İçeriğe Yönlendir

Antalya'da Tatil

Alper Aksakal

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Geçen hafta Ali Bey Park'taydık. Öneriniz için teşekkürler. Çocuklar çok memnun kaldı ve dönmek istemediler. Aqua Park ve Advanture Park çok güzeldi.

Hasan bey çok farklı bir yer degilmi ali bey park. Yemeklerden tutunda elemanların guler yüzlerine kadar mükemmel ötesi bir yer.
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

Haklısınız. Doğrusu özellikle AquaPark için gittik. ilk gün akşama doğru çocuklarla odaya bile gitmeden AquaPark'a gittik ve önce hayal kırıklığı oldu. Çünkü parkın merkezinde olmamıza rağmen yeşilliklerden kaydırakları vb. önce pek göremedik. Sonra anladık ki; bebek, cocuk, yüzücüler ve yetişkinler için ayrı ayrı havuzlar ve kaydırakların yanında, hız serisi, kademeli büyük ve karanlık dönüşler dahil 4 farklı profesyonel kaydırak serileri varmış. Zaten oğlumun hepsini denemesi 4 gün sürdü. Her seride 2 ile 5 arasında  farklı kulvar planlanmış. Özellikle girdap şeklinde sonuçlanan bir model var. Çok ilginç bir tecrübeydi. Karanlık planlananlar içinde çeşitli alanlarda ışıklandırmalar ile basit de olsa kalkışa geçen Star War uzay mekiği algısı yaratılmış. 

Gerçi 1999 ya da 2000 yılında da burayı ziyaret etmiştik. O zamanlar Ali Bey Köy olarak her şey dahil sistemi ile çok kalabalıktı. Kalite sınırlıydı. Gene de sahipleri olan Kütahya ve Gural Porselen etkisi ile şıklık aynı ve ön plandaydı. 

tarihinde Hasan Aksüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Erkan Uygur

Hem eskişehirde okuduğum için hemde Eskişehirin bir damadı olarak :)  nacizane önerim konaklamaya gerek yok bir günde hepsi yapılabilir kanımca.

Çii börek sakın papağanda yemeyin derim PTT sokağında özcanlar veya o sırdaki bir çii börekçide yiyebilirsiniz.Balaban kebap yemenizi öneririm.

Çocuklarınız varsa sazova parkı güzeldir heman yanında akvaryum da var gezmek isterseniz.

Tarihi odun pazarı evleri var gezilebilir hemen yakınında balmumu müzesi var gitmenizi öneriririm.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

"meeert koş eskişehir diyorlar yetiiişş" diyecektim mert çoktan gelmiş bile. 

sefa abi iyi gezmeler.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan
(düzenlendi)

Öncelikle merhaba,

malum tatil sezonu açılmak üzere.bende otel araştırmaya başladım fakat bir türlü otel bulamadım.

internetten bakıyorum inceliyorum tam istediğim gibi sonra olumsuz yorumları görünce vazgeçiyorum.o yüzden bir yer bulamadım.

sizden ricam antalya bölgesi kemer alanya manavgat belek side gibi yerlerden herşey dahil çok pahalı olmayan otel önerileriniz alabilir miyim.

şimdiden teşekkürler

tarihinde Sinan Kozan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Biraz gecikmişsiniz rezervasyon için,ancak zaten şu sıralar turizmde işler tırt olduğu için heryer biraz daha ucuz, tatil internet sitelerine bakmanızı öneririm(güvenli olanlara) bol bol indirimler vs mevcut.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Haziran başı Q premium Resort da ultra herşey dahil formatıyla 5 gece konakladık.  Fotoğraflara ve yorumuma tripadvisor dan bakabilirsiniz :good1:  Biz çok eğlendik. Yeme içme animasyon sahil iskele herşey çok güzeldi. 

Arkadaşım şuan Utopia World'da konaklıyor. Çok sevmiş bize de tavsiye ediyor.   

Otel seçiminde mutlaka uydu görüntülerine bakın. Birçok otel denize sıfır görünse de aradan otobanlar geçiyor, denize mesafe çok uzak olabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ben gecen sene antalyada Ramada plazada kaldım. Ultra hersey dahil. Şehir merkezinde Işıklar caddesinde. Havaalanına 12 km. Otobus de var Takside fazla yazmıyor. Çıkıp gezme şansı var ve otel cok ilgili.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Geçen sene gittiğim butik otel var, bu yılda oraya gidiyorum. Kişi sayısı pek önemli değil, oda başı 100 TL ve kahvaltı dahil. Odaları da fena değil; hatta bazı odalarda jakuzide var :)

Ufak bir havuzu var, onun haricinde yürüyerek veya araçla denize ulaşabilirsiniz.

tarihinde Murat Yılmaz. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hangi konsept? sahilin kumsalın dibinde olsu nhavuzu da kaydırağaı da olsun denir ise. Q premium rakamda da iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kriterlerinizi ve beklentileriniz nedir bilmiyorum ama,

20 gün önce Side kumköy "Barut Hemera" da kaldım.

Tam bebekli / çocuklu aileler ve sakin tatil geçirmek isteyenler için.

Havuzu büyük ve güzel. Plajı kum ve sığ, yemekleri ise şu ana kadar gittiğim oteller arasında en iyisi.

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

cevap veren herkese teşekkür ederim.

Çağlar abi havuz ve deniz olsun :)

denize çok uzak olmasın yeterli.denize sıfır olacak diye bir şartımız yok

yeme içme güzel olsun :)

çocuklar için de aktivitesi olsun 

aranan kriterlerimiz bunlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Granada yı da tavsiye ediyolar. / Eftalia Aqua  grubundan da değişik sezonda gidip hep memnun gelenleri duydum. / alantur hotledeki ranzalı yataklar çocuklara ilginç gelbilir. onlar rahat ise baba da rahat ediyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Kriterlerinizi ve beklentileriniz nedir bilmiyorum ama,

20 gün önce Side kumköy "Barut Hemera" da kaldım.

Tam bebekli / çocuklu aileler ve sakin tatil geçirmek isteyenler için.

Havuzu büyük ve güzel. Plajı kum ve sığ, yemekleri ise şu ana kadar gittiğim oteller arasında en iyisi.

Murat hocam burayı ciddi ciddi merak ettim fiyata bakıyorum hakkaten çok makul çıkıyor ve görsel olarak da herşey var..

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g297968-d304613-Reviews-Barut_Hemera-Side_Manavgat_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

ben ultra herşey dahil 2 kişi Belek te 5 gece 6 gündüz ets tur dan aldım. otel iyi gibi görünüyor.

Sirena Belek

Yorum bağlantısı
Sinan Kozan

barut güzel duruyor ama beni aşar.

benim 4 gecelik bir tatil için ayırdığım bütçe 1500-2000 arası üste cıkmamam lazım :)

zaten bu bütçeyede ilk başta 1000-1500 diye başlamıştım :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

http://www.hotelmagnolia.com/

kumsal kenarı değildir büyük değildir

ancak sıcak bir otteldir. aşcısı nefistir yemekleri 20 çeşit yoğurt değildir,5 çeşit ama lezzetlidir. çalışanları dost gibi sohbet eder. 5 dak lık yürüme mesafesinde kumsalda özel yeri de var.

Geçen sene gittim.. yine gideceğim..

rakamları oldukçaaa makul. Otele telefon açıp konuşarak yer ayırtıyorsunuz.

Yorum bağlantısı

Murat hocam burayı ciddi ciddi merak ettim fiyata bakıyorum hakkaten çok makul çıkıyor ve görsel olarak da herşey var..

https://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g297968-d304613-Reviews-Barut_Hemera-Side_Manavgat_Turkish_Mediterranean_Coast.html

Erkan hocam sakin bir tatil istiyorsanız tavsiye ederim. Büyük şaşaalı oteller gibi bunaltmıyor insanı.

Bütçeniz nedir bilmiyorum ama fiyatı biraz ortalamanın üzerinde gibi.

Benim için önemli olan 2,5 yaşında ki kızıma uygun bir tatil olmasıydı,

Havuzu ve plajı çok güzel. Kalabalık değil. Genelde yaşı ileri Avrupalı turistler vardı. Gördüğüm Türkler de hep çocuklu ve bebekliydi :)

Yorum bağlantısı
Berat Gür
(düzenlendi)

benim önerebileceğim kendim 11 gün tatil yaptığım kemer göynük quen elizabeth dir zengin menü vs . şimdiden iyi tatiller.

tarihinde Berat Gür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Alanya 'da Granada güzeldi. İmkanım olsa yine giderim.

Kemer taraflarında genelde az yataklı oteller de kaldım. Belki de o yüzden sunumları diğerlerine göre yetersiz hissettim.

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

İlçelerde biraz pahalı olabilir ama mesela kemer diyor ama beldesi tekirova yada beldibinde çıkıyor otel buda merkeze 10 15 dakika mesafede oluyor dikkat edin derim

tarihinde Ramazan Altıntaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...