İçeriğe Yönlendir

Kuga Için Direct Liquimax Sistemi

Cemal Cangöner

Recommended Posts

Serhat Çerçi

Yusuf Bey ürün siz, Turkiye pazari ve Kuga kullanicilari için hayırlı olsun, şimdi bu gelişme 1.5 ecoboost mondeo icin de lpg montajının artık mümkün olduğu anlamına geliyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Güvercin

Orhan bey 2013 Kuga (7 aydır Prins Sıvı Sistem LPG li, henüz bir sorun yok.) sonuçlardan bizleri de bilgilendiriniz. Geçmiş olsun İnşallah otomobilin arızaları giderilir.

Perşembe günü Aksaray ford yetkili servisinde selenoid valf garantiden değiştirildi ve arıza lambası söndü.İnşallah bir daha da yanmaz. bugün ise Aksaray prins servisine yine Ankara'dan Prins Yetkilisi Emrah Bey geldi.Araca 15 gündür benzinde bindiğimi belirttim. Aracı benzinde iken  pc'ye bağladı. sonrasında pc'den gaza geçiş için komut verdi. ve yaklaşık 10-15 dk bekledi ama araç gaza geçmedi. Önceki yazılımın eksik yada yanlış yüklenmiş olabileceğini söyleyerek yeniden yazılım yükledi. Gaz ve benzin arası geçişlere bu sefer araç olumlu tepki verdi. kesinlikle aracın benzin tüketiminin sıfır olması gerektiği ilk defa böyle bir şikayetle karşılaştığını söyledi. 15 gün sonra 1.5 kuga lpg montajı için tekrar Aksaray'a geleceğini o zamana kadar durumu gözlemlememi istedi. Eğer tekrar sorun devam ederse gaz ve benzin geçişini sağlayan parçanın (adını Unuttum) kontrol edilmesi gerektiğini söyledi. benzin göstergesinin fotoğrafladım. km yi sıfırladım depoyu fulledim. bakalım benzin eksiltme devam edecek mi göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Yusuf Bey ürün siz, Turkiye pazari ve Kuga kullanicilari için hayırlı olsun, şimdi bu gelişme 1.5 ecoboost mondeo icin de lpg montajının artık mümkün olduğu anlamına geliyor mu?

Serhat bey teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için ama şuan mondeo için net bir şey diyemem herzaman ilkeli objektif ve net bilgiler adım Yusuf koparan için çok önemli bir istikrardır Türkiye ye hayırlı olsun diyelim
Yorum bağlantısı
İbrahim Bark

Perşembe günü Aksaray ford yetkili servisinde selenoid valf garantiden değiştirildi ve arıza lambası söndü.İnşallah bir daha da yanmaz. bugün ise Aksaray prins servisine yine Ankara'dan Prins Yetkilisi Emrah Bey geldi.Araca 15 gündür benzinde bindiğimi belirttim. Aracı benzinde iken pc'ye bağladı. sonrasında pc'den gaza geçiş için komut verdi. ve yaklaşık 10-15 dk bekledi ama araç gaza geçmedi. Önceki yazılımın eksik yada yanlış yüklenmiş olabileceğini söyleyerek yeniden yazılım yükledi. Gaz ve benzin arası geçişlere bu sefer araç olumlu tepki verdi. kesinlikle aracın benzin tüketiminin sıfır olması gerektiği ilk defa böyle bir şikayetle karşılaştığını söyledi. 15 gün sonra 1.5 kuga lpg montajı için tekrar Aksaray'a geleceğini o zamana kadar durumu gözlemlememi istedi. Eğer tekrar sorun devam ederse gaz ve benzin geçişini sağlayan parçanın (adını Unuttum) kontrol edilmesi gerektiğini söyledi. benzin göstergesinin fotoğrafladım. km yi sıfırladım depoyu fulledim. bakalım benzin eksiltme devam edecek mi göreceğiz.

Orhan bey teşekkür ederim,

Benim Kugada şimdilik bir sorun yok. Bezinden gaza, gazdan bezine geçişleri problemsiz. Gazda iken benzin azaltma (kullanma) durumu gözlemlemedim. Ancak gazda şehir içi ortalama 15-17 litre LPG tüketiyor, bu durum fazla gibi ancak ben de bunu şimdilik sorun etmiyorum.

Tekrar geçmiş olsun.

Formdaşlara kazasız, sorunsuz, mutlu sürüşler dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Çeçen

yusuf bey ilginize çok teşekkür ederim. gerçekten şaşırdım ki prins hoolandanın bana yazdığı cevaptan sonra uzun bir süre geleceğini düşünmüyordum. sizle iş yapmayı çok isterim ancak samsunda yaşıyorum bu nedenle yakın zamanda burada ya da civar şehirlerden biriyle görüşüp dönüşüm yapmayı düşünüyorum. önerebileceğiniz bir bayii var mıdır? saygılarımı sunarım.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Osman Çeçen bey çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için adıma görmüş olduğunuz gibi ben markam ve ustalığıma en önemlisi iyi bir araştırmacı ve prins genel merkez ve üst düzeyl yönetim ile istişare içinde olduğum için size bu konuda net bilgiyi yakında paylaşacağımı belirtmiştim ve bu işin dünyada en üst düzeydeki Ada'mı ile yüz yüze yapmış olduğum görüşmede sistemin uygulayacağımızı onun için Türkiye ye özellikle kısa 3 günlüğüne geldiğini söyledi ve sistemi uygulayıp Hollanda ya geri döndü görmüş olduğunuz gibi. Bir kez daha bu işi Nekadar disiplin ve şeffaf emin net adımlar ile ilerlediğimi gördüğünüz için çok teşekkür ediyorum tabikide Samsun da sizi kaliteli iyi bir bayiye yönlendirim kendisi gayet iyidir iyi bir esnaftır Kaşif Aksu ismi BAFRA ilçesindedir benim selamımı işletmeniz yeterlidir hayırlı uğurlu olmasını diliyorum herkese ve sizede selamlar saygılar sunuyorum efendim Yusuf koparan izmir Prins üstadı

Yorum bağlantısı
Atakan Ulusoy

Bunu daha öncede yazmıştım ama Yusuf Bey her mesajinizda kendinizi neden bu kadar övüyorsunuz doğrusu pek bir itici oluyor. Bu kadar megolaman olmayın daha çok kazanırsınız. İyi çalışmalar.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Bunu daha öncede yazmıştım ama Yusuf Bey her mesajinizda kendinizi neden bu kadar övüyorsunuz doğrusu pek bir itici oluyor. Bu kadar megolaman olmayın daha çok kazanırsınız. İyi çalışmalar.

Ben sadece dersimi nekadar iyi çalıştığımı işimi ne kadar çok disiplinli aşk ve sevgi özveri ile yaptığımın göstergesidir bu yazımda nekadar detaylı ve net çalıştığımı anlatmak istedim sadece siz bunu böyle anladıysanız yapacak bir şey yok sizin tercihiniz teşekkür ederim
Yorum bağlantısı
Osman Çeçen

yusuf bey, ilginize tekrar teşekkür ederim.ilereyen zaman da bafraya uğrarım artık. saygılar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Ben teşekkür ediyorum sevgili Osman Çeçen bey bilmukabele

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

İsa abim bu resimdeki sistem 2.1 dir yani yeni gelen sistemle ilgili fiyat konusunda bana bildirilen veya indirim gibi bir şey söylenmedi bilginiz olsun efendim

Yorum bağlantısı
Osman Çeçen

yusuf bey merhaba, kaşif usta ile görüştüm selamınızıda ilettim. şuantüm ülkede kit yokmuş, nisan sonu gibi gelecek dendi, nasip olursa o gelince takacağız, fiyat olarak 6500/9 taksit konuştuk.  şimdilik bekleedeyim, tekrar teşekkür ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa KARAHAN

Osman bey,

1.5 182 bg için bu fiyat dimi?

yusuf bey merhaba, kaşif usta ile görüştüm selamınızıda ilettim. şuantüm ülkede kit yokmuş, nisan sonu gibi gelecek dendi, nasip olursa o gelince takacağız, fiyat olarak 6500/9 taksit konuştuk.  şimdilik bekleedeyim, tekrar teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Yusuf bey, yeni 1,5 kit hayırlı olsun. Eski 1,6 ile yeni kit arasında teknoloji, tüketim vb gibi yenilikler mevcut mudur? Bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Turhan abim teşekkürler ediyorum yeni kitte yazılım ve bir çok parçada değişikliğe gidildi ve gayet iyi şeyler bekliyorum bazı yaşadığımız sorunlar giderildi

Yorum bağlantısı
Osman Çeçen

Osman bey,

1.5 182 bg için bu fiyat dimi?

isa bey evet, 1.5 için aldığm fiyat, sağolsun yusuf beyin selamınında etkisi var. aslında görüştüğüm bayilerden biri yeni kitin 100 euro daha pahalı olduğundan bahsetmişti,

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Teşekkür ediyorum Osman abim az çok şükür Türkiye de sevenimiz dost bayilerimiz vardır

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

245f70db0317856fa81dd099cd8a33d1.jpg9edb19e838c830e702ba5f1ce2502bb3.jpg9dba1e95b17c24252bf2a81899cc1217.jpg33215eb06d9e81f984fe99e9a4c6f9e2.jpg45f16a40fddf881658989cbd132538a6.jpg0e8e48b4f51b137caba0c399e60b4a15.jpg26c412279dbc0e4b6e70291f0d809c42.jpgeac5f309af392002c77acbfc3507dcb8.jpgb9f83b964d47b3713b04d15d8f1b82c2.jpg4f9899f4fc23c8ce1c6a5ce0c186f861.jpg1810055f8a0ef14400bd5b1ba54b5843.jpg3e74834f3dbd3681a5097ddb1ab8e7a1.jpg500362450a66eceebedc59af57f43322.jpgf83e68ada33be70aeca9fedecbe381a0.jpgab9f390672f6763cc7ef0f715748ac0d.jpg3c67516aaf785ef66493e0d19c952510.jpg53401efdb159eeb5b835be0e4cc69754.jpgb36c26db3f475449d8292ec3a1bbe968.jpg4cd0ab9b22be2de57260da6c49b010c6.jpg8f9eed479b1ed5a2c2172fa039670041.jpg366480616bf055eef33fc0ba8e0ffb51.jpg

Değerli forum üyelerimizden Mehmet hocamın aracı 2013 Ford Kuga 1.6cc 180hp Ecobost Prins sıvısistem directliqoumax montajı hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin yeni aracına toplamda 13.cü Ecobost Türkiye ye ve Ford ailemize hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Bora ÖZDEMİR

samsunda yaşıyorum,

Değişimi yapacak olan bayii Samsun'da mı? Ben de bi fiyat aldım ama arada biraz fark var.o yüzden soruyorum,yanlış anlamayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Çeçen

Değişimi yapacak olan bayii Samsun'da mı? Ben de bi fiyat aldım ama arada biraz fark var.o yüzden soruyorum,yanlış anlamayın.

ben bafradan aldımyusuf beyin selamı ile ancak usta euro kuruna göre fiyat değişebilir demişti, samsun bayileri 7000 ve 7250 fiyat verdiler. siz nereden hangi fiyatı almıştınız. aslında beraber taktırsak grup indirimi yaparlar mı acaba :D 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...