İçeriğe Yönlendir

Aracıma Sıfır Motor Yapıyorum

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Zekeriya Kahraman

Fren sisteminin havasını aldınız mı ?

Tahir bey fren deilde depreaj alt merkezi takınca onun havasını alamadım yukarıdaki işaretleme yanlış yaptım veya yanlış biliyorum çünki soldaki 1 numara depreaj gibi görünüyor akşam baktığımda içinde hidrolik yoktu ilave ettim 

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Hadi hayirli olsun baştan beri takip ediyordum ellerinize saglik iyi günlerde kullanmaniz dileğiyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Tahir bey fren deilde depreaj alt merkezi takınca onun havasını alamadım yukarıdaki işaretleme yanlış yaptım veya yanlış biliyorum çünki soldaki 1 numara depreaj gibi görünüyor akşam baktığımda içinde hidrolik yoktu ilave ettim 

bence doğru işaretlemişsiniz.solda 1 numaralı olan basbayağı fren merkezi değil mi.bence işaretleme doğru

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Sonu 73 mü 78 mi ?

Bakar kör oldum vallahi 73 olacak serkan başkan ihtiyarlamaya başlık heralde  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Şahin hocam yağı ne zam kontrol etmeliyim 

Hocam alışma sürecini tamamladınmı....Yarım saat kadar çalıştırdıysan bi kontrol etsen diyorum... :yes:

Rulman numarasını aldım  hocam.Bu işlerle uğraşan bir arkadaşım var bir bakacağım... :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hocam alışma sürecini tamamladınmı....Yarım saat kadar çalıştırdıysan bi kontrol etsen diyorum... :yes:

Rulman numarasını aldım  hocam.Bu işlerle uğraşan bir arkadaşım var bir bakacağım... :yes:

Bizimkilerin stoklara hiç girmemiş bu rulman.. Hala arıyorlar.. :(

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Cem Yilmaz

Zekeriya bey,

Sizin için bir araştırma yaptım, fakat diğer arkadaşlar gibi malesef olumlu bir sonuca ulaşamadım.

Rulmanın ölçülerini biliyormusunuz?

Yada katalogtan ölçülerine bakılıp, başka marka rulman takılabilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Şahin hocam motor yağını komple boşaltım tekrar yeni 4 lt pb yağ koydum ve motorun rahatladığını hissettim çıkan yağ gözle görülür bariz şekilde belli dediğin gibi yeniden sıfır yağ koydum .

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Yeni video ekliyorum arkadaşlar ilk video,yu gece çektiğim için pek birşey anlaşılmamıştı .

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

tebrik ederim abi. calismayi sessizce takip ediyordum bugunu bekliyordum :) gule gule kullanin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Elinize kolunuza sağlık. Tebrik ediyorum. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

tebrik ederim abi. calismayi sessizce takip ediyordum bugunu bekliyordum :) gule gule kullanin

Teşekkür ederim Onur bey 

Elinize kolunuza sağlık. Tebrik ediyorum. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim saolasın Mehmet bey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ağlamak istiyorum Sayın seyirciler [emoji1] beklenen gün gelmiş Güle güle kullanın araba benzin değil Alınteri ile Çalışacak bundan sonra

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Ağlamak istiyorum Sayın seyirciler [emoji1] beklenen gün gelmiş Güle güle kullanın araba benzin değil Alınteri ile Çalışacak bundan sonra

Teşekkür ederim Beyazıt bey

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Elinize emeginize saglik gule gule kullanin[emoji106]

Teşekkür ederim Recep bey

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...