İçeriğe Yönlendir

King Of The Wax And Protect! Nasiol Zr53 Nano

Mert Yeldan
Çözüme git Mert Yeldan tarafından,

Recommended Posts

Mert Yeldan

Ben hydrax kullandım zamanında. Araba koyu renk ise güzel bir parlaklığı var kızılımtrak gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

C2v3 ü 1/1 sulandır hızlı cila olarak kullan ama 1 ayda bitecek kadar yap bozuluyor sonra ;)

Tamam abi. C2V3ün üzerinde korumanın altına veya üstüne uygulanabilir yazıyordu. Sanırım içinde çözünmeye sebep olacak bir kimyasal yok. Büyük ihtimal c2v3 kullanırım. Bozulduğunu nasıl fark ediyoruz.? donuyor mu?  

Bsd soft99 Luxury gloss cc hydrax Yarı yolda bırakmaz

s99 ve hydrax elimde yok ama c2v3 bittikten sonra alınabilir Mert de önermiş.

Ben hydrax kullandım zamanında. Araba koyu renk ise güzel bir parlaklığı var kızılımtrak gibi

:good1:

Çok teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Tamam abi. C2V3ün üzerinde korumanın altına veya üstüne uygulanabilir yazıyordu. Sanırım içinde çözünmeye sebep olacak bir kimyasal yok. Büyük ihtimal c2v3 kullanırım. Bozulduğunu nasıl fark ediyoruz.? donuyor mu?

s99 ve hydrax elimde yok ama c2v3 bittikten sonra alınabilir Mert de önermiş.

:good1:

Çok teşekkürler.

Daha bozamadığım için ne şekle gireceğini bilemiyorum ama benim dediğim distribütöründen aldığım bilgi. Bi anda donmaz veya çürük yumurta gibi kokmaz onu gözlemlerinde anlarsın ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Bende c2v3 ün bozulduğunu görmedim her zaman ilk günkü kıvamında duruyor[emoji4]

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
(düzenlendi)

Konu iki seneden eski. Ben ilk defa gördüm. Daha önce atlamışım. İlk sayfalarda rüya gibi geliyor. Mutlaka yaptırayım diyorsun. Son sayfalar da ise "ürün eski performansında değil" yorumlarıyla rüyadan uyanıyorsun.

tarihinde Rıdvan Ergün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Konu iki seneden eski. Ben ilk defa gördüm. Daha önce atlamışım. İlk sayfalarda rüya gibi geliyor. Mutlaka yaptırayım diyorsun. Son sayfalar da ise "ürün eski performansında değil" yorumlarıyla rüyadan uyanıyorsun.

Ridvan abi bazi forumlarda ise eskisinden daha dayanikli ve parlak oldugu yaziyor. Suan uygulama yapilmis bir aracim var uzun donemde huyunu belli edecektir ama cok güzel bir doku biraktigi kesin.
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İlk çıktığında 50 lira altındaydı satış fiyatı. Şimdi ise 150 lira.. sıkıntı burada

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İlk çıktığında 50 lira altındaydı satış fiyatı. Şimdi ise 150 lira.. sıkıntı burada

450 falan olmasın?

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Ridvan abi bazi forumlarda ise eskisinden daha dayanikli ve parlak oldugu yaziyor. Suan uygulama yapilmis bir aracim var uzun donemde huyunu belli edecektir ama cok güzel bir doku biraktigi kesin.

Arabam servisten çıkınca yaptırayım ben bundan.

Yorum bağlantısı
Alper Kumaş

arkadaşlar abiler ben bu zr53 ürününü kullanmak istiyorum lakin nasıl kullnacam bilmiyorum..ayrıntılı anlatırmısınız. bunu kullanmak için pasta cila boya koruma mı yaptırmak lazım yoksa normal yıkamadan sonra kullanabilirmiyim..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

arkadaşlar abiler ben bu zr53 ürününü kullanmak istiyorum lakin nasıl kullnacam bilmiyorum..ayrıntılı anlatırmısınız. bunu kullanmak için pasta cila boya koruma mı yaptırmak lazım yoksa normal yıkamadan sonra kullanabilirmiyim..

Konu içinde detaylı anlatımlar mevcut.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Konu içinde detaylı anlatımlar mevcut.

Abi nasip olursa haftasonu Bursada misafir olacağım, oralardaysan ve müsaitsen görüşelim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Lütfen derin bir araştırma yapın. youtube üzerinden uygulama videoları izleyin. Araştırmadan işlem yaparsanız çok kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. 

Yinede madem google dan önce buraya sormuşsunuz cevapsız bırakmayalım tabi,

• Araç güzelce yıkanacak
  • kurulanmadan ipa ile silinecek
  • kurulanmadan şampuanlı su ile kil uygulanacak.
  • Kil sonrası tekrar su tutulup güzelce kurutulacak
  • maskelenecek
  • boya durumuna uygun şekilde pastası atılacak
  • Toz bırakan pasta ise araç yıkanacak
  • Toz bırakmayan ise  araç silinip  tekrar ipa alkol ile silinecek
  • Hava tabancası ile aracın tüm su tutan yerleri kurutulacak (aynalar çıtalar plakalık vs vs )  zr53 su ile temas ederse orda iz yapar zımpara ile çıkartmak zorunda kalırsınız
  • Üstte yazılanların tamamı standart pasta işlemidir ve yüzeyi hazırlamak içindir. ZR 53 ü sürmekten daha önemlidir. aksi taktirde zr53ü ha lavaboya dökmüşsünüz ha araca sürmüşsünüz fark etmez.

• Araştırıp bulacağınız videolardaki gibi zr53 temiz yüzeye uygulanır.  arada hiç bir kimyasal boya koruma veya şampuan cilası olmamalıdır.  
  • bölgesel bölgesel uygulayın  mesela  kaputu tek seferde yapmaya kalkmayın. 
  • Yanında gelen kitapçığı baştan sonra okuyun.
  •  
  •  
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Abi nasip olursa haftasonu Bursada misafir olacağım, oralardaysan ve müsaitsen görüşelim :)

Buralarda olup olmamam cumartesi belli olacak. Haberleşelim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Mesaj kutun dolu ama :p

Yorum bağlantısı

Lütfen derin bir araştırma yapın. youtube üzerinden uygulama videoları izleyin. Araştırmadan işlem yaparsanız çok kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. 

Yinede madem google dan önce buraya sormuşsunuz cevapsız bırakmayalım tabi,

• Araç güzelce yıkanacak
  • kurulanmadan ipa ile silinecek
  • kurulanmadan şampuanlı su ile kil uygulanacak.
  • Kil sonrası tekrar su tutulup güzelce kurutulacak
  • maskelenecek
  • boya durumuna uygun şekilde pastası atılacak
  • Toz bırakan pasta ise araç yıkanacak
  • Toz bırakmayan ise  araç silinip  tekrar ipa alkol ile silinecek
  • Hava tabancası ile aracın tüm su tutan yerleri kurutulacak (aynalar çıtalar plakalık vs vs )  zr53 su ile temas ederse orda iz yapar zımpara ile çıkartmak zorunda kalırsınız
  • Üstte yazılanların tamamı standart pasta işlemidir ve yüzeyi hazırlamak içindir. ZR 53 ü sürmekten daha önemlidir. aksi taktirde zr53ü ha lavaboya dökmüşsünüz ha araca sürmüşsünüz fark etmez.

• Araştırıp bulacağınız videolardaki gibi zr53 temiz yüzeye uygulanır.  arada hiç bir kimyasal boya koruma veya şampuan cilası olmamalıdır.  
  • bölgesel bölgesel uygulayın  mesela  kaputu tek seferde yapmaya kalkmayın. 
  • Yanında gelen kitapçığı baştan sonra okuyun.
  •  
  •  

Önce senin dediklerini yapsaydım, vazgeçerdim uygulamaktan..  :D  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...