İçeriğe Yönlendir

Antalya'da Tatil

Alper Aksakal

Recommended Posts

Alper Aksakal

Herkese merhaba abilerim, kardeşlerim.

Bayram sonrası tatile çıkıyorum. Bu sene ki tatil bölgem Antalya-Kemer.

Fakat benim sizlerden bir ricam olacak.

Kemer bölgesinde bildiğiniz ve önerebileceğiniz, doğa ile iç içe olan bir çadır Kampı var mı ?

Otelde kaldıktan sonra 2-3 gün de kendi çadırım da doğanın içinde kafa dinlemek istiyorum.

Bu vesile ile herkesin bayramını kutlar, büyüklerimin ellerinden öperim.

Saygılarımla

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

arkadaşlara katılıyorum :) Sivrisinek kovucu almadan gitmeyin ek olarakta :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Çıralı bölgesini değerlendirmeye alıyorum. Teşekkürler arkadaşlar.

Tabi diğer yorum ve fikirlere halen açığım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Öztürk

Olymposa gitmisken biraz daha ileriye dogru giderseniz Adrasan koyu var muhtesem denizi ve dogasi var kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Ah bi de yanmasaydı Adrasan :(( Cennet ülkemizi koruyamıyoruz.. Orası da çok güzeldir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Öztürk

Kaputas plaji inanilmaz güzellikte bir koy ama tedarikli gitmekte fayda var yeme icme vs. hatirladigim kadari ile yeme icme olayi yoktu ama simdi ne oldu bilemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

önceden kemerdede vardı çok güzeldi ama devet baba otel yapımına izin verdi :( çıralıda kamping pansiyon var çadır kurabilmeniz için orası işinizi görür adrasanın denizi çok güzel ama öyle kamp pansiyonu veya çadır kurabileceğiniz başka bi ortam varmı bilmiyorum

tarihinde Ramazan Altıntaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Tolga Erdem

Mugla civarında çok tatil yaptım ama Antalya tarafı nasip olmadı, 4 aylık bir bebeğim var 3 kişi özellikle Kaş ta apart ev pansiyon vs uygun memur kesesine uygun temiz bir yer bilen duyan kalan tanıyan varsa bilgilendirirse sevinirim. Önerilere de Antalya tarafı için açığım:)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Mugla civarında çok tatil yaptım ama Antalya tarafı nasip olmadı, 4 aylık bir bebeğim var 3 kişi özellikle Kaş ta apart ev pansiyon vs uygun memur kesesine uygun temiz bir yer bilen duyan kalan tanıyan varsa bilgilendirirse sevinirim. Önerilere de Antalya tarafı için açığım:)

bildigim kalacak yer yok ama özellikle 7. ve 8. ayda Antalya cehennem gibi oluyor. en güzel zamani 9. aydir Antalya nin. sicaklik bebekle zor olmayacaksa güzel yerler. Antalyadan Kas a kadar tarihi kentleri gezebilirsiniz (ögretmenler icin bedava idi yanlis hatirlamiyorsam ( bu dedigim 10 sene  kadar önce). Kemerde botanik restorana gidebilirsiniz. derenin üstünde, yaninizdan ördekler gecerken yemeginizi yiyebilirsiniz. (hala öyleyse:) ) kalacak yer icin ögretmen evlerini arastirin isterseniz

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2
(düzenlendi)

kafa dinlemek isterseniz anamur :) ilgilenirsen gelmeden evini ayarlatırım abi :)

tarihinde Mustafa Şahinn tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kaş'ta akçagerme oteli ve plajı var. Turizm otelcilik okulunun uygulama oteli.

Otelinde kalmadığım için bişey diyemeyeceğim ama plajı gerçekten çok temiz.

O taraflara yolunuz düşerse gitmenizi tavsiye ederim. 

Geçtiğimiz yaz 6 aylık bebeğimle 1 haftalık tatilimin 2 gününü bu plajda geçirmiştim.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Kaşta 2 kişi  kaşın merkezinde geçen sene pansiyonda kaldık 1 gece 70 tl gibi bir fiyat vermiştik.Kabak koyunu öneririm fiyatı biraz fazla olabilir ama güzel yerdir.Yamaç paraşütü yapmadan gitmeyiniz.Gerçe bebekle nasıl olur bilemem.Kemer kaş kalkan olimpos gibi yerler güzeldir.12 adalar turu yapılabilir.finike ile kaş arasında güzel koylar vardır oralarda denize girilebilir el değmemiştir hiç bir hizmet yoktur. Kaputaj plajını öneririm güzeldir hatta bir resmini ekliyeyim

kaputa%C5%9F-plaj%C4%B1_243238.jpg.

Söylemeyi unuttum ölüdenize mutlaka gidin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

http://www.tatilsepeti.com/Otel_Saylam_Suites.aspx?&RT=5

Burada kalmıştım geçen sene, 

Fazlasıyla memnun kalmıştım. Sakinlik, manzara, ulaşım, merkeze yakınlık hepsi çok başarılıydı.

Odaları fazlasıyla kaliteliydi. Sıcakta en çok aranan şey klimadır. Masraftan kaçınmamışlar en iyi markalardan birini takmışlar. Görünce çok şaşırmıştım.

Kendi özel mutfağı, mutfak malzemeleri (tabak,kaşık, çatal, ocak v.b.) bulunuyordu. Balkonda minik bir masası vardı. Orada az oturmadık :)

Yalnız 2 kişi 2 gece konaklama 450 civarıydı geçen sene. Tatil sepeti üzerinden alınca taksit yapılıyordu. Direk tesise ulaşıp indirimli rezervasyonda yaptırabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Geçen sene sahil turu yaparken Kaş'ta kaldık bir gün. Bana göre sessiz ve sade bir yer. Gece çok sıcak oluyor ama klima yetiyor. Bungalov ev bile yeterliydi. Kaş'a gidince Kekova'ya gitmeden sakın dönmeyin... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Kas civarı aydınlandı az çok kafamda birde kalacak yer tavsiyesi olsa:)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Kaş'a gittiğimde http://www.hotelferah.com/ 'da kalıyorum, genel olarak memnunum. Sezon bitince (9.ay) gecesi kişi başı 60 TL falan. Malesef apart türü bir yer bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

finike de kaldık geçen sene

tam bir anadolu şehri.

sessizlik-ekonomi-en uzun sahili ile hoştu.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

2 yetişkin, 2, 10 yaşında çocuk için uygun fiyat verecek, özellikle kaydıraklı havuzu ve denizi olan, herşey dahil çalışan Ağustos sonu veya eylül başında, 4-5 günlük tatil için nereyi önerirsiniz. ?

Forumdan olan turizm acentesi arkadaşlarımız kimlerdi, bana yardımcı olabilecek olan var mı ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...