İçeriğe Yönlendir

Antalya'da Tatil

Alper Aksakal

Recommended Posts

Ali Tatlısu

10 yıldır sıkılmadınız mı aynı yere gitmekten :shok:

sürpriz olmuyor. neyle karşılaşacağını biliyorsun. o yüzden sıkılmadan gidiyorum.

şimdi biraz pahalı. ramazandan önce günlük 60 tl ye kaldım. üç öğün yemek yatak daha ne olsun. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Geçen yıl kaldım, Wow Kremlin Palace veya Topkapı Palace. Hangisinde kalırsanız kalın 2 oteli de kullanma imkanınız var. Kaldığınız her gün için 1 alacart restoran var, hergün farklı biri. Denize sıfır, havuzları güzel. Yemekleri güzel. Ufak bir aquaparkı da var, 2 otelde de mevcut farklı kaydıraklarla. Çocuk var ise imkan çok fazla. Dahili lunaparkına kadar herşey var. Fiyat olarak diğer otellere nazaran daha makul fiyatta kalmıştım ben. Otel mevki olarak belekte. Mng turizmden bakabilirsiniz fiyatlara.

Yorum bağlantısı

sürpriz olmuyor. neyle karşılaşacağını biliyorsun. o yüzden sıkılmadan gidiyorum.

şimdi biraz pahalı. ramazandan önce günlük 60 tl ye kaldım. üç öğün yemek yatak daha ne olsun. :)

aqua park varmı

Yorum bağlantısı
Serhad İncedere

Oteli önermekten vazgeçtim günlük fiyatı 300 küsür tl'de bu sezon. Gayet uçmuş  :shok:  :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oda başı mı 2 kişilik odada kişi başı mı. rakam çok iyi

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende baktım 6 Gece iki kişi 680 tl yazıyor dogrumudur ki ?

Şaşkınım bir hata var diye düşünüyorum[emoji27]
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Ets den baktım yok

Dolmuştur demekki ets yok diyorsa[emoji30]
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bende baktım 6 Gece iki kişi 680 tl yazıyor dogrumudur ki ?

:s ets 3800

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Dolmuştur demekki ets yok diyorsa[emoji30]

Hata yok abi fiyat doğru

Dgl

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Enteresan gideceğimden değil de ben ağustosta 1 hafta gümüldür izmir tarım mahsülleri ofisini ayarladım.. Ama o olmass arardım burayı fotolar ve yorumlar hoşuma gitti..

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez
(düzenlendi)

http://www.lagunaalyabeach.com/

kısmetse yarın buraya gidiyorum 29 Haziran 4 Temmuz arası 2 yetişkin 2 çocuk 9-13 yaşlarında 1112 tl 24 Haziranda yer ayırtılmıştı ama şuan fiyatlar yükselmiş. Herşey dahil  fiyat.....

tarihinde Ertuğrul Yenilmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kerim Can

Öncelikle merhaba,

malum tatil sezonu açılmak üzere.bende otel araştırmaya başladım fakat bir türlü otel bulamadım.

internetten bakıyorum inceliyorum tam istediğim gibi sonra olumsuz yorumları görünce vazgeçiyorum.o yüzden bir yer bulamadım.

sizden ricam antalya bölgesi kemer alanya manavgat belek side gibi yerlerden herşey dahil çok pahalı olmayan otel önerileriniz alabilir miyim.

şimdiden teşekkürler

Antalya merkezde olsaydı ayarlardık. Küçük bir aile otelimiz var :)

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.içişleri bakanıyla görüşüp beğendiğini ayarlayacaz :)

tatile çıkmak isteyip ben gibi kararsız kalan arkadaşlara da güzel bir bilgi alış verişi olur umarım.

Enteresan gideceğimden değil de ben ağustosta 1 hafta gümüldür izmir tarım mahsülleri ofisini ayarladım.. Ama o olmass arardım burayı fotolar ve yorumlar hoşuma gitti..

hocam ben geçen sene  gümüldürdeki teseside kaldım.sadece ailenizle giderseniz canınız sıkılabilir çünkü oraya genelde 2-3 aile birlikte gelip akşamları da çay kahve okey oynayarak vakit geçiriyorlar.onun haricinde etkinlik pek yok.tam kafa dinleme yeri.yemekleri sayılı ama lezzetli.denizi çok güzel.rahatsız edici kimse yok çalışanları ilgili.

gitmeden önce yakınlarda migros var oradan herşeyinizi temin edip gidebilirsiniz.özellikle su çünkü tesisisin suları tuzlu.

dönüşünde de söke tarafından dönerseniz baya güzel gezebilirsiniz.ben geçen sene dönüş yolumu söke üzerinden yapmıştım selçuk-efes-şirince-maket köy (özellikle gitmenizi öneririm) kuşadası olarak yapmıştım çok hoş vakit geçirmiştik.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

Maya world side den az önce rezervaston yaptırdım. 132 liraya geldi kişi başı. tatil nokta com 02-07 temmuz

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

Maya world side den az önce rezervaston yaptırdım. 132 liraya geldi kişi başı. tatil nokta com 02-07 temmuz

hocam benim okuldan arkadaşlarda oraya rezarvasyon yaptırdı ama güvenemiyorum :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

hocam benim okuldan arkadaşlarda oraya rezarvasyon yaptırdı ama güvenemiyorum :)

Epey bi yorum okudum, tripadvisor, booking v.s. fiyat/performans olarak uygun olduğuna kanaat getirdim.

Fiyatı uygun olsa Club Nena dan alır geçerdim. 2 kez kaldım memnun kalmıştım.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

hocam fiyatlar aslında geçen haftaya kadar makuldu.bu hafta yükselişe geçmiş

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...