İçeriğe Yönlendir

Lütfen Su Için

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Masamda cam sisem:) Ve aynen tasirken polikarbon arastirdim oyuncaklarda da kullaniliyormus sagliga zararli degil imis. Kesin sizdeki de malum markadir :)

Aynen öyle malum marka bizim evde heryer o malum markayla dolu zaten annem sağolsun :) İsim vermeyelim çaktırmayın.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

peki maden suyu için ne diyorsunuz kimisi zararlı kimisi en 2 şişe içilmeli vs. ben en az bir tane içiyorum yaz aylarında 3-5 de olabiliyor..

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Aynen öyle malum marka bizim evde heryer o malum markayla dolu zaten annem sağolsun :) İsim vermeyelim çaktırmayın.

Malum marka su sisem Pembe :) Kesin mavidir sizinki [emoji5] Ayni bizim ev de :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

peki maden suyu için ne diyorsunuz kimisi zararlı kimisi en 2 şişe içilmeli vs. ben en az bir tane içiyorum yaz aylarında 3-5 de olabiliyor..

Spora ilk başladığım zamanlarda sıkı bir diyet yapıyordum ve kilo vermem gerekiyordu o zaman sorduğumda spor hocam vücudunda su tutar ödem yapar içme pek fazla demişti, arada denk gelirse içiyorum bazen o kadar. Ama normalde bir sakıncası olacağını sanmıyorum benimki ekstrem bir durumdu içmedim o yüzden o zamanlar.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Maden suyu ama mineralli su degil :) Bu ayrim hala net degil Turkiye'de.

Gunde 2-3 icilmesi uygundur :) Vucutta kaybedilen demir vs kazanimi icin faydali, icindeki cinko da kemiklere vs iyi geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Malum marka su sisem Pembe :) Kesin mavidir sizinki [emoji5] Ayni bizim ev de :)

E yani tabi ki  :) spor salonuna pembe ile gitsem pek hoş karşılanmaz sanırım  :) Ama evde pembesi de var yok yok zaten 

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

+ 5 litre cayi getiren mi var da o kadar iciliyor anlayamadim [emoji23][emoji23][emoji23] Suya gelince bir muzmin bekarlik [emoji23][emoji23][emoji23]

aynı orantı da çay da su da , çay getirenim olur sa rahat 5 litre içerim ama kendim almaya üşeniyorum, su için de geçerli meyve için de geçerli bir çikolata ve çekirdek kavurmaya üşenmiyorum onlar da günde bir kere olduğu için, kısacası birileri yada "birciğim" önüme koysa yer içerim:=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

E yani tabi ki :) spor salonuna pembe ile gitsem pek hoş karşılanmaz sanırım :) Ama evde pembesi de var yok yok zaten

[emoji23][emoji23][emoji23] Deneyin bir :)

Yorum bağlantısı
Misafir

[emoji23][emoji23][emoji23] Deneyin bir :)

Valla büyük sıkıntı çıkabilir :) 

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

E yani tabi ki  :) spor salonuna pembe ile gitsem pek hoş karşılanmaz sanırım  :) Ama evde pembesi de var yok yok zaten 

o maluma da güvenmiyorum ben, sürahisi koku yapmıştı atmıştık en güzeli cam...

Yorum bağlantısı
Misafir

O malum marka ilk evlendiğim zaman ocağıma incir ağacı dikecekti resmen.. Tıpkısı pazarda 1 lira olan ufacık laylon kaseye 70 lira vermek oldukça koyuyordu başlarda. Ama sonradan alıştım.  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

aynı orantı da çay da su da , çay getirenim olur sa rahat 5 litre içerim ama kendim almaya üşeniyorum, su için de geçerli meyve için de geçerli bir çikolata ve çekirdek kavurmaya üşenmiyorum onlar da günde bir kere olduğu için, kısacası birileri yada "birciğim" önüme koysa yer içerim:=)

Ahahahahah :) Peki kabul edelim :) Cikolata kavurmasini da merak ettim bu arada ortak yuklem olmus [emoji16][emoji16][emoji16]

Cikolata her daim [emoji7][emoji7][emoji7]

O zaman birciginiz icin muzmin bekarliga veda etmelisiniz :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

O malum marka ilk evlendiğim zaman ocağıma incir ağacı dikecekti resmen.. Tıpkısı pazarda 1 lira olan ufacık laylon kaseye 70 lira vermek oldukça koyuyordu başlarda. Ama sonradan alıştım.  :D

Bizim evde koleksiyonu var :D Nereyi açsam karşıma cıkıyor, şu plastiklere para verme derdim onlar polikarbon diye fırca atardı bana annem :)

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

O malum marka ilk evlendiğim zaman ocağıma incir ağacı dikecekti resmen.. Tıpkısı pazarda 1 lira olan ufacık laylon kaseye 70 lira vermek oldukça koyuyordu başlarda. Ama sonradan alıştım. :D

Ahahahah Hanimlar alistirir :) Hakikaten pahali urunleri.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Ahahahahah :) Peki kabul edelim :) Cikolata kavurmasini da merak ettim bu arada ortak yuklem olmus [emoji16][emoji16][emoji16]

Cikolata her daim [emoji7][emoji7][emoji7]

O zaman birciginiz icin muzmin bekarliga veda etmelisiniz :)

üşengeç olduğumu söyledim, ondandır ortak yüklemler, konuşma şeklimde böyledir mümkün olduğunca israf etmem kelimeleri:=)

içimden ne arabın yüzü ne de şamın şekeri demek geliyor ama demiyeceğim.. hayırlısı... :=)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

üşengeç olduğumu söyledim, ondandır ortak yüklemler, konuşma şeklimde böyledir mümkün olduğunca israf etmem kelimeleri:=)

içimden ne arabın yüzü ne de şamın şekeri demek geliyor ama demiyeceğim.. hayırlısı... :=)

Ekonomik insan :)

Bence de demeyin:) Daha 2 gun once bana umutsuz olmamam gerektigini soyluyordunuz :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ahahahah Hanimlar alistirir :) Hakikaten pahali urunleri.

Oğlana ufacık su şişesini 40 liraya aldık. Ağlayacaktım resmen. "Cam olsa olm... " diyemeden hanım dövecek gibi baktı, sustum..  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Oğlana ufacık su şişesini 40 liraya aldık. Ağlayacaktım resmen. "Cam olsa olm... " diyemeden hanım dövecek gibi baktı, sustum.. :D

[emoji23][emoji23][emoji23] Cok guldum ya:) Onlarin beslenme kaplari da var onu kesfetmedi esiniz heralde :)

Yorum bağlantısı
Misafir

[emoji23][emoji23][emoji23] Cok guldum ya:) Onlarin beslenme kaplari da var onu kesfetmedi esiniz heralde :)

Daha neleri yok ki? Salata kurutma makinasından sonra saymayı bıraktım ben pes ettim  :)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Daha neleri yok ki? Salata kurutma makinasından sonra saymayı bıraktım ben pes ettim :)

Baya ogrenmissiniz siz :) Kerem Bey de oldukca tecrubeli:)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Ekonomik insan :)

Bence de demeyin:) Daha 2 gun once bana umutsuz olmamam gerektigini soyluyordunuz :)

iyi insanlarla karşılaşmama kaygınıza umutsuz olmayın demiştim, iyi de kötü de her devirde var vs..

benim ki umutsuzlukdan değil de rahatlıktan taviz verme konusunda:=) 

biricik ve rahatlık paradoksu:=)

Yorum bağlantısı
Misafir

Baya ogrenmissiniz siz :) Kerem Bey de oldukca tecrubeli:)

Eee insan kabulleniyor bir zamandan sonra :)

Yorum bağlantısı
Misafir

:D Hayııır, olmasın o kaplardan lütfen.  :i-ih:  :(  :D Beslenme kabı 2-3 sene sonra kısmetse.. Daha 2,5 yaşındayız.  :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Oğlana ufacık su şişesini 40 liraya aldık. Ağlayacaktım resmen. "Cam olsa olm... " diyemeden hanım dövecek gibi baktı, sustum..  :D

paradoks ortadan kalktı, yaşasın bekarlık:P :=) sopayı yerim ama  40 lirayı veremem  :p  :p

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

iyi insanlarla karşılaşmama kaygınıza umutsuz olmayın demiştim, iyi de kötü de her devirde var vs..

benim ki umutsuzlukdan değil de rahatlıktan taviz verme konusunda:=)

biricik ve rahatlık paradoksu:=)

Zaten iyi insan Prens oluyor:) Prens konusunda umitsizim:) Benim Kara Kuzu Prensim bana yetiyor [emoji5]

Paradokslar son bulacak mi bakalim :)

:D Hayııır, olmasın o kaplardan lütfen. :i-ih::(:D Beslenme kabı 2-3 sene sonra kısmetse.. Daha 2,5 yaşındayız. :)

Ahahahahaha Kerem Bey siz simdiden yatirim yapmaya baslayin [emoji23] Simdi anlasildi neden daha o kisimlara gelinmedigi :)

Bu arada fotograftaki minik sanirim, cok seker. Allah bagislasin.

paradoks ortadan kalktı, yaşasın bekarlık:P sopayı yerim ama 40 lirayı veremem :p

Sopa yerken gorelim o halde [emoji102] [emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...