İçeriğe Yönlendir

Aracıma Sıfır Motor Yapıyorum

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Budur! Tebrik ediyorum kardeşim iyi iş çıkardın. :good1: Allah azmini artırsın.

Kaporta boyaya ne zaman başlıyorsun? Sırada döşemeler var. Durmak yok, çalışmaya devam. :biggrin:  O araba her yeriyle sıfır olacak değil mi? :yes:

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

tebrikler kardeşim.... :bravo: :bravo: :nazar:

Tesekkür ederim Şahin hocam tekrar sana ayrıca teşekkür ederim bilgiler için  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Budur! Tebrik ediyorum kardeşim iyi iş çıkardın. :good1: Allah azmini artırsın.

Kaporta boyaya ne zaman başlıyorsun? Sırada döşemeler var. Durmak yok, çalışmaya devam. :biggrin:  O araba her yeriyle sıfır olacak değil mi? :yes:

Mükremin abi teşekkür ederim . ön gögüsü ve iç ses yalıtıma gireceğim ama 4 ay var yaza doğru  :)  boya işi için 2 sene var daha dur abi diğer taraftan g-kart projesi vardı 2 işi 2015 yazına sığdıra bileceğimmi hayırlısı bakalım yinede iç döşeme rengini ilk senden duymak isterim  :yes:

Ellerine, emeğine sağlık abi..  :bravo: Maşallah diyorum, önce sana, sonra motora..  :nazar:

Kerem bey çok teşekkür ederim saolasın  :flowers:

Yorum bağlantısı

Mükremin abi teşekkür ederim . ön gögüsü ve iç ses yalıtıma gireceğim ama 4 ay var yaza doğru  :)  boya işi için 2 sene var daha dur abi diğer taraftan g-kart projesi vardı 2 işi 2015 yazına sığdıra bileceğimmi hayırlısı bakalım yinede iç döşeme rengini ilk senden duymak isterim  :yes:

Kerem bey çok teşekkür ederim saolasın  :flowers:

Lacivert araca turkuvaz ve lacivert karışımı bir şeyler  güzel gider herhalde. Yalnız turkuvaz hakim olmalı. Aydınlık olsun. Kapı trimleri de aynı tarzda kaplanmalı.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Ellerinize sağlık,çok güzel bir çalışma olmuş.

Tesekkür ederim hakan bey

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Lacivert araca turkuvaz ve lacivert karışımı bir şeyler  güzel gider herhalde. Yalnız turkuvaz hakim olmalı. Aydınlık olsun. Kapı trimleri de aynı tarzda kaplanmalı.

Bu renk mi abi 

55KHy1y.jpg

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

tebrik ederim elinize sağlık.yalnız o kayışın koruması falan yok mu,motor çalışırken o bölgede birşeylerle uğraşmak büyük risk

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Deri olacaksa tabi ki bu renk.

Deri pahalıya maal olur abi bu rengin kumaşı nı düşünüyorum

Ön göğüs te kürdan kakar ufak bi çatlak var bakalım gögüse nasıl bir uygulama yapacagım 

tebrik ederim elinize sağlık.yalnız o kayışın koruması falan yok mu,motor çalışırken o bölgede birşeylerle uğraşmak büyük risk

Önder bey teşekkür ederim koruması var tabi ama gözetliyorum oldu bitiye getirmemek gerek 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Yilmaz

Ön göğüs için tamirat malzemeleri olması gerekli. Yanlış hatırlamıyorsam, macunumsu bir madde ve üzerine boya tarzı bir uygulama yapılıyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Ön göğüs o kadar olmasada bakımdan geçirilip deri yapmayı düşünüyorum kalıbı cıkınca gerisi çorap sküğü gibi gelir  :yes:

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

İzmir dikili yol anılarım beyaz elantra var iken çekiştim video yu yol anıları izleyen olur diye ekliyorum

Yorum bağlantısı

Konuyu yeni gördüm ve bir solukta okudum.Öncelikle elinize kolunuza emeğinize sağlık süper bir iş çıkarmışsınız :bravo::good1: .Allah daha daha iyilerini nasip etsin.Kazasız belasız iyi günlerde sağlıcakla kullanın inşallah. :nazar:

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Konuyu yeni gördüm ve bir solukta okudum.Öncelikle elinize kolunuza emeğinize sağlık süper bir iş çıkarmışsınız :bravo::good1: .Allah daha daha iyilerini nasip etsin.Kazasız belasız iyi günlerde sağlıcakla kullanın inşallah. :nazar:

Teşekkür ederim Öztunç bey Rabbim daha iyilerini sizlere nasip etsin inşallah 

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Bu hafta araçla ilgili rotbalans girdim rot kolunu tam yerine takmışım ayar gerekmedi

3gzL1Xb.jpg

cyqrNPy.jpg

Ve bugün triger kontrolü yaptım çok güzel sentesinde şaşma yok

7EZBq1R.jpg

CDAUij2.jpg

Bu bu boncuk örgüyü arkadaş araç ayna altı veya anahtarlık için benim için örmüş çok teşerkürlerimi gönderiyorum ismail kardeşime  :flowers:

98mQWI3.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zekeriya bey elinize kolunuza cesaretinize sağlık. Aracı yürüttünüz. Artık kendi yaptığınız bir araç olduğu için çok daha rahat gönül rahatlığıyla binersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Denk getirebilsemde şu triger koruyucudan bir tane bulabilsem, ben de bi güzellik yapacağım da.... :D

Abi triger koruyucunmu yok ? dört gen bidonlar var kes oraya göre koy sende sarı yaptığın belli olsun  :D  :sandalye:

Yorum bağlantısı

Abi triger koruyucunmu yok ? dört gen bidonlar var kes oraya göre koy sende sarı yaptığın belli olsun  :D  :sandalye:

Yukaridaki resimde bir tane hyundai var, sana yakındır, bir tane örnek yapsan da biz de faydalansak. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...