İçeriğe Yönlendir

Aracıma Sıfır Motor Yapıyorum

Zekeriya Kahraman

Recommended Posts

Zekeriya Kahraman

Bravo diyorum başlangıçtan son mesaja kadar merakla okudum....Ayrıca böyle bir konuyu bizlerle paylaştığınız içinde çok teşekkür ediyorum... :bravo: :bravo:  Takipteyim....

Tesekkür ederim şahin bey umuyorumki bu konu ileride sıkıntı yaşanlara emsal olur . benim tek sıkıntım konu anlatımını pek yapamıyorum

gazyağı kötü seçim. o parça motor içinde yağ ile birleşmeden önce balata spreyi ile iyice temizleyin monrtaj öncesi

wd40 olurmu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

mnotor içinde yağ ile temas edecek parçaya yağ harici hiçbir şey sürülmez.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

mnotor içinde yağ ile temas edecek parçaya yağ harici hiçbir şey sürülmez.

Abi tesekkür ederim bilgi için .Akşam tüm parçaları yağlayım 

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Fotografları inceleyelim ve üstünden cıkan pompada yapılan hatayı görmüştük ve hareretten dolayı olmuş denilmişti ama bunun harartle alakasını ben şahsen göremedim tamam conta hatası iyi bir usta contanın konrtol edip fazlalıgı varsa kesmesi kananalda tıkanıklıga sebeb verecek herhangi bir parca olmamalı 

1-1

X7sYQYr.jpg

2-2

6cd5UWn.jpg

bu arada yağ pompası sıfır alındı hatırlatmak istedim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Helal olsun.. Büyük cesaret.. Büyük emek..

ilk mesajdan son mesaja kadar okudum, arabanın kaderi değişmiş resmen.. Elinize sağlık..

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Helal olsun.. Büyük cesaret.. Büyük emek..

ilk mesajdan son mesaja kadar okudum, arabanın kaderi değişmiş resmen.. Elinize sağlık..

Teşekkürler Fatih bey aynen aracın kaderini deiştirdim sayılır 1 parçam elimde olaydı 

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Eksantirik pozizson sensörünün kablolarında sertleşme vardı hafif siyah şase kablosu kopunca bende komple kaploları degiştirmek zorunda kaldım yeni kablolar lehimlenecek 

-

seLAhBl.jpg
7mPLxZW.jpg
zuugDAK.jpg
2xdvw08.jpg
m5ZIjih.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Özkan

Size helal olsun mutesemsiniz büyük cesaret yıllardır meslekteyim kaportacı olarak buna cesaret edemem

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

önce hali

aT3qzkK.jpg

temizlikten sonraki hali 

xY77eeO.jpg

Size helal olsun mutesemsiniz büyük cesaret yıllardır meslekteyim kaportacı olarak buna cesaret edemem

:)

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Allah hayırlısı ile toplanmış halini de gösterir, inşallah

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Allah hayırlısı ile toplanmış halini de gösterir, inşallah

Amin İnşallah serkan bey

c2QwQnf.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Enjektörün ucundaki plastik koruyocu kırık çalışmasında veya püskürtmede engel teskil edermi ve en altaki enjektör lastiğini bulabilirmiyim benim açımda maddiyata dayalı enjektörleri deiştirmek şuan için beni gerecek elinde bu enjektörden olan arkadaşlar varmı yardımcı olursa sevinirim 

*

ymSwqH3.jpg

*

ZykapSp.jpg

*

DzdgRcU.jpg

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Bu hafta volant işi de halloldu o da cıktı aradan . Balan yatakları takımı bugün veya pazartesi geliyor geriye ufak tefek işler kaldı kabloların ve hortumların yenilenmesi gibi işler . Külbütör kapağının ve blogun boyanmasıda arada kaynar hallederim 

*

Ggdg8s9.jpg

*

kYlLOzu.jpg

*

yuR6tiP.jpg

*

NgluoXf.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman
(düzenlendi)

Bu kadar iş yapılıyorken ucu kırık enjektör o halde takılmamalı.

Ayhan bey yenisi 175 tl 1 adeti 2 ci el 4 adeti 400 tl  ne yapayım ? eski olduktan sonra eski almanın bi anlamı yok sadece birisini yenilemeyi düşünüyorum 

tarihinde Zekeriya Kahraman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ayhan bey yenisi 175 tl 1 adeti 2 ci el 4 adeti 400 tl  ne yapayım ? eski olduktan sonra eski almanın bi anlamı yok sadece birisini yenilemeyi düşünüyorum 

En azından kırık olanı yenileyin.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

3 silindir az yakıyomuş diye duymuştum takmasammı acaba enjektörü  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Arkadaşlar dün saat 3 de istanbulda,daki firmayı arayıp sipariş verdiğim balanc yataklarım gelmiş benim için güzel haber bu .Egerki tam istediğim parça ise resimleri eklerim  :dance3:

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

ONNO ustaya sormuştum arkadaşlar sorunun cevabını sizde okuyun

*

cvQmGwc.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Gres yağı için marka önemlimi şanzuman çatalı ve keceler nasıl bir gres yağı kullanayım . kırmızı -yeşil-sarı- bu renkler kafa karıştıtıcı

*

Cm5mXWL.jpg*

*

e0564bu.jpg

*

FZlOBJ3.jpg

-

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...