İçeriğe Yönlendir

Aracıma Sıfır Motor Yapıyorum

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Zekeriya Kahraman

Aslında bu hafta kendime doğum günü hediyem olacaktı birkaç gün ertelendi işim gereği  :(

Q4PTKvp.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Forum.donanimhaber e üye oldum konu nun link ini verdim oradaki arkadaşlarda burdan baksınlar diye  :rolleyes:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Forum.donanimhaber e üye oldum konu nun link ini verdim oradaki arkadaşlarda burdan baksınlar diye  :rolleyes:

Desenize yakında burası birbirine laf sokmaya çalışan bir sürü ergenle dolacak...

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Desenize yakında burası birbirine laf sokmaya çalışan bir sürü ergenle dolacak...

Moderatorler halleder Hocam :)
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Arkasaşlar dün ilk kontağı çecirdim ama çalıştıramadım neden ? Hata benden kaynaklı gecen haftayı özetlersem kısaca akşam saat 5,de çalaskar ve ayarlı kolu getirmiştim bunun öncesinde trigeri takmıştı ayarlamıştım ama üst silindir kapağı sıkmamıştım hatam tam burda tekrar trigeri ayarlamam lazımdı ve hafif boşluk vardı acele ettik tekrar triger kayışı sökülüp sentesi alıp takacağım 
Ve dün yine öğlen sonu motora anahtar vurabildim depreaj alt merkez aldım akisleri radyatörü hortumlar elektirik aksamı taktım ve sanayiden aküyü jarjdan getirdim ve yine akşam a kaldım trigerin sente atlatması çok can sıkıcı oldu gercektende dün 1 marşta olmasada 2 ci marşta çok umutluydum

--

pzM3Cts.jpg

ihg4Hrb.jpg
qxFEXTF.jpg
gU6g84j.jpg
qmUZ9Es.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman
(düzenlendi)

Zekeriya bey uzun süredir ses çıkmıyor sizden. Merakla bekliyoruz...

Neden ses çıkmıyor olabilir Ahmet bey ? bu adam 6 gün çalışıyor sabah 7 akşam 6 da işten çıkıyor nasıl bir ses bekliyorsunuz hayatımda ilk defa arac motor,u söküyorum ve dünyaya internet ve bilgisayarla gelmedik göbeğim form,a bağlı değil kalb kırıcı bür cümle kurduysam tüm form üyelerinden özür dilerim dün baya bir moral bozuklugu yaşadım dizi izlemek isteyen arkadaşlar varsa tv de bir sürü var sabahtan akşama değil 24 saat 

tarihinde Zekeriya Kahraman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Neden ses çıkmıyor olabilir Ahmet bey ? bu adam 6 gün çalışıyor sabah 7 akşam 6 da işten çıkıyor nasıl bir ses bekliyorsunuz hayatımda ilk defa arac motor,u söküyorum ve dünyaya internet ve bilgisayarla gelmedik göbeğim form,a bağlı değil kalb kırıcı bür cümle kurduysam tüm form üyelerinden özür dilerim dün baya bir moral bozuklugu yaşadım dizi izlemek isteyen arkadaşlar varsa tv de bir sürü var sabahtan akşama değil 24 saat 

Zekeriya abi Ahmet bey sizi merak etmiş sadece, ben eminim ki tüm forum olarak bu başlığı sessizce ve umutla takip ediyoruz.

Stresli olmanızı çok iyi anlıyorum. İnşallah bütün sorunların üstesinden geleceksiniz. Allah yardımcınız olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Zekeriya bey,

Sinirlenizi gayet anlayabiliyorum. Ancak Ahmet bey art niyetle sormamış ki. Sizi merak etmiş. Hiç bir maddi şey kendinizi bu kadar üzmeye değmez.

Yorum bağlantısı
Hasan Vedat Kulak

Bence de biraz ağır olmuş Zekeriya BEY foruma yeni üye olduğum gün yaptıklarınızı bir solukta okudum ve sessiz takipcileriniz denim. Ayrıca dizi izlemek cümlesi de biraz ağır olmuş yaptıklarınızı takdir etmekle birlikte artık paylaştıklarınızı takip etmemeyi düşünüyorum. iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Ahmet bey e kötü birşey demedimki arada 3 gün var ama uzun süre deince 15 gün veya bir aydır form,a girmiyormuşum gibi yazmış yukarıda belirtiğim gibi tek bu araçla uğraşmıyorumki evin veya çocukların hiçmi sorunu olmuyor tek uğraşım bu araç deilki .

Ahmet bey,le aramızda bir sıkıntı yok kalbi kaldı ise özür dilerim 

keşke diyorum böyle bir konu açmasaymışında sesiz sedasız yapsaymışım işimi ama işte bir yöndende böyle bir aracı olupta sıkıntı yaşayan arkadaşlara faydalı olabildiysem ne mutlu 

3 ay olmuş benim açımdan sıkıntı başkasından kaç kere araç istersin burda paylaşımları yapıyorum yaptığığım iş kolay deil resimlere burda bakmakla olmuyur ya bu adam burda bunları paylaşıyorsa 2 satır cümle bekliyor çoğu kişi bu gün girdi cıktı demiyorki ya olsun arkadaş bunda,da vardır bir hayır inşallah bir sıkıntı yoktur demesini bekliyordum kimi umrunda çalışsınnçalışmasın neyse iyi akşamlar

Bence de biraz ağır olmuş Zekeriya BEY foruma yeni üye olduğum gün yaptıklarınızı bir solukta okudum ve sessiz takipcileriniz denim. Ayrıca dizi izlemek cümlesi de biraz ağır olmuş yaptıklarınızı takdir etmekle birlikte artık paylaştıklarınızı takip etmemeyi düşünüyorum. iyi forumlar.

dizi izle cümlesinin nesi ağır sen izlemiyonmu dizi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Neyse yanlış anlaşılma olmuş [emoji4] Uzatmayalım arkadaşlar.

Zekeriya bey benim Aracım stop ediyordu. Mondeom stop ediyor konusu 45 gün boyunca resmen arkası yarın olmuştu. Sıkıntı çektim ama burada yeri geldi ne geyikler yaptık. Hatta Nevşehir yaz şenliğinin Ana konusu olmuştu [emoji4]

Şu anda senin Aracın sonunu çok Merak ediyoruz. İnşallah istediğin gibi biter bizde sen de mutlu olursun.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

O iş tamamdır youtube atıyım burdan paylaşırım usb kablo,yu bulamadım yalnız video dün akşam saat 11 cekebildim video karanlık telefon un flaşı az çalışmamasına sebeb boğaz kelebeğinin altında sensöre benzer beyine giden kabloda kopukluk varmış onun o anlık birbirine uladım bantladım ve mutlu son 

HrzLqxm.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Şahin bey yüreğine sağlık rodaj zamanı biliyor,dum ama bu söylediklerinle dahada pekişti 3 aydır acele etmemişim bundan sonrada acele edeceğimi sanmam haftada 2 gün biniyorum işim icabı .

30 dakika calışmasımı lazım durduğu yerde ve 30 dakika dan son yağı kesin deiştirmem mi gerek 5.000 km biliyordum 

Hocam nacizane tavsiyem değiştirmenizden yana ancak; bir şırınganın ucuna serum hortumu bağlayıp bir miktar yağı çekin ve mutlaka kontrol edin, yağda mıknatıs gezdirin, demir kalıntısı yoksa sıkıntınız olmaz,  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

şanzumanı tekrar indirmem gerekiyor o bilyayı içindeki pislekler temizledim ama çorum,da bulamadım gündüz gözüne tüm kontrolleri tekrar yapmalıyım sente atlama yok eklediğim fotolardaki gibi buyurun arkadaşlar izleyebilirsiniz

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Hadi bakalım hayırlısı iyi günlerde kullanın hocam,,, :nazar:

Tesekkür ederim Şahin bey mıknatıs uygulamasını yaparım  :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ben hepsine bir laf sokarım, ergenlik sivilceleri patlar.

Cesaretinizden ve becerinizden dolayı kutlarım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

:sandalye:  :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

:sandalye:  :sandalye:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...