İçeriğe Yönlendir

Lütfen Su Için

Misafir

Recommended Posts

Misafir

günde 2-3 litre çay içen birisi kaç litre su içmeli?

Günde 2-3 litre çaymı? Valla bravo..çayı sudan saymayın su tüketimi yine söylenilen miktarda olmalı bence.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Sadece 2 bardak su mu? Hani 1,5 litreye ne oldu :p:D Bizimla değilsıın :bye:

+1000

[emoji23][emoji23][emoji23]

Bizimla diyilsinnn [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir

Sadece 2 bardak su mu? Hani 1,5 litreye ne oldu :p  :D Bizimla değilsıın  :bye:

Evet, sadece 2 bardakçık..  ;):keyifli:

94081-sallama_cay_tiryakisi_d580.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Evet, sadece 2 bardakçık..  ;):keyifli:

Heyy maşallah hayrat gibi mübarek  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu arada "liposakşın zararlı mıdır ve laser epilasyon nedir?" için dıhlayın.  ;)  :biggrin:

Aaa hayreett  :shok:  :D  Kim yazdıysa güzel yazmış ama hemen okuyuverdim  ;)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Günde 2-3 litre çaymı? Valla bravo..çayı sudan saymayın su tüketimi yine söylenilen miktarda olmalı bence.

sürekli birileri getirse, çay markası ve demlenmesin de birazda seçiciyimdir o da tamam olsa rahat 5 litreyi geçer..

tevafuk ki şu 10 gündür falan su içmeyi öğrenmeye çalışıyorum..

Yorum bağlantısı
Misafir

sürekli birileri getirse, çay markası ve demlenmesin de birazda seçiciyimdir o da tamam olsa rahat 5 litreyi geçer..

Abi dediğim gibi bardak ile icebilirsin ancak şahsi fikrim bardak ile olmuyor insan cabuk tıkanıyor canı istemiyor ayrıca ne kadar içtiğininde hesabını pek tutamıyorsun o nedenle 500 ml lik bir şişe su içmek için daha uygun olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Suyunda çok fazlasının zararlı olduğunu biliyorum. Abartmamak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Abi dediğim gibi bardak ile icebilirsin ancak şahsi fikrim bardak ile olmuyor insan cabuk tıkanıyor canı istemiyor ayrıca ne kadar içtiğininde hesabını pek tutamıyorsun o nedenle 500 ml lik bir şişe su içmek için daha uygun olacaktır. 

1 lt lik cam şişe var onla içmeye çalışıyorum:=)

bende şunu ilave etmek isterim plastik ürünlerden değil de mümkün olduğu kadar cam kullanılsa daha sağlıklı olur.. bende bu yeme içmenin niteliği konusunda  biraz dikkatliyimdir.. 

teflon ve plastik ve benzerlerine hayır  :i-ih:

55 :) Haha

kilo tek başına belirleyici olamaz, boy 1,45 ise mesela :=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Suyu bilmem ama yemeği azaltarak 8 ayda 16 kg verdim.Zayıflamak isteyenlere bunu öneririm.Su ile aram pek yok, 5-6 bardak ancak içiyorumdur

Yorum bağlantısı
Misafir

Şok şok şok. Flaş flaş flaş!!! Lütfen dikkat!  :shok:

6 Litre Su İçmek Öldürdü!

http://www.turkishny.com/health-news/90-health-news/94095-1-saatte-6-litre-su-icmek-oldurdu

"Kilosu 60 ila 100 arasında olan sağlıklı kimselerin günde 2 ila 3,5 litre su içmeleri gerektiğini, çok terleme olması halinde bunun biraz daha artırılabileceğini kaydeden Doktor Skommevik, "Ancak birkaç saat içinde 5 litreden fazla su içmeyi kesinlikle tavsiye etmiyoruz" dedi."  ;)

:seytan:

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bende şunu ilave etmek isterim plastik ürünlerden değil de mümkün olduğu kadar cam kullanılsa daha sağlıklı olur.. bende bu yeme içmenin niteliği konusunda biraz dikkatliyimdir..

teflon ve plastik ve benzerlerine hayır :i-ih:

kilo tek başına belirleyici olamaz, boy 1,45 ise mesela :=)

Ahahahah :) Evet haklisiniz ama Dogus Bey direk rekabete acti 5 kg farkla [emoji23][emoji23][emoji23]

Ama artik Su Kardesiyiz biz [emoji98][emoji97]

Yorum bağlantısı
Misafir

Yukarıda yazdığıma dikkat et abi. Allah muhafaza.  ;) 5 litre su bile tehlikeli iken, 5 litre çay..  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Yukarıda yazdığıma dikkat et abi. Allah muhafaza.  ;) 5 litre su bile tehlikeli iken, 5 litre çay..  :i-ih:

getirenim yok ki Keremim istesem de zor, malum en müzmin bekarlık :=)

Yorum bağlantısı
Misafir

bende şunu ilave etmek isterim plastik ürünlerden değil de mümkün olduğu kadar cam kullanılsa daha sağlıklı olur.. bende bu yeme içmenin niteliği konusunda  biraz dikkatliyimdir.. 

teflon ve plastik ve benzerlerine hayır  :i-ih:

Çok doğru  :good1:  Ben polikarbondan yapılmış şişe kullanıyorum mesela.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Yukarıda yazdığıma dikkat et abi. Allah muhafaza. ;) 5 litre su bile tehlikeli iken, 5 litre çay.. :i-ih:

Termosla gezmek :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Şok şok şok. Flaş flaş flaş!!! Lütfen dikkat!  :shok:

6 Litre Su İçmek Öldürdü!

http://www.turkishny.com/health-news/90-health-news/94095-1-saatte-6-litre-su-icmek-oldurdu

"Kilosu 60 ila 100 arasında olan sağlıklı kimselerin günde 2 ila 3,5 litre su içmeleri gerektiğini, çok terleme olması halinde bunun biraz daha artırılabileceğini kaydeden Doktor Skommevik, "Ancak birkaç saat içinde 5 litreden fazla su içmeyi kesinlikle tavsiye etmiyoruz" dedi."  ;)

:seytan:

Herşeyin fazlası zarar diye boşuna dememişler zoru neymiş acaba bu arkadaşın? 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Çok doğru :good1: Ben polikarbondan yapılmış şişe kullanıyorum mesela.

Masamda cam sisem:) Ve aynen tasirken polikarbon arastirdim oyuncaklarda da kullaniliyormus sagliga zararli degil imis. Kesin sizdeki de malum markadir :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ahahahah :) Evet haklisiniz ama Dogus Bey direk rekabete acti 5 kg farkla [emoji23][emoji23][emoji23]

5 değil 4 :) 

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

getirenim yok ki Keremim istesem de zor, malum en müzmin bekarlık :=)

+ 5 litre cayi getiren mi var da o kadar iciliyor anlayamadim [emoji23][emoji23][emoji23] Suya gelince bir muzmin bekarlik [emoji23][emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...