İçeriğe Yönlendir

Yine Ben Yine Kurye

Misafir

Recommended Posts

Mete Yaban
(düzenlendi)

yani maxsimum 110 km ticari için dogrumu acaba kamyonet n1  mi yosa panelvan n1 mi? Doğuş bey

tarihinde Mete Yaban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

yani maxsimum 110 km ticari için dogrumu acaba kamyonet n1  mi yosa panelvan n1 mi? Doğuş bey

Listede panelvan olan kısımdaki sınırlar kurye için geçerli panelvan N1 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kayan

arkadaşlar ben aracı 2 yıldır kullanıyorum. ses konusunda şikayetim yok. bu fiyata bu donanımda kusursuz başka araç var mı? bu fiyata mal bu.

Yorum bağlantısı

arkadaşlar ben aracı 2 yıldır kullanıyorum. ses konusunda şikayetim yok. bu fiyata bu donanımda kusursuz başka araç var mı? bu fiyata mal bu.

Allah bozmasın o zaman 

Yorum bağlantısı
Caner Bekar

Allah bozmasın o zaman 

merhaba arkadaslar yenı katıldım aranıza 4 yıldır transıt kullanıyorum 9 10 aydır courier  titanyum plus  otomobıl ruhsatlı aldım .2015 model 2000km aracım Almadan once sızın yorummları face de bırkac sayfadakı yorumlar.ben  de antalya ızmır yaptım aracla ızmır ıcınde urkmez de falan ses yok arabada vırajlarda on numara amortisorler ıyı bu sıkayetlerı dıle getırınce alırken  aracın altına da bakmak ıstedım  her yerınde yalıtım var . daha arac yenı oldugundan mıdır sans mıdır yok ses sorun ama yokuslarda  hele klıma acıksa agır onun dısında sıkıntı yok ınsallah da olmaz .

ama olabılır dıye heryerde sourn yasayanlarla konusup cozumlerını ogrenıyorum. ve bu kısılere bırlık olup bu olayı fordun cııddıye alması ıcın mahkeme yollarına 10 20 kısı bırlıkte  zorlayın dıyorum bızımde basımıza gelırse bızde eklenelım. ve ınt sosyal medya arabaların uzerlerıne cama yaz reklam et fordu  en guzelı aslında .bu tehtıtden yıllar once Arcelık fırması kısiye yalvardı ayıplı urunu degıstırıp ustune hedıyeler yagdırdı adama......bırlıkten kuvvet dogar .

bu tırım seslerı google bır arastırın wosvagenın audi  gıbı markalaarda da oldugunu ve cozuldugunu okudum gordum ve resımlı anlatımları dahı var .yaptıran kısılerın.

courıerde bu ısı yaptıran facede   courıer sayfasında bırkac kısı trım sesınden kurtuldugunu soyluyor..

vıtes olayı senkromeclerının yapısından onunda cozumu sonuna kadar debrıaj ve vıtese sert bastırmak dedıler ..

bu trım sesı plasatıgın genlesmesınden kaynaklı 3 4tane kece parca ongogus sokulup degısıyor .silikon sprey ve lastik yenileme spreyi  yada  mumlama-silikon bayağı işe yarıyor ses kesme veya azaltma konusunda dıyenler var .

trım  sesı yalıtımı 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Bekir Çelik

4 gün kiraladım aracı. 43 bin km'de. Sadece kötü bir yola girdiğimde bahsettiğiniz trim sesleri geldi. Onun haricinde hiçbir sıkıntı olmadı. Biraz da nasip işi demek ki. 60 bin para saydırıp sonra da "Nasip" dedirtmemesi lazım Ford'un aslında.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Latıf Kaya

arkadaşlar herkese selamlar önceki connectimden buyana bayadır forumdan uzağım ama fırsat buldukça takip ediyordum ben şunu sormak istiyorum şuan fiat fiorino kullanıyorum çokta memnunum araçtan ama dün internette bi courier fiyatlarına bakayım dedim çok düşmüş ben bu aracı fiorino ile bir tutmuyorum fakat bazı sıkıntıları varmış alma niyetim var ama şaşırdım tavsiyeriniz önerileriniz nedir teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

arkadaşlar herkese selamlar önceki connectimden buyana bayadır forumdan uzağım ama fırsat buldukça takip ediyordum ben şunu sormak istiyorum şuan fiat fiorino kullanıyorum çokta memnunum araçtan ama dün internette bi courier fiyatlarına bakayım dedim çok düşmüş ben bu aracı fiorino ile bir tutmuyorum fakat bazı sıkıntıları varmış alma niyetim var ama şaşırdım tavsiyeriniz önerileriniz nedir teşekkür ederim.

ben bu soruyu hiç cevaplamayayım ne diyeceğim belli çünkü

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

:unsure2: sen sus zaten hiç ağzını bile açma  :D

Yorum bağlantısı
Latıf Kaya

yinede cevaplarsanız en azından bilgilendirme amaçlı fiomu satayımmı  :biggrin:  :D  :D

Yorum bağlantısı

yinede cevaplarsanız en azından bilgilendirme amaçlı fiomu satayımmı  :biggrin:  :D  :D

forumda kurye hakkında yazdıklarım sanırım yeterli bir cevap olacaktı sizin için. :)

Yorum bağlantısı
Latıf Kaya

forumda kurye hakkında yazdıklarım sanırım yeterli bir cevap olacaktı sizin için. :)

okudum sustum :biggrin:  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mete Yaban
(düzenlendi)

Ben gayet memnunum olmayan olabilir.yakiti hızı gayette iyi bu bir tercih meselesidir sanki araç konforunda. diğerlerine göre ses gelebilir sonuçta sert plastik aksamlar normaldir ses yapar.2016 larda biraz daha yalıtım yapmışlar.

tarihinde Mete Yaban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Doğuş sorun senin arabada. Bizim 24 saat kullandığımız kurye lerde trim sesi duymuyoruz. Anlamadım gitti inan,, :unsure2:

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

fiyatlar hiç düşmedi siz daha önce otomobil ruhsatlıya bakıp daha sonra ticariye bakmış olmayasınız

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Kurye çok yordu doğuşuda , benide tirim seslerinden ama yinede ne olursa olsun Fiorino,beper ve nemo ya 3000 basar derim

Yorum bağlantısı
Latıf Kaya

fiyatlar hiç düşmedi siz daha önce otomobil ruhsatlıya bakıp daha sonra ticariye bakmış olmayasınız

yok abi,otomobil ruhsatlı olanlara zaten onlarda otomobil ruhsatlı hususi yazıyorlar ki onlarda herhalde 10 bin küsür tl fark ödüyorlamış :)

Kurye çok yordu doğuşuda , benide tirim seslerinden ama yinede ne olursa olsun Fiorino,beper ve nemo ya 3000 basar derim

:good1:  :good1:  :bravo:

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Bir uçurumdan at şu kuryeyide sende rahat et arabada balıklara yuva olur denizde faydalı bir iş yani:)

Yorum bağlantısı

yok abi,otomobil ruhsatlı olanlara zaten onlarda otomobil ruhsatlı hususi yazıyorlar ki onlarda herhalde 10 bin küsür tl fark ödüyorlamış :)

:good1:  :good1:  :bravo:

otomobil ruhsatlı olanlar için 15 bin lira fark vermeniz gerek,  ayrıca otomobil olanlar 1+4 kişilik, ticari olanlar 1+3 kişilik (arka koltuk 2 kişilik ve 2 emniyet  kemeri var)

Bir uçurumdan at şu kuryeyide sende rahat et arabada balıklara yuva olur denizde faydalı bir iş yani:)

artık umursamıyorum valla   ;)  :)

Yorum bağlantısı
Latıf Kaya

otomobil ruhsatlı olanlar için 15 bin lira fark vermeniz gerek,  ayrıca otomobil olanlar 1+4 kişilik, ticari olanlar 1+3 kişilik (arka koltuk 2 kişilik ve 2 emniyet  kemeri var)

artık umursamıyorum valla   ;)  :)

abi burda bi arkadaşta var kamyonet ama arka koltuklarda 3 kemer var  :unsure2:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

abi burda bi arkadaşta var kamyonet ama arka koltuklarda 3 kemer var  :unsure2:

benimki 2014 model daha yeni modellerde öyle yaptılarsa bilemiyorum, ruhsatta 1+3 geçiyor benim kurye

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Latıf Kaya

benimki 2014 model daha yeni modellerde öyle yaptılarsa bilemiyorum, ruhsatta 1+3 geçiyor benim kurye

hımm yok abi onun 2015 model bi sonra gene bakarım belkide otombildir 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...