İçeriğe Yönlendir

Antalya'da Tatil

Alper Aksakal

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

Mehmet abi ben şimdi ali bey park ta kalıyorum. Forumdan ets turda çalışan arkadasin tavsiyesiyle geldim çok memnun kaldım. Dondurma bile ücretsiz. Magnum dondurma oda. Portakal suyu ücretsiz. Içecekler sisede. Düşün kalamar bile var. Hayatımda gördüğüm en güzel kaydiraklar burda. 5 gece ben 2700 kalıyorum. 2 çocuk da dahil. Çok ama çok temiz yemekler şimdiye kadar 12 senedir tatile gidiyorum böyle bir güzel yemek görmedim. Fikir vermek için söylüyorum tavsiye ederim abi.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arda club alibeydemisin. Biliyorun orayı, Kaç güne 2700 verdin ?

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Arda club alibeydemisin. Biliyorun orayı, Kaç güne 2700 verdin ?

Abi bir alibey club var birde alibey park yanyana ikiside. Ben Alibey parkta kalıyorum. 5 gece 2 yetişkin biri 9 biri 5 yaşında çocuk toplam 2750 tl verdim. Forumda Bahadır demir var ets turdan bir görüş istersen.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Bal

Geçen ay Crystal Paraiso Verde de kaldım. Ultimate herşey dahil konaklama hizmetiyle çalışıyorlar. Günün her saati herşey ücretsiz. 10 üzerinden 9 u hakediyor bence. Ben tercihimi burdan yana kullandım fakat diğer alternatifim Kamelyaworld Fulya ve Selin otelleri. Otelpuan.com dan da daha önce konaklayan misafirlerin yorumlarını okuyup puanlamalarına da bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Abi ben gittiğim otelleri sayıyorum.....

Eftalıa resort otel harikaydıama küçük dü biraz :yes:

Aydınbey resort otel idare eder durumdaydı, 

Ama unutulmaz olan FAME Resort oteldi havuz ve yemekler bir harikaydı.....

Yorum bağlantısı

Side'de Silence beach resort a gitmiştim 3 sene önce. Aquapark guzel, lunaparki bile vardi içinde. Ultra hersey dahil konsepti.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Emmi 1 yetişkin ve 2 10 yaşlarında çocuğu sen Antalya'ya gönder, biz senle Ukrayna yapalım. Karadeniz kıyısı daha iyiymiş diyorlar. Bi bakarız seninle :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Bu sene oteller boş fiyatlar uygun, fırsat bu fırsat denilerek iyisine gidilmeli; Dephin'leri öneririm.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Oteller boş mu bilmem ama fiyatlar hiç uygunmus gibi gelmedi bana.her sene önceki senenin üstüne gecelik 70-80 TL ekliyorlar sanırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

İyi tatiller şimdiden. Dinlenilmezse çalışılmıyor. 5 yıl sonra ancak tatil yapacak olmanın heyacanıyla bekliyorum bayram sonrasını.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ali bey park güzel gozüküyor. Bakalım şu izinleri ayarlıyalım da güzelim olmazzsa bi tatil şart. :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ali bey park güzel gozüküyor. Bakalım şu izinleri ayarlıyalım da güzelim olmazzsa bi tatil şart. :)

Ben 11 senedir hersene ailemle mutlaka tatile giderim. Ve hepsi 5 yıldızlıdir. Geçen sene belekte water world ve bu seneki alibey park inanılmaz en iyileriydi. Ama alibey park başka. Sabahları taze sıkılmış portakalmi dersin. Içecekler in biranin bile sisede olduğunu ilk kez gördüm. Dondurma Magnum cornetto mu desem. Yemekler 10 üzerinden 10. Kaydiraklar mükemmel. Yabancı sayısı ilkkez Türk sayısını geçmemiş bir otel. Seneye ben yine burdayım. Sadece denizi kum değil çakıl kum karışık. Ve çabuk derinlesiyor. Tek eksi yönü bu. Tavsiye ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Kaya Belek hakkında bilgisi olan var mı? Bayram sonrası su kaydırağı hedefi ile düşünüyorduk ama şimdi kafam karıştı. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Önerileri tek tek değerlendireceğim.

Bahadır da pazartesi günü ilgilenecek konuyla.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Önerileri tek tek değerlendireceğim.

Ya benim önerim? Merak içinde halk

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Kaya Belek hakkında bilgisi olan var mı? Bayram sonrası su kaydırağı hedefi ile düşünüyorduk ama şimdi kafam karıştı. :)

Ets tur ile 19 Mayısta gittim Kaya Belek'e . 3 gece kaldım. Personel alakası çok iyidi, sürekli bir ilgi var. Yemekler gayet güzel, odalar iyidi. Riu Kaya Belek ile Kaya palazzo golf resort yan yana. Aqupark, kaydıraklı havuz vs golf resortda daha büyük. Konsept olarak golf resort biraz daha farklı ama arada kayda değer fiyat farkıda var. Fikir vermesi için bir kaç foto;

M5s9KZu.jpg

jEICpnp.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

http://www.etstur.com/Turquoise-Hotel?gclid=Cj0KEQjw_YKtBRC7zZjFp8bF_foBEiQAfyigc0P9sJQ79GC4AS5PzG76533Ju7HExlpp0920caH-ShUaAlp08P8HAQ

Genel Müdürü akrabam olur.ETS tur ile çalışıyorlar.Güzel ve kaliteli bir oteldir.Bahadır'a sor,bana düşen  bir şey olursa yardımcı olurum.

1997-98 yazında, lise stajımı yapmıştım burada. O zamanlar yarım pansiyon olarak çalışılıyordu. Otel çok güzeldi, ancak biz stajyerlere çok çektirmişti. :(  Anılarım depreşti birden..  :biggrin: Aşçıbaşı İsmet Tavşan dı o dönemlerde. 14.000 Mark maaşı olduğu kalmış aklımda. Genel müdür 10.000 Mark alıyordu.  : :biggrin:Ürdün kralının baş aşçılığını yapmış, aynı zamanda 4 dil ve 7 mutfak biliyordu.. Hayalim aşçıbaşı olmaktı, kısmet değilmiş.  :)

:shok: Adam halen aynı otelde devam ediyormuş.. Sırf yemekleri için gidilir.. Hepsi birer sanat eseri..  :good1:

http://www.turquoise.com.tr/en/food-beverage/our-chief

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar. Önerileri tek tek değerlendireceğim.

Bahadır da pazartesi günü ilgilenecek konuyla.

Ya benim önerim? Merak içinde halk

Benim de önerim var, atlamayalım lütfen.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hasan Aksüt

Geçen hafta Ali Bey Park'taydık. Öneriniz için teşekkürler. Çocuklar çok memnun kaldı ve dönmek istemediler. Aqua Park ve Advanture Park çok güzeldi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...