İçeriğe Yönlendir

Lütfen Su Için

Misafir

Recommended Posts

Sertaç Karginer

Susuz hayat olmaz! Su içelim içirelim... :flowers:

6 aylık sancılı bir böbrek taşı düşürme döneminden geçmiş biri olarak 8-9 aydır suyla aramızda inanılmaz bir aşk yaşanıyor. Kilo verdim mi? Hayır :D

Su içsem yarıyor durumu... :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Susuz hayat olmaz! Su içelim içirelim... :flowers:

Su içsem yarıyor durumu... :D

Ah şu hıyar tiroidler :D

Ben de geçen gün su dedikleri buymuş demek ki dedim sonra kendimden utandım.. :D

Günde en fazla 2 litre içerim, fazlasını ramazan ayında içiyorum.. Çay içerim galiba çay bir miktar karşılıyor ihtiyaç hissettirmiyor. Kahve de ayrıca günlük olmazsa olmazım olmaya başladı. Eğer karşılıklı türk kahvesi içecek bir arkadaşınız varsa mükemmel oluyor, tavsiye derim..

Bol bol kavurma ye abi :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben de geçen gün su dedikleri buymuş demek ki dedim sonra kendimden utandım.. :D

Günde en fazla 2 litre içerim, fazlasını ramazan ayında içiyorum.. Çay içerim galiba çay bir miktar karşılıyor ihtiyaç hissettirmiyor. Kahve de ayrıca günlük olmazsa olmazım olmaya başladı. Eğer karşılıklı türk kahvesi içecek bir arkadaşınız varsa mükemmel oluyor, tavsiye derim..

Çay ve kahveyi sudan sayma Serkan abi, tam tersine çay ve kahvenin içinde kafein olduğu için vücudundaki suyu emer ama Türk kahvesi keyfine itirazım yok :) 

6 aylık sancılı bir böbrek taşı düşürme döneminden geçmiş biri olarak 8-9 aydır suyla aramızda inanılmaz bir aşk yaşanıyor. Kilo verdim mi? Hayır :D

14 taş düşürdüm, 1 defa ameliyat oldum ömrüm su içmekle geciyor :) 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çay ve kahveyi sudan sayma Serkan abi, tam tersine çay ve kahvenin içinde kafein olduğu için vücudundaki suyu emer ama Türk kahvesi keyfine itirazım yok :)

Tirebolu 42 çayı ama bir daha düşün.. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Tirebolu 42 çayı ama bir daha düşün.. :D

Tirebolu 42 ye bir istisna yapılabilir  :D

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Cay varsa ben de gelirim 

Olmaz mı, hemde halis muhlis el yapımı bakır çaydanlıkla  :biggrin:

vn54ym.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Olmaz mı, hemde halis muhlis el yapımı bakır çaydanlıkla :biggrin:

Tamamdir Sercan geldim:) Caydanliga da bayildim bu arada :)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Tamamdir Sercan geldim:) Caydanliga da bayildim bu arada :)

Dede bakırcı olunca böyle oluyor :) Evde bakırdan çok ne var ki  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Dede bakırcı olunca böyle oluyor :) Evde bakırdan çok ne var ki :biggrin:

Aaa cidden mi[emoji15] Bakir herseyi cok severim hem estetik hem saglik acisindan.

O zaman bakir istiyorsak sana basvuracagiz yani. Baba G.antepli benim oradaki Bakicilar Carsisi da cok iyidir.

Halen bu isi yapiyor mu deden ?

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Aaa cidden mi[emoji15] Bakir herseyi cok severim hem estetik hem saglik acisindan.

O zaman bakir istiyorsak sana basvuracagiz yani. Baba G.antepli benim oradaki Bakicilar Carsisi da cok iyidir.

Halen bu isi yapiyor mu deden ?

Malesef rahmetli oldu kendisi.. Bunların hepsi annemin çeyizinden kalmaymış. Bende inanmamıştım ama hepsi 85 yılından bu yana hatıralarla beraber bizimle yaşıyor  :)

Burda da Kavaklıdere ilçesinde yaygın bakırcılık tabi fazla önem verilmedi, yoksa Gaziantep'e rakip bile olabilirdi :)

http://www.muglakulturturizm.gov.tr/TR,73683/bakircilik.html

http://www.sehiralem.com/Mugla/Kavakli_Dere/Gezilecek_Yerler/582/Kavaklidere-Bakircilar-carsisi.html

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Malesef rahmetli oldu kendisi.. Bunların hepsi annemin çeyizinden kalmaymış. Bende inanmamıştım ama hepsi 85 yılından bu yana hatıralarla beraber bizimle yaşıyor :)

Burda da Kavaklıdere ilçesinde yaygın bakırcılık tabi fazla önem verilmedi, yoksa Gaziantep'e rakip bile olabilirdi :)

http://www.muglakulturturizm.gov.tr/TR,73683/bakircilik.html

http://www.sehiralem.com/Mugla/Kavakli_Dere/Gezilecek_Yerler/582/Kavaklidere-Bakircilar-carsisi.html

Allah rahmet eylesin Sercancim.

Evet iste eski seyler hep saglam, annenin ceyizlerini merak ettim bak simdi :)

Yorum bağlantısı
Misafir

:D:D Arada bir gir bak sitene bi zahmet. ;) Sonra bize laf deme "girmiyorsunuz" diye. [emoji14] :D

Siteye benim girmem önemli degil sizin girmeniz önemli [emoji12] [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin
(düzenlendi)

Allah rahmet eylesin Sercancim.

Evet iste eski seyler hep saglam, annenin ceyizlerini merak ettim bak simdi :)

Teşekkür ederim sağolun.

Tavadan tepsiye, sürahiden bardağa ne ararsan var.. Devletin kozmik odası gibi koruma altına almış durumda dokundurmuyor. 

Sadece çay içebiliyoruz  :biggrin:

tarihinde Sercan Eskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Teşekkür ederim sağolun.

Tavadan tepsiye, sürahiden bardağa ne ararsan var.. Devletin kozmik odası gibi koruma altına almış durumda dokundurmuyor.

Sadece çay içebiliyoruz :biggrin:

Supermis ya :) Bence de hakli simdi cok kiymetli onlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Siteye benim girmem önemli degil sizin girmeniz önemli [emoji12] [emoji1] [emoji1]

Mesaj bile attım yandex mailimden. Ama şimdi maile giremiyorum yandex te. Şifremi kabul etmiyor. Sanrıım Ruslar..  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Supermis ya :) Bence de hakli simdi cok kiymetli onlar :)

Evlernirken benim çeyizim yok diye duygu sömürüsü yapıp kapmayı düşünüyorum hepsini bakalım tutar mı :biggrin:

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Mesaj bile attım yandex mailimden. Ama şimdi maile giremiyorum yandex te. Şifremi kabul etmiyor. Sanrıım Ruslar.. ;):D

Aman banka hesaplarina birsey olmasin da :)

Evlernirken benim çeyizim yok diye duygu sömürüsü yapıp kapmayı düşünüyorum hepsini bakalım tutar mı :biggrin:

Bence kesin tutar kiyamaz sana :) Bilmiyorum tabi senden varsa abi, abla varsa onlara da kaptirabilirsin:) Gelin kizimiza da bagli;)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Mesaj bile attım yandex mailimden. Ama şimdi maile giremiyorum yandex te. Şifremi kabul etmiyor. Sanrıım Ruslar.. ;):D

Ruslar bizim maillere kadar işi getirdiyse siper alalim, erzak depolayalim [emoji1]

Mesaj attıysan sana bir tane plaket vereyim baska atan yok cünku [emoji1]

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bence kesin tutar kiyamaz sana :) Bilmiyorum tabi senden varsa abi, abla varsa onlara da kaptirabilirsin:) Gelin kizimiza da bagli;)

Abla vardı onu yolladık çoktan, bir ben kaldım :D Şansım yüksek yani  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Ruslar bizim maillere kadar işi getirdiyse siper alalim, erzak depolayalim [emoji1]

Mesaj attıysan sana bir tane plaket vereyim baska atan yok cünku [emoji1]

Attım attım, bak bakalım.  ;) Plaket kesmez. Yemek ısmarlarsın.  :fiuw:  :p  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Abla vardı onu yolladık çoktan, bir ben kaldım :D Şansım yüksek yani :biggrin:

Ablaya gitmediyse onlar sana hic gelmez bence Sercancim [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...