İçeriğe Yönlendir

Lütfen Su Için

Misafir

Recommended Posts

Misafir

paradoks ortadan kalktı, yaşasın bekarlık:P :=) sopayı yerim ama  40 lirayı veremem  :p  :p

Hahaha.. İşte şimdi güldüm abi.  :D Çok duydum senin gibi evlenmeden atıp tutanı.  ;) Hayırlısı ile bi evlen, sonra görüşelim.  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Hahaha.. İşte şimdi güldüm abi. :D Çok duydum senin gibi evlenmeden atıp tutanı. ;) Hayırlısı ile bi evlen, sonra görüşelim. ;):D

Ahahahahaha :)

+1.4

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hahaha.. İşte şimdi güldüm abi.  : :DÇok duydum senin gibi evlenmeden atıp tutanı.  ;) Hayırlısı ile bi evlen, sonra görüşelim.  ;)  :D

:bravo:  :bravo:  :sandalye:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çay derim giderim

Hani nerede?? :exc1:

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Ben su içmem şekersiz çay içerim :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Zaten iyi insan Prens oluyor:) Prens konusunda umitsizim:) Benim Kara Kuzu Prensim bana yetiyor [emoji5]

Sopa yerken gorelim o halde [emoji102] [emoji23]

olurda evlenirsem eve güvenlik kamerası koyarız dövdüğünde beni gösteririm:=)

kara kuzu prens derken? Oğlunuz mu? 

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

olurda evlenirsem eve güvenlik kamerası koyarız dövdüğünde beni gösteririm:=)

kara kuzu prens derken? Oğlunuz mu?

Haklisiniz. Tanitmadim "Arabam" kisminda [emoji17] Kankamla yakisikli fotograflarini cekecegiz Kara Kuzumun, o zaman tanisirsiniz.

Dayak yiyen koca [emoji102][emoji23]

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Hahaha.. İşte şimdi güldüm abi.  : :DÇok duydum senin gibi evlenmeden atıp tutanı.  ;) Hayırlısı ile bi evlen, sonra görüşelim.  ;)  :D

sopayı yerim dedim işte atmadım ki:=) 40 paraya gelince o konuyu atıp tuttum işte iktisatsız biriyim hanımla kavgamız para harcamıyorsun değil de çok harcıyorsun diye olur sanırım:=) şunda eminim, biraz süslüyüm laf aramız da kıyafet alımlarım da garanti ünvan maçı olur:=)

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlısı..  :flowers:

Normalde konular mangala bağlanırdı. :mangal: Nasıl olduysa bu evliliğe bağlandı.  :unsure2:  :D

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Haklisiniz. Tanitmadim "Arabam" kisminda [emoji17] Kankamla yakisikli fotograflarini cekecegiz Kara Kuzumun, o zaman tanisirsiniz.

Dayak yiyen koca [emoji102][emoji23]

kara kuzu mu denir hiç arabaya? her iki türlü adamın iştahını açıyor (doğrudan yemeklik ve bebek olarak sevmelik, ıssırmalık)

ev hanımı vahşeti; dayak yiyen koca, adam sığınma evine alındı:=)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Normalde konular mangala bağlanırdı. :mangal: Nasıl olduysa bu evliliğe bağlandı.  :unsure2:  :D

Biraz daha acıkın diye bekliyorum  :seytan:  :seytan:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Hayırlısı..  :flowers:

benden kaynaklıdır hangi ortama girsem bununla karşılaşıyorum, hani evlenmiyon mu ne zaman yiyecez pilavı vs:=) kaç yaşına geldin millet torun severken sen çocukmu büyütcen ve dahası...:=)

Yorum bağlantısı
Misafir

benden kaynaklıdır hangi ortama girsem bununla karşılaşıyorum, hani evlenmiyon mu ne zaman yiyecez pilavı vs:=) kaç yaşına geldin millet torun severken sen çocukmu büyütcen ve dahası...:=)

Bekarlık sultanlıktır. Boşver abi, napcan evlenip? Bak keyfine derim. Karışanın yok edenin yok.  ;) :gazverenadamsımaylisi:

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Bekarlık sultanlıktır. Boşver abi, napcan evlenip? Bak keyfine derim. Karışanın yok edenin yok.  ;) :gazverenadamsımaylisi:

bana işte bunlarla gelin her türlü gazı yerim  ve sindiririm :=))

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bu kadar su içen varken,barajlardaki su seviyelerinin neden düşük oldugu belli oldu.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir
(düzenlendi)

Hayırlısı.. :flowers:

Normalde konular mangala bağlanırdı. :mangal: Nasıl olduysa bu evliliğe bağlandı. :unsure2::D

Niyeyse Osman Bey'in konulari oyle oluyor. Bu ugurda Mert arkadasimizi da harcamistir kendisi. [emoji16][emoji16][emoji16] tarihinde E. Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Kerem bey,sen hiç kendi donunu yıkayan sultan gördün.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

kara kuzu mu denir hiç arabaya? her iki türlü adamın iştahını açıyor (doğrudan yemeklik ve bebek olarak sevmelik, ıssırmalık)

ev hanımı vahşeti; dayak yiyen koca, adam sığınma evine alındı:=)

Kerem Bey hakli :) Bebek falan derken:) Konu yine evlilige geliyor [emoji23][emoji23][emoji23]

Aynen bu boyle isirmalik, sevmelik yakisikli kuzu, prens [emoji7]

O zaman yeriniz belli Osman Bey "Siginmacilar" [emoji1][emoji1][emoji1]

Biraz daha acıkın diye bekliyorum :seytan::seytan:

Aciktim sucuk ekmek istiyorum [emoji17]

O anca helva olur [emoji23]

Bu kadar su içen varken,barajlardaki su seviyelerinin neden düşük oldugu belli oldu.

Hepsini Dogus Bey ve ben iciyoruz [emoji48]

Yorum bağlantısı
Misafir

Tamam olaya müdahale ediyorum panzehiri veriyorum  :mangal: Evlilikte evlilik bitmez bu konu hemen kaçalım  :D

dkkdBQ.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Aciktim sucuk ekmek istiyorum [emoji17]

Menüde ocakbaşı var bugün 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Niyeyse Osman Bey'in konulari oyle oluyor. Bu ugurda Mert arkadasimiz da harcamistir kendisi. [emoji16][emoji16][emoji16]

2 dk ya sattın Abicim  :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...