İçeriğe Yönlendir

Connect - Anahtar Modifiye...

Ercan Ayas

Recommended Posts

Furkan Tanrıveren

Ercanın söylediği olay araca yeni bir anahtar tanıtabilmek için. Orjinal ve yedek anahtarının olması lazım elinizde. Tek anahtar varsa sizde(biri kayıp yada yanında değilse) araca yeni anahtar tanıtamazsın.

abi iki ahantarda var elimde biri kumandalı diğeri kumandasız

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

90ff1d27378114f46997b1b2258dc4b3.jpg894e8db22e2a574c22aa6bdc9f0af1e1.jpg bundan sonrasi anahtarsiz sistem

Bir tanesi haric hepsi araci calistirir istenilen ile kapilar acilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

bundan sonrasi anahtarsiz sistem

abi bu kumanda kodlama olayı tam olarak nasıl oluyor? Ben de bi anahtar aldım aliexpressten ama kodlayamadım bir türlü

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Araciniz kac model ve kitapcigi mevcutmu

2004 model. Kitapçığa internetten ulaştım. Aslında kodlama moduna sokuyorum ilk kumandayı kodluyorum ama diğerini kodlayamıyorum

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

90ff1d27378114f46997b1b2258dc4b3.jpg894e8db22e2a574c22aa6bdc9f0af1e1.jpg bundan sonrasi anahtarsiz sistem

ercan abi daha yokmuydu  :D

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

2004 model. Kitapçığa internetten ulaştım. Aslında kodlama moduna sokuyorum ilk kumandayı kodluyorum ama diğerini kodlayamıyorum

yedek ve orjinal anahtar mevcutsa olmasi lazim

ercan abi daha yokmuydu :D

simdilik bu kadar bulabildim
Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

abi benim sustalı geleydi bi hemen ucunu açtırıp kullanıcam

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Onu daha bizde çözemedik, forumda farklı ford'a 2 kumanda kodlayan vardı ama Connect'e uygulayamadık ercanda bende.

yedek ve orjinal anahtar mevcutsa olmasi lazim

Ercan arkadaş anahtar değilde 2. kumanda kodlamak istiyor bizimde beceremediğimiz :)

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Onu daha bizde çözemedik, forumda farklı ford'a 2 kumanda kodlayan vardı ama Connect'e uygulayamadık ercanda bende.

Ercan arkadaş anahtar değilde 2. kumanda kodlamak istiyor bizimde beceremediğimiz :)

aynen abi ben de mondeoya 2. kumandayı kodlayamadım ne kadar uğraştıysam da

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

aynen abi ben de mondeoya 2. kumandayı kodlayamadım ne kadar uğraştıysam da

Ben connect varken 2 kumandayı da kodlamıştım, birinci kumandadan bir tuşa bastıktan sonra ikinci kumandadan da bir tuşa basınca her ikisi de kodlanıyor. Eski kumandalar siliniyor. Siz de bu şekilde mi yaptınız?

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Ben connect varken 2 kumandayı da kodlamıştım, birinci kumandadan bir tuşa bastıktan sonra ikinci kumandadan da bir tuşa basınca her ikisi de kodlanıyor. Eski kumandalar siliniyor. Siz de bu şekilde mi yaptınız?

aynen. eski kumandanın tuşuna basınca onay sesi geliyor ancak yeninin tuşa basınca onay sesi gelmiyor. kumandada sorun oldugunu dusunmeye başladım

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Ben connect varken 2 kumandayı da kodlamıştım, birinci kumandadan bir tuşa bastıktan sonra ikinci kumandadan da bir tuşa basınca her ikisi de kodlanıyor. Eski kumandalar siliniyor. Siz de bu şekilde mi yaptınız?

Yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde yapmıştım. Baya zaman geçti tam hatırlamıyorum. Çokta gerekli olmadığı için fazla uğraşmadım. Yeni kumandalı anahtar alıcam o gelsin o zaman tekrar deniycem.

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

ZY215g.jpg 

oEnzdQ.jpg

abi anahtar elime 10 günde teslim edidi.Bİde anahtarın yanında chip geldi şimdi ben bu chipi nereye takıcam

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

Anahtarciya ucunu actirmaya gidecen o koyar icine

abi kart tarafın içini nasıl açtın

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

Abi anhatar geldi ucunu actirdim fakat kodlama moduna giriyo araç fakat anahtar donmuyo anahtariciya geri gittim pcden kodlamak lazim dedi fiyati sordum 50tl dedi

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Yalan

Anahtari iyi kesememis kapiyi acmayi dene

Anahtari torpulememis kapida biraz ac kapa yap alissin

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

Ercan abi anahtar hic donmuyo 2012lerin kitapciginda cok farkli kodlama şekli ver youtubedan baktım adamlar obd ile baglanti yapıp oyle tanitiyolar

Bide ford clubun anlasmali yeri Yücel anahtara gittim

Bide ford clubun anlasmali yeri Yücel anahtara gittim

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

2013 silver dan farkli olmaz ki bugrani biz kodladik anahtar kodlanmasa bile doner anahtari yanlis kesmis kesen

Sen kapiyi acmayi dene donerse kodlanir

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

Abi peki nasi kodladiniz bi tarif edebilir misiniz

Abi kapi kapatiyo

Aciyoda

Yorum bağlantısı
Furkan Tanrıveren

G3bqRV.jpg

abi en sağdaki anaharı yücel anahtar açti adam en kontağa giriyo zor çevriliyo bide anahtar tam oturmuyo adamların işçilik sıfır

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...