İçeriğe Yönlendir

King Of The Wax And Protect! Nasiol Zr53 Nano

Mert Yeldan
Çözüme git Mert Yeldan tarafından,

Recommended Posts

Süleyman Kaya87

Ne demek kardeşim 2 gün sonra ola bilir.ben genelde zr53 atıktan bir hafta sonra atıyorum hydrax dı Ali abi öle önermişti bana

Memlekete gelmişken halledeyim dedim. Bilirsin Adana güneşli. Kocaeli ye gidince hergün yağmur var :)
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

6 saat önce zr53 sürmüştüm. Az önce yağmur yağdı. Bi sorun olmamıştır umarım. Zr53 uygulandıktan sonra ne kadar süre su ile temas etmemesi gerekiyor abilerim..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

6 saat önce zr53 sürmüştüm. Az önce yağmur yağdı. Bi sorun olmamıştır umarım. Zr53 uygulandıktan sonra ne kadar süre su ile temas etmemesi gerekiyor abilerim..

2 saat, tam kürleşme için 24 saat, senin 6 saat olmuş, zarar görmez merak etme, yeterki ilk 2 saat su görmesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Yani bunun kadar iyi birşeyi yok demek istedi :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Vay be bu zimbirti cok iyi demekki :) kendi sitesinden siparis etsem avusturyaya yollarlar mi ki acaba?

Su cila isinden hic anlamiyorum. Okudukca da kafam karisti iyice :) Simdi, uzerine daha once ne suruldugu belli olmayan araca ne uygulamaliyim? Linklerle birlikte verebilecek olan var mi?

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Aslında nasiol ü biraz abartıyoruz hele şu fiyat ile abartılı.

Gyeon, g techniq ürünlerine de bak abi :)

Ha bu arada sonax bsd var, eğer yurtiçi de bulunursa güzel üründür nano seviyede. Püskürt sil şeklinde

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Vay be bu zimbirti cok iyi demekki :) kendi sitesinden siparis etsem avusturyaya yollarlar mi ki acaba?

Su cila isinden hic anlamiyorum. Okudukca da kafam karisti iyice :) Simdi, uzerine daha once ne suruldugu belli olmayan araca ne uygulamaliyim? Linklerle birlikte verebilecek olan var mi?

Avusturya'da olsam sonax polymer net shield+sonax brilliant shine detailer ikilisini kullanırdım. Tr de zor bulunuyor ve fahiş fiyat.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

pollytop duydunzu mu hiç oralarda?

Amazon.de de var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Avusturya'da olsam sonax polymer net shield+sonax brilliant shine detailer ikilisini kullanırdım. Tr de zor bulunuyor ve fahiş fiyat.

Once polymer sonra brillanti mi kullanmak gerekiyor? tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ha bu arada sony bsd var, eğer yurtiçi de bulunursa güzel üründür nano seviyede. Püskürt sil şeklinde

Hydrax ta püskürt sil, memnumun şuan için, Gyeon güzel ama bunu nasiol gibi uygulayamazsın, kapalı alan lazım, araç 2 saat sonra dışarı çıkamaz,  1 gündü sanırım, içerde kalacak, sertleşmesi için ikinci birşey daha sıkacaksın, ohooooo dayanımıda aynı, al nasiolü 3 gün arayla 2 kat at, gyeon falan aramazsın merak etme, ben 3 kat attım bu arada, yerim gyeonu  :D

ürün tek aşama olacak, birkez sürdün olay bitecek, sonradan başka şeyler gerektiriyorsa kapalı garaj ve zaman lazım, bana gelmez, araba sokakta, kapalı alan yok ve kullanıyorum, gyeon tarzı uzun zaman ve işlem gerektiren şeyler elbette güzel ama bana gelmez Ozan :) şak şak yapacaksın gideceksin  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Once polymer sonra brillanti mi kullanmak gerekiyor?

Evet polymer i uyguladiktan sonra bsd yi hızlı cila olarak yıkama sonraları kullanacaksiniz.
Yorum bağlantısı
Misafir

Ha bu arada sonax bsd var, eğer yurtiçi de bulunursa güzel üründür nano seviyede. Püskürt sil şeklinde

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Evet polymer i uyguladiktan sonra bsd yi hızlı cila olarak yıkama sonraları kullanacaksiniz.

Cok tesekkurler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

bilen varsa aydınlatabilirmi bugün modesta marka bi ürün gösterdi  arkadaşım netten,700-900 tl arasında fiyatları değişiyor çeşitli cam kaplama ürünleri imiş nasıl acaba ben zr53 uyguladım bu daha mı iyi bi ürün?? ayrıca uygulaması nasıl yapılıyor???

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

bilen varsa aydınlatabilirmi bugün modesta marka bi ürün gösterdi arkadaşım netten,700-900 tl arasında fiyatları değişiyor çeşitli cam kaplama ürünleri imiş nasıl acaba ben zr53 uyguladım bu daha mı iyi bi ürün?? ayrıca uygulaması nasıl yapılıyor???

Yazık günah 700-900uçuk rakamlar zr 53videosu var izleyebilrsiniz
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Raf ömürleri yazmaz okan ama şöyle diyim glasssheild almıştım 1 yıldır duruyo bozulma olmadı

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Ulaşamadım bir bilgiye ihtiyacım var zr53 raf ömrü nedir?

Benim tam 6.ay bekledi. Biliyosun abi geçtiğimiz hafta sonu uyguladım sorunsuzdu. Raf ömrünü bende aradım bulamamıştım.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Raf ömürleri yazmaz okan ama şöyle diyim glasssheild almıştım 1 yıldır duruyo bozulma olmadı

Anladım kardeşim formul 2 1 yık diyor da zr53 yok bulamadım sorayım dedim

Benim tam 6.ay bekledi. Biliyosun abi geçtiğimiz hafta sonu uyguladım sorunsuzdu. Raf ömrünü bende aradım bulamamıştım.

Valla kardeşim bende baya aradım bulamayınca bir sorayım dedim formul 2 olanınki 1 yılmış onu buldumda zr53 bulamadım üretici firmaya email attım cevap gelirse paylaşırım  :D  :D

Ve evet cevap geldi üretici firma Zr53 ün imal tarihinden itibaren Raf ömrünü 1 Yıl oldum bildirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...