İçeriğe Yönlendir

Antalya'da Tatil

Alper Aksakal

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Yol yorgunluğunda insan uyuyacağının farkına varmıyor.

e19d2f38a7f99d2cfaeeaeee01907316.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Ben kesinlikle gece yolculuğu yapmıyorum.
Zorunlu hal yoksa yapılmasını da önermem.
Hem yorucu oluyor hemde yolun 1-2 km önünü görmeden sürmek bana güvenli gelmiyor.

Antalyaya gidiş planımız da eğer uçak olmaz ise bir gün öncede yola çıkıp kütahya pazarlarda öğretmen evinde konaklamak olacak. Sonraki gün antalya ya devam ederiz. Tek seferde 12 saat araba sürmek hem benim için hemde çocuklar için yorucu olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

hayirli yolculuklar iyi tatiller antalya guzel yerdir tatil icinde en guzel zaman haziran ayindan once oncesidir haziran geldimi sicaklar artiyor temmuz agustos sicak ve nem orani arttigindan cekilmiyor

temmuz ayinda bende gitmeyi dusunuyorum nasipse ama benim yol sizinkinden biraz daha uzun 3 500 km cik :biggrin:

https://www.google.fr/maps/dir/43.3215034,5.3777699/Antalya/@36.0867754,13.2627966,4.79z/data=!4m14!4m13!1m5!3m4!1m2!1d24.9389715!2d41.1019082!3s0x14add3102991b725:0xaaf8d78e5900fa3a!1m5!1m1!1s0x14c39aaeddadadc1:0x95c69f73f9e32e33!2m2!1d30.7133233!2d36.8968908!3e0?hl=fr

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Antalya= sıcak ve nem, hele bu yaz duman olacağız sanırım, Finikedeyim, sürekli Edremit-Finike  Finike-Antalya (yol çökmüş hemde yeni yol, firmaya dert değil devlet güvencesindeymiş nasılsa artık, bu yüzden taa Korkuteliden dolanıyoruz :angry:) Finike-Isparta dolanıp duruyorum, evden bir çıkıyorum 15 dk. tek mola şak Finikedeyim, artık yolları çukurları herşeyi ezberledim,  size tavsiyem sıcağa kalmayın, sıcağı nemi hiç sevmem, burası bir İskenderun iki, bu nedir arkadaş, gece gündüz klima hep nem almada :)  neyseki deniz yakın, hararet yükseldimi cuppa koyun birine :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Hayırlı yolculuklar Benim için Seydişehir'den sonra Antalya yolu güzel  Tek şerit ve bol virajlı yanlız yazın gündüz sıcakta tehlikeli oluyor asfalt eriyor araba kayıyor . 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
(düzenlendi)

Hepinize çok teşekkürler, bütün uyarıları dikkate alacağım, cumartesi sabah çıkmaya karar verdik 6 gibi.

En ufak bir yorgunlukta benziklikçiye çekip kestiririm bu konuda kendimi gazlamam hiç, biraz da kendime bu konuda güvendiğim için, zaten şu ilk yolculuğu bir atlatırsam bundan sonra KA ile eskişehir, ankara, sakarya gibi şehirlere de sık gidip gelme planım var :biggrin:

12 saat önce, Mustafa Cerci yazdı:

hayirli yolculuklar iyi tatiller antalya guzel yerdir tatil icinde en guzel zaman haziran ayindan once oncesidir haziran geldimi sicaklar artiyor temmuz agustos sicak ve nem orani arttigindan cekilmiyor

temmuz ayinda bende gitmeyi dusunuyorum nasipse ama benim yol sizinkinden biraz daha uzun 3 500 km cik :biggrin:

https://www.google.fr/maps/dir/43.3215034,5.3777699/Antalya/@36.0867754,13.2627966,4.79z/data=!4m14!4m13!1m5!3m4!1m2!1d24.9389715!2d41.1019082!3s0x14add3102991b725:0xaaf8d78e5900fa3a!1m5!1m1!1s0x14c39aaeddadadc1:0x95c69f73f9e32e33!2m2!1d30.7133233!2d36.8968908!3e0?hl=fr

Valla asıl seyahat sizinki!!! Karavanla ne muhteşem olur bu seyahat. est que tu peux parler francais :biggrin:

14 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Hayirli yolculuklar iyi tatiller. Sene basinda devamsizlik yapan ogrencilerime olum bak daha yaz gelmedi diyorum. sizin icin de yaz tatiline daha cok var diyorum simdi kredinizi tuketirseniz yazin ne yapacaksiniz ?

daha çok iznim var, bende kredi bitmez abi :D

bir de bunu da yaz tatilinden sayıyorum ben, sanıyor musunuz ki deniz plaj yapmadan döneceğim :biggrin:

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

uyku önemli. bi kere izmire giderken eve 15 20 dk mesafede çektim petrole 4 saat uyudum.  varacağınız yere yaklaştıkça geldik zaten ne kaldıki demek en büyük hata. uykuya dikkat ettikten sonra keyifli bir yolculuk olur allahın izniyle

iyi tatiller dilerim. :nazar::)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
7 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bi kere izmire giderken eve 15 20 dk mesafede

Kazaların en çok olduğu kısım... 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
5 dakika önce, Ali Gök yazdı:

uyku önemli. bi kere izmire giderken eve 15 20 dk mesafede çektim petrole 4 saat uyudum.  varacağınız yere yaklaştıkça geldik zaten ne kaldıki demek en büyük hata. uykuya dikkat ettikten sonra keyifli bir yolculuk olur allahın izniyle

iyi tatiller dilerim. :nazar::)

Hep yaptığımız hata. Arabada çoluk çocuk rezil olmasın diye rezil oluyoruz. 2 kere evime 5 dk kala yaşadım durumu. Birinde kafam tık dedi düştüğüne uyandım. Birinde de arkadan yapılan selektöre uyandım. Diğerleri de birinde yol çalışmasından arta kalan toprak vs patırtıya uyandım. Birinde de yoldaki ikaz şeritlerinin patırdamasına uyandım. Amma çok uyumuşum sayınca :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Hep yaptığımız hata. Arabada çoluk çocuk rezil olmasın diye rezil oluyoruz. 2 kere evime 5 dk kala yaşadım durumu. Birinde kafam tık dedi düştüğüne uyandım. Birinde de arkadan yapılan selektöre uyandım. Diğerleri de birinde yol çalışmasından arta kalan toprak vs patırtıya uyandım. Birinde de yoldaki ikaz şeritlerinin patırdamasına uyandım. Amma çok uyumuşum sayınca :D

Harbi ya.. senin gece trafiğe çıkışını iptal etmek gerek... :shok:

Yorum bağlantısı
Ali Gök
18 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

yok bana daha denk gelmedi o kadar :D   çökünce uyku durdum hep allahtan

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
10 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hep acil geldim. Ama bu saydığım olaylar aslında 3 uzun yolumda yaşadığım olaylar. Akıllanmamışım :D  2 tanesi cenaze içindi, biride tayin olup taşınırkendi.

Şimdi, Ali Gök yazdı:

yok bana daha denk gelmedi o kadar :D   çökünce uyku durdum hep allahtan

İşin kötüsü durduğum zaman da o uykunun gramı gelmez ki.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Azad ilk uzun yolunmuş lütfen çok dikkatli git. Otobanda küçük arabalara yaşam şansı tanınmıyor maalesef. Orta şeritte gidersin, selektör, sağdan gidersin selektör, kamyonu sıkıştırır, makasçısı tampon dayar. Aman diyim. Allaha emanet gidin gelin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Azad ilk uzun yolunmuş lütfen çok dikkatli git. Otobanda küçük arabalara yaşam şansı tanınmıyor maalesef. Orta şeritte gidersin, selektör, sağdan gidersin selektör, kamyonu sıkıştırır, makasçısı tampon dayar. Aman diyim. Allaha emanet gidin gelin.
Orta şeritteki adama selektör yapana ne denir, cahil mi, görgüsüz mü?
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

hayırlı yolculuklar uzun yola gitmeyi çok seviyorum ben. en uzun yolculugumda ankara gürcistan. ankara agrı. ankara mersin fethiye ank malatya ank eskisehir denizli

olmustu hiç durmadan.

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter
(düzenlendi)

Hayırlı  Yolculuklar

tarihinde Mutlu Kanter tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
4 saat önce, Metin Akbal yazdı:

4 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bence sen bu arkadaşın kaskoyu iptal et :) Çekirge çok fazla zıplamış. Allah korusun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
5 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Bence sen bu arkadaşın kaskoyu iptal et :) Çekirge çok fazla zıplamış. Allah korusun...

Kasko emmi sigorta degil zarara ugratmayalim diye ordan olmadi ?

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Öncelikle sağ salim geldim bunu paylasayım dedim. Detaylar dinlendijten sonra  ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 20.04.2018 at 11:03, Metin Akbal yazdı:

uykunda araba sürmüşsün sen yahu :)

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Ben deAntalya ya geldim 4-5 gündür gündüzleri iyiymiş bugün çok rüzgar vardı kısmet :)

Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Ben deAntalya ya geldim 4-5 gündür gündüzleri iyiymiş bugün çok rüzgar vardı kısmet [emoji4]

Bugun belediye hoparlorlerinden firtina uyarisi yapildi kas tarafindan. Henuz bu tarafa gelmedi ama esintisi baya soguk. Mart ayinda balkonda pijamayla/esofmanla icerdim kahveyle sigarayi. Su an ustumde yelek var ama tisort kisa kollu oldugu icin usuyorum. :-)

Yorum bağlantısı
Hasan Baş
(düzenlendi)

şu anda alanya mükemmel rüzgar yok bişey yok hava açık denizin sesi süper

tarihinde Hasan Baş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Hayirli yolculuklar :)

Oneriye ihtiyacim yok demissiniz ama ulupinarda botanik restoran var. Derenin uzerinde masalari var. Cok guzel bir yer. Gitmediyseniz tavsiye etmeden gecemedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...