İçeriğe Yönlendir

Kuga Için Direct Liquimax Sistemi

Cemal Cangöner

Recommended Posts

Yusuf Koparan

Serhat Çerçi bey evet Hollanda dan kod ve kit çıktı 1.5 Mondeo için arayan soran bir çok kişi var beni ama daha kit gelmedi bilginize arz ederim 1.5 Kuga içinde yeni kitler Bayram'dan sonra gelecek bilginize arz ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Serhat Çerçi bey evet Hollanda dan kod ve kit çıktı 1.5 Mondeo için arayan soran bir çok kişi var beni ama daha kit gelmedi bilginize arz ederim 1.5 Kuga içinde yeni kitler Bayram'dan sonra gelecek bilginize arz ederim

Bilgilendirme için teşekkürler Yusuf Bey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Ben teşekkür ediyorum serhat abim bilmukabele selamlar saygılar sunuyorum

Sent from my iPad using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Ben teşekkür ediyorum serhat abim bilmukabele selamlar saygılar sunuyorum

Atiker direkt sıvı sistem ile ilgili gelişme var mı Yusuf bey?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Ömer bey şuan bekliyoruz daha detaylı bir bilgi yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turgay Yaralı

Yusuf bey merhaba

Ben iki soru ile bu plartformdaki herkese bilgi vermek ve benim.gibi size ulasamayan arkadaslara da cevap olmasi acisindan sorayim,

1.Bu yeni kuga 1.5 icin prins ciktigina gore bizim.1.6 icin fiyatlar dusecek mi.

2.Ankara da hangi ustaya bu sistemi yaptirayim.

3.Bu soru simdi aklima.geldi bagaj daki cikinti isletme yerinin biraz asagi kaydirilmasi ile cozulmez mi usta araciligi ile mesela kaporta ustasi araciligi ile.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Merhabalar efendim öncelikle şunu belirteyim 1.5 Kuga kiti çıktı diye sistemin fiyatı düşmez çünkü sistem aynı sistem biraz farklı olarak geldi Çeşke gönül ister düşmesini ve Ankara da bir çok montaj olarak çalıştığım firma dostum arkadaşımdır bilgilerini size gönderiyorum ve istetmedeki yükseklik çözülebilirmi kaportacı sayesinde bir kişiden duydum usta havuzu aşağıya doğru çekmiş revizyon yaparak onu Nasıl yapmış bilemiyorum çünkü ustası değilim sağlıklı bir şeymi oldu Onuda bilemiyorum yani orda kararsızım biliyorsunuz ki bu potluk işini ben ek bir parça ile çözüyorum diyelim değerli yorumlarınız içinde çok teşekkür ederim selamlar saygılar sunuyorum efendim

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Merhabalar efendim öncelikle şunu belirteyim 1.5 Kuga kiti çıktı diye sistemin fiyatı düşmez çünkü sistem aynı sistem biraz farklı olarak geldi Çeşke gönül ister düşmesini ve Ankara da bir çok montaj olarak çalıştığım firma dostum arkadaşımdır bilgilerini size gönderiyorum ve istetmedeki yükseklik çözülebilirmi kaportacı sayesinde bir kişiden duydum usta havuzu aşağıya doğru çekmiş revizyon yaparak onu Nasıl yapmış bilemiyorum çünkü ustası değilim sağlıklı bir şeymi oldu Onuda bilemiyorum yani orda kararsızım biliyorsunuz ki bu potluk işini ben ek bir parça ile çözüyorum diyelim değerli yorumlarınız içinde çok teşekkür ederim selamlar saygılar sunuyorum efendim

Yusuf bey Ankaradaki usta bilgilerini ve fiyatı bende rica ediyorum özelden.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Ömer abim pm gönderdim abim bana ulaşabilirsiniz

Yusuf bey merhaba

Ben iki soru ile bu plartformdaki herkese bilgi vermek ve benim.gibi size ulasamayan arkadaslara da cevap olmasi acisindan sorayim,

1.Bu yeni kuga 1.5 icin prins ciktigina gore bizim.1.6 icin fiyatlar dusecek mi.

2.Ankara da hangi ustaya bu sistemi yaptirayim.

3.Bu soru simdi aklima.geldi bagaj daki cikinti isletme yerinin biraz asagi kaydirilmasi ile cozulmez mi usta araciligi ile mesela kaporta ustasi araciligi ile.

Turgay abim sizin mesaj bölümü özele kapalı zannedersem gönderemiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Merhabalar,

Uzun zamandır bu konuyu üye olmadan her sayfasını okuyarak takip ettim ve ben de aracıma prins sisteminden taktırmaya karar verdim. Malatya'da 2013 Kuga Titanium aracıma bu sistemi taktırdım. Umarım bir sorun yaşamadan keyifle kullanabilirim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

Güçlü abim hayırlı olsun kent otogaz Abdurrahman abime mi taktırdınız hayırlı olsun diyelim ailemize hoşgeldin abim

Yorum bağlantısı
Turgay Yaralı
(düzenlendi)

Yusuf abi.ben baktim mesaj aliyorum.ozelden ama onemli.degil zaten Ank.gidecegim.zaman ben sizi ararrim.insallah zaten telf.konustugumuz gibi eylul ayi ilk haftasi gibi giderim.o.zaman da ararrim.abi sizi tesekkurler cevaplar icin.

tarihinde Turgay YARALI tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Koparan

İnşallah Turgay abim Allah razı olsun abim herzaaman beklerim abi selamlar saygılar sunuyorum ama ben gönderemedim size özelden mesj onun içinde yazdım abim

Yorum bağlantısı
Gokhan Arslan

Yusuf bey araç bazen, uzun beklemelerde ilk çalıştırma anında marşı uzatıyor. Bunun sebebi ne olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Güçlü abim hayırlı olsun kent otogaz Abdurrahman abime mi taktırdınız hayırlı olsun diyelim ailemize hoşgeldin abim

Teşekkür ederim. Net Otogaz'da Tamer Usta'ya yaptırdım.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...

Sistemi aracıma taktırdıktan sonra yaklaşık 2000 km yol kat ettim. Ufak bir ateşleme hatası dışında hata yaşanmadı. Yakıt sarfiyatı ise lpg'de 10.4 lt/100 km

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Yusuf Bey volvo s80 ve s60'ın 1.6 ecoboost motorlarına bu sistem uygulanabiliyor değil mi ? Biliyorsunuz ford ecoboost ile aynı.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cemal Cangöner

Kuga 2 yıllık oldu. Bu sürede 62 bin km yol yaptım.

Bu güne kadar arıza lambası yanmadı ve araçta en küçük olumsuzluk oluşmadı.

Servisler Otokoç İzmir Şb. de yapıldı.

Geçen hafta yaptırdığım 60 bin km bakımında da gerekli kontrollar yapıldı.

LPG den dolayı oluşan en küçük aksaklık bile yok.

Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim bu sistem mükemmel çalışıyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Cemal bey, 62 bin km'nin tasarruf rakamı ne oldu? Hesapladınız mı?

Net olarak hesap yapmamama rağmen 12-14 bin TL arası tasarruf yaptım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Geçen gün araca gaz alacağım sırada maalesef araç gaz almadı. Üstelik tamamen de bitmişti gaz. Şamandırada sorun vardır dedi servis. Hava ile işlem uyguladı düzeldi. Dün Antep'e giderken yine aynı sıkıntıyı yaşadım. Gaz alıyor ama en az 15 dk sürüyor ve tamamen dolmuyor. Bugün yine ustaya götürdüm. Prins'i aradı. Yunus Bey ile görüştü. Şamandıra değişecek dendi. Siparişini verdik, bekliyoruz

Yorum bağlantısı
Aytaç Turan

Herkese Merhaba,

Uzun zamandır takip ediyorum Cemal Beyin inanılmaz güven veren yorumları sebebiyle uzun zamandır dizel düşünürken lpg de olabilir demeye başladım

Dün Bodrum Ford ta test sürüşü yaptım. Özellikler sordum Lpg taktıracam diye personel uyumlu markalar var  taktırabilrisiniz dedi  fiyat verme aşamasından sonra

sizi lpg li olursa hiç bir işlem için servise alamayız dedi ben izmirde yapılıyormuş dedim biz kesinlikle almıyoruz lpg li araba tamamen garanti dışı olur gibi bişey salladı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Bark

Sn. Yusuf Koparan'ın bir rahatsızlığından dolayı ameliyat olacağını duydum. Allah (cc) dsn kendisine acil şifalar dilerim. İnşallah ameliyatı kolay ve başarılı geçer. Tedavi ekibine de kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Duamız sizinle Yusuf bey...

Bu vesile ile tüm hastalarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Atuğ

Yusuf bey acil şifalar diliyorum. Tez zamanda sağlıklı bir şekilde sizi tekrar aramızda görmeyi diliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nail Çalışkan

Ağustosun sonu geldi atiker sıvı sistem ile ilgili bir gelişme varmı?

Ağustosun sonu geldi atiker sıvı sistem ile ilgili bir gelişme varmı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...