bozmayalım. Kaş yaparken göz çıkarmayalım. 

Nasiol'un pazarlama stratejileri ile kendi sattığı yan ürünleri kullanmak istemiyorum elimde okadar cila varken :)

20160703142450.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

C2v3 ü 1/1 sulandır hızlı cila olarak kullan ama 1 ayda bitecek kadar yap bozuluyor sonra ;)

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...