İçeriğe Yönlendir

Yine Ben Yine Kurye

Misafir

Recommended Posts

Okan Tansel

demedi deme kara kuzu satılacağını anladıysa ne eziyet çektirir şimdi Özleme bak gör.  :D  aküden başladı bikere  :D

Yorum bağlantısı

demedi deme kara kuzu satılacağını anladıysa ne eziyet çektirir şimdi Özleme bak gör. :D aküden başladı bikere :D

Aynen abi yakında debriyaj falanda bitmeye başlar [emoji1]
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

demedi deme kara kuzu satılacağını anladıysa ne eziyet çektirir şimdi Özleme bak gör. :D aküden başladı bikere :D

Kesinnn huysuzlanmaya baslar Kuzum [emoji17][emoji17][emoji17] Cok alistik birbirimize [emoji22]

O pek özlememiştir bence ne güzel dinleniyordum sakin sakin duruyordum neden cabuk geldi sahibim diyordur [emoji1] [emoji1]

O ben yokken dusuyor modu :( Beni gorunce cok mutlu oluyor bi' kere hih[emoji57]

[emoji5][emoji5][emoji5]

Yorum bağlantısı

Kesinnn huysuzlanmaya baslar Kuzum [emoji17][emoji17][emoji17] Cok alistik birbirimize [emoji22]

O ben yokken dusuyor modu :( Beni gorunce cok mutlu oluyor bi' kere hih[emoji57]

[emoji5][emoji5][emoji5]

Bide ona sormak lazım aah dili olsa da konussa [emoji1]
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

bu sesler çok fazla bence sizin araçta sorun var ,arkadaşımda da var kurye 15000 onunki oldu benimki 22000 kmde ,araç gayet tok bir şekilde ilerliyor,bence ford a şikayet edin aracı özel incelesinler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Duzgun

Ben otomobil ruhsatli titanium paketine 57 bin verdim ve eşşek gibi pişmanım. 2008 model Dacia Logan bundan çok daha iyiydi ses yönünden. Arabada amortisör yok bildiğin takoz sanki takir tukur. Benim sıkıntım yol sesini içeriye çok alması.gunu birlik Antalyadan ankaraya gidip geldim o yol sesi delirtti beni bu arada 1113 km de 171 tl mozot yaktı bu güzeldi ortalama hız 110km/h

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Ben otomobil ruhsatli titanium paketine 57 bin verdim ve eşşek gibi pişmanım. 2008 model Dacia Logan bundan çok daha iyiydi ses yönünden. Arabada amortisör yok bildiğin takoz sanki takir tukur. Benim sıkıntım yol sesini içeriye çok alması.gunu birlik Antalyadan ankaraya gidip geldim o yol sesi delirtti beni bu arada 1113 km de 171 tl mozot yaktı bu

Bu amortisör konusunda tek ben mi memnunum..Çok yumuşak ve sessiz geliyor bana. Hatta kaymak asfaltta tıs tıs gidiyorum. İnşallah hep böyle devam eder. KM 4000 oldu.

Yorum bağlantısı
Arif Duzgun
Ben otomobil ruhsatli titanium paketine 57 bin verdim ve eşşek gibi pişmanım. 2008 model Dacia Logan bundan çok daha iyiydi ses yönünden. Arabada amortisör yok bildiğin takoz sanki takir tukur. Benim sıkıntım yol sesini içeriye çok alması.gunu birlik Antalyadan ankaraya gidip geldim o yol sesi delirtti beni bu arada 1113 km de 171 tl mozot yaktı bu

Bu amortisör konusunda tek ben mi memnunum..Çok yumuşak ve sessiz geliyor bana. Hatta kaymak asfaltta tıs tıs gidiyorum. İnşallah hep böyle devam eder. KM 4000 oldu.

Gokhan bey kaymak gibi yolda asfalt sesi içeriye geliyor. Gidisi guzel fakat Bozuk yolda amortisörler takoz gibi takir tukur yumuşak değil sert amortisörler

Yorum bağlantısı

Arka amortisörler felaket inanılmaz vuruntu yapıyor en ufak bir cukurda bile çok rahatsız ediyor hem ses hemde vuruntu yüzünden

Ben otomobil ruhsatli titanium paketine 57 bin verdim ve eşşek gibi pişmanım. 2008 model Dacia Logan bundan çok daha iyiydi ses yönünden. Arabada amortisör yok bildiğin takoz sanki takir tukur. Benim sıkıntım yol sesini içeriye çok alması.gunu birlik Antalyadan ankaraya gidip geldim o yol sesi delirtti beni bu arada 1113 km de 171 tl mozot yaktı bu güzeldi ortalama hız 110km/h

Amortisör konusunda katılıyorum tak tuk ses yapmadığı tek bir çukur bile yok 

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Arka amortisörler felaket inanılmaz vuruntu yapıyor en ufak bir cukurda bile çok rahatsız ediyor hem ses hemde vuruntu yüzünden

Amortisör konusunda katılıyorum tak tuk ses yapmadığı tek bir çukur bile yok

Al bir leon tsi da kurtul bundan artık doğuş ömür törpüsü yaptın kuryeyi artık:)
Yorum bağlantısı

Al bir leon tsi da kurtul bundan artık doğuş ömür törpüsü yaptın kuryeyi artık:)

İnşallah Alper kısmet  :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Berk Üzen

Bendede courier titanium plus vardı ford 2015 Haziranda almıştım, Ocak 2016'da sıfırı ile değiştirdiler, şu an ki araba eskisinden daha beter. Ford dava açabilirsiniz dedi, tekrar değiştirmediler yani =)

Yarın avukat süreci başlatacak parayı faizi ile geri almak ümidindeyim, birde üzerine ekstra maddi manevi tazminat açmayı düşünüyorum işlerime engel oldukları için. 

Hayırlısı bakalım.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dün sabah kartal Kavacık yaptım titanyum plus ile koltuk ısıtma ön cam ısıtma filan çok hoşuma gitti (hanımı kandırsam niyetlenebilirim bile), tıkırtı olayını konuştuk arkadaşla pek duyduğu birşey değilmiş (ford çalışanı ama serviste değil direk olay içinde değil yani). Ben de mahallenin yollarında pek ses duymadım otobana çıkınca zaten tısır tısır gittik :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kurye almayın alana mani olun tavsiye bile etmeyin kimseye Köksal sende sakın aman diyeyim hic niyetlenme hemen aklından cıkar kısa mesafe kullanıp aldanma.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

modelde herkesce kronikleşmiş bir problem yok galiba trim sesi olarak, o kadar sattı bu araba o kadar kullanıcısı var bir kaç kişi haricinde aracın aykırı seslerinden bu denli şikayet eden kimse yok bu durum araçtan olan beklentiylede alakalı ticari bir araçtan mercedes sessizliği beklenmiyordur heralde.ben transit courier düşünüyorum tourneo courier kullandım ve gayet beklentileri karşılayacak seviyede ayrıca  bir kaç istisna araç haricinde bir üst sınıfında bile çoğu araçtan iyi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bu ne yav, besmelsiz mi aldın arabayı, çarpılmış resmen, havalandırmanın içine misket falan mı atmışlar?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bu ne yav, besmelsiz mi aldın arabayı, çarpılmış resmen, havalandırmanın içine misket falan mı atmışlar?

Sorma abi misket olsa yine iyi resmen tel tel dökülüyor araba ses gelmeyen yeri yok bir daha tövbe yanına bile yaklaşmam.

modelde herkesce kronikleşmiş bir problem yok galiba trim sesi olarak, o kadar sattı bu araba o kadar kullanıcısı var bir kaç kişi haricinde aracın aykırı seslerinden bu denli şikayet eden kimse yok bu durum araçtan olan beklentiylede alakalı ticari bir araçtan mercedes sessizliği beklenmiyordur heralde.ben transit courier düşünüyorum tourneo courier kullandım ve gayet beklentileri karşılayacak seviyede ayrıca  bir kaç istisna araç haricinde bir üst sınıfında bile çoğu araçtan iyi.

Bence bir çok kuryede bu sıkıntı var ama internete vs. yansımamış olabilir araç doğuştan problemli üretilmiş bu çok net belli şasi ile karoser arasında uyumsuzluk var bunu bizzat ford servisi itiraf etti ben yaşadıklarımı söylüyorum ne eksik ne fazla herkes aynı lafı ediyor nedir bu beklenti lafı anlamış değilim yolda da böyle tangır tungur gitmek insanın sinirini bozuyor 50.000 lira verip böyle her yerinden ses gelen bir arabayla gitmek hoş değil bunun beklenti ile alakası yok sürüş konforuyla alakalı.Mercedes sessizliği kimse beklemiyor zaten Emre,sende alırsan senin başına da bunlar gelmez umarım senin beklentilerini karşılar.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Doğuş abi denk gelmiştir ya hepsi kötü değildir inşallah

İnşallah Emre ben yandım başkaları yanmasın  ;)

Bendede courier titanium plus vardı ford 2015 Haziranda almıştım, Ocak 2016'da sıfırı ile değiştirdiler, şu an ki araba eskisinden daha beter. Ford dava açabilirsiniz dedi, tekrar değiştirmediler yani =)

Yarın avukat süreci başlatacak parayı faizi ile geri almak ümidindeyim, birde üzerine ekstra maddi manevi tazminat açmayı düşünüyorum işlerime engel oldukları için. 

Hayırlısı bakalım.

Geçmiş olsun bir kuryezede daha :) Yeni verilen kurye 2016 modelmiydi acaba? Yani o daha beter demişsiniz demek ki ilk çıktığı günden beri zerre kadar aracı güncellememişler, trim sesleri için bir düzeltme yapmamışlar?

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Kalkışta baskı yapışıp kalıyor gibi garip bir şekilde gitmiyor ve bir anda gitmeye başlıyor. En sonunda sorunlar baş gösterdi bende de:)

Gaz pedalına basıyor um araç gitmiyor sonra bir anda fırlıyor garip bişeyler oluyot arada.. 5000 km ye geldi araç .

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Orhan Kaya

Merhabalar aracı aldığım 1 ay olmadı 300km Şuan. Trim sesi olmamakla birlikte taş döşemeli yollarda 5-6 gidişten sonra dün çok az bi ses duydum. Araba trim sesini vermeye çok meyilli. Bence 3-4 yıl sonra trim sesleri videodakinden daha fazla olacak.

Yorum bağlantısı

Merhabalar aracı aldığım 1 ay olmadı 300km Şuan. Trim sesi olmamakla birlikte taş döşemeli yollarda 5-6 gidişten sonra dün çok az bi ses duydum. Araba trim sesini vermeye çok meyilli. Bence 3-4 yıl sonra trim sesleri videodakinden daha fazla olacak.

Yol yakınken satın kurtulun bence..

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

14000 KM olacak nerdeyse, trim ses çok az .. Bide aracı deli gibi yükleyip, tavan barlarına 150 kg yük koyup öyle gidiyorum. Tavandaki boruları sıkı bağlarsam ordan s ses bile gelmiyor. Maşallah diyeyim. Eskiden ses geliyordu göğüsten ama nedense o da kesildi. 

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Merhaba arkadaşlar. Bir oto kiralama ile anlaşmıştım ay sonu 4 günlüğüne bu aracı kiralayıp 2000 km yol yapacağım nasipse. Bir sorum olacak, ruhsat ticari imiş. Otobanda, bölünmüş yollarda falan hız limiti nedir ticariler için? 88 ise eğer otoban iptal edip değiştireceğim aracı da. Bilgi verebilir misiniz size zahmet?

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. Bir oto kiralama ile anlaşmıştım ay sonu 4 günlüğüne bu aracı kiralayıp 2000 km yol yapacağım nasipse. Bir sorum olacak, ruhsat ticari imiş. Otobanda, bölünmüş yollarda falan hız limiti nedir ticariler için? 88 ise eğer otoban iptal edip değiştireceğim aracı da. Bilgi verebilir misiniz size zahmet?

Kuryelerin bölünmüş yollardaki hız sınırı 100 kmdir ( çünkü panelvan sınıfına girer)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...