İçeriğe Yönlendir

Yine Ben Yine Kurye

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Kuryeden neden memnun değilim işte sebebi, sürüş kalitesi yok, arabayı öylesine kullanıyorum artık A noktasından B noktasına götürsün diye.

Not: Bazı detaycı arkadaşlar e efendim işte yol bozuk ondan oluyor falan diyeceklerdir kesin ama emin olun alakası yok en ufak bir tümsek veya çukurda da aynısını yapıyor, 2 defa servise götürdüm onlarda itiraf ettiler zaten 6 ayda bir getirmeniz gerek diye..sanırım arabanın özelliği bu 6 ayda bir trim sesleri için servise götürmek, bu sesleri otobanda bile azda olsa yapıyor diyeceğim abartıyorsun diyeceksiniz ama öyle.Neyse ben susayım görüntüler konuşssun. Bu olmamış otosan becerememiş. Sonra yerli üretim arabalara laf ediyorum bana kızıyorsunuz. :nargile:  İsterse bırak koltuk ısıtmasını araba transformers olup bumblebee ye  :voltron:  bile dönüşse bir daha tövbe almam, aldırmam, alana da mani olurum.

Rahat olun bu konuda henüz bir yayın yasağı aldırmadım o yüzden görüş ve yorumlar serbest sıkıntı yok. :seytan:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

abi senin arabada kesinlikle sorun var. benim kurye de asla böyle bir sorun yok. Hakan abide (ERKEN) kullandı. hiç böyle bişi yok. benim araç şu an 14 bine dayandı. hem de it gibi kullanıyorum. acıma yok ;)

Yorum bağlantısı

Amarok al sen..

Onu parketmek zor yoksa... :fiuw:

Doğuş, 1 lt benzin göndereyim mi?

Tutuşturmaya yeter sanırım 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Doğuşum Arabadan ne isitiyorsun yahu tamamen yoldan kaynaklı bilmiyonmu bu araç japonyanın sıfır sinek kaydı asfaltlarına göre yapıldı huhaaaaaaaaaaaaaaa  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

abi senin arabada kesinlikle sorun var. benim kurye de asla böyle bir sorun yok. Hakan abide (ERKEN) kullandı. hiç böyle bişi yok. benim araç şu an 14 bine dayandı. hem de it gibi kullanıyorum. acıma yok ;)

Olmazda inşallah bendeki 24.000kmde 18.000 kmye kadar iyiydi sonra kendini şaşırdı.

Doğuşum Arabadan ne isitiyorsun yahu tamamen yoldan kaynaklı bilmiyonmu bu araç japonyanın sıfır sinek kaydı asfaltlarına göre yapıldı huhaaaaaaaaaaaaaaa  :D  :D  :D

O yoldan bugüne kadar başka arabalarla da geçtim abi ama kurye şahane şahane  :angry:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Olmazda inşallah bendeki 24.000kmde 18.000 kmye kadar iyiydi sonra kendini şaşırdı.

O yoldan bugüne kadar başka arabalarla da geçtim abi ama kurye şahane şahane  :angry:  :biggrin:

ne güzel işte araç yola göre ritim yakalıyor kendiniden sauntlu sende .millet dünya para harcıyor ses sistemine  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

Abi sen tepret e git tekrar, ticari bölümünde total'in oradaki bina, en alt kata in. Fatih bey'e şikayetlerini ilet. Göğüs komple söküldü daha iyi oldu  :good1:

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Vitesinde sorun yok mu daha :D

Neyse 10k km içinde bu titremeye başladı konusu gelir :D

Yorum bağlantısı

Abi sen tepret e git tekrar, ticari bölümünde total'in oradaki bina, en alt kata in. Fatih bey'e şikayetlerini ilet. Göğüs komple söküldü daha iyi oldu :good1:

Tamam birde orayı deneyelim bakalim Ozan

Vitesinde sorun yok mu daha :D

Neyse 10k km içinde bu titremeye başladı konusu gelir :D

Sorun olmaz çunkü manuel
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

;) doğuş ayazma yolunu mu kullanıyorsun. sen trafikten kaçınca arabada diyorki kaçma trafikten ben biraz trafik de boğuşmak istiyorum.  :fiuw:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kullanıcı hatası  :D  Hor kullanmışsın arabayı  :tongue:

Gizli otosan CEOsu sen misin yoksa abi   :D

;) doğuş ayazma yolunu mu kullanıyorsun. sen trafikten kaçınca arabada diyorki kaçma trafikten ben biraz trafik de boğuşmak istiyorum.  :fiuw:

Abi yakacık üzerinden soğanlık metroya iniyorum trafik yok evet ama kuryenin uzun yoldaki hali de bundan farklı değil  :kafa2:

kangoo ile takas edelim :p

Trim sesi varsa olmaz  ;)

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

ne güzel işte araç yola göre ritim yakalıyor kendiniden sauntlu sende .millet dünya para harcıyor ses sistemine  :D  :D  :D

Bana ses sistemi deme abi hiç o konuyu açma  :D  :D
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Gizli otosan CEOsu sen misin yoksa abi   :D

Abi yakacık üzerinden soğanlık metroya iniyorum trafik yok evet ama kuryenin uzun yoldaki hali de bundan farklı değil  :kafa2:

Trim sesi varsa olmaz  ;)

Arabayı boşaltırım ses yapacak trim kalmaz yeter ki he dee :D

Yorum bağlantısı

Arabayı boşaltırım ses yapacak trim kalmaz yeter ki he dee :D

Öyle olursa onu bende yaparım maksat bu halde trimleri kesmek  :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Öyle olursa onu bende yaparım maksat bu halde trimleri kesmek  :D

Tamam anlaştık trim seslerini kesip takasa geliyorum(2 tane bez bant aldım geçenlerde) :biggrin:

Yorum bağlantısı

Tamam anlaştık trim seslerini kesip takasa geliyorum(2 tane bez bant aldım geçenlerde) :biggrin:

Tamam yakacık dağ yolunda sucuların oraya bırakayım ben, ordan alırsın anahtarı da sağ arka tekerleğin içine bırakıyorum  :D  :p

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Tamam yakacık dağ yolunda sucuların oraya bırakayım ben, ordan alırsın anahtarı da sağ arka tekerleğin içine bırakıyorum  :D  :p

Tamam kanka benim ev suculardan aşağı salınca zaten, boşta inerim hiç yakmaz :D

Yorum bağlantısı

Tamam kanka benim ev suculardan aşağı salınca zaten, boşta inerim hiç yakmaz :D

Boşta inersen yakar 5 vitese al ayağını gazdan çek sal aşağı  :D  :D

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bence bu konuda courier hatalı bir araç olabilir ama sizdede takıntı var diye düşünüyorum.

Sonuçta ticari araç istisnaları haricinde trim sesi gelmeyen ticari varmıdır? Connect in her yeri gacur gucur

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bence bu konuda courier hatalı bir araç olabilir ama sizdede takıntı var diye düşünüyorum.

Sonuçta ticari araç istisnaları haricinde trim sesi gelmeyen ticari varmıdır? Connect in her yeri gacur gucur

connect laf yok Emrem onda varsa piyangodur normalde olmaza ama peuget şuan selam vermeye başladı fena bilenmeye başladım bende zırrr zırr diye ses beni tilt ediyor ve öyleyse öyle ben takıntılıyım okadar  TL yi zırrrıltı dinlemeye  vermedik  yok öle yama ikinci elde kendimizi ikana ediyoruz önceki hor kullanmış falan diye  kabulleniyoruz ama sıfırda tamülüm yoktur benimde binerim servisin tepesine 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...