İçeriğe Yönlendir

Yine Ben Yine Kurye

Misafir

Recommended Posts

Bence bu konuda courier hatalı bir araç olabilir ama sizdede takıntı var diye düşünüyorum.

Sonuçta ticari araç istisnaları haricinde trim sesi gelmeyen ticari varmıdır? Connect in her yeri gacur gucur

3 tane connect eskittik hepside 100.000 km nin üzerine kadar kullanıldı hiçbiri kurye gibi değildi connect beton gibidir.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Haftasonu inceledim çok da beğendim ama ciddi kafama takıldı bu trim sesi , malzeme kalitesi falan  :shok:

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

connect laf yok Emrem onda varsa piyangodur normalde olmaza ama peuget şuan selam vermeye başladı fena bilenmeye başladım bende zırrr zırr diye ses beni tilt ediyor ve öyleyse öyle ben takıntılıyım okadar  TL yi zırrrıltı dinlemeye  vermedik  yok öle yama ikinci elde kendimizi ikana ediyoruz önceki hor kullanmış falan diye  kabulleniyoruz ama sıfırda tamülüm yoktur benimde binerim servisin tepesine 

Ambulansın numarası kaçtı, yazık yav servise :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Haftasonu inceledim çok da beğendim ama ciddi kafama takıldı bu trim sesi , malzeme kalitesi falan  :shok:

Citten sekmentinin en iyisi o fiyata tek şey 3 kuruştan kaçıp tirim birleşimlerine kauçuk alaşımlı yalıtımlar kullanmaları ve bu sonucu doğuruyor.

Ambulansın numarası kaçtı, yazık yav servise :D

1 haftadır giydiriyorum Kösalım fena ateş atırıyorum dur daha  :spiteful:  :spiteful:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Citten sekmentinin en iyisi o fiyata tek şey 3 kuruştan kaçıp tirim birleşimlerine kauçuk alaşımlı yalıtımlar kullanmaları ve bu sonucu doğuruyor.

Titanyum Plus donanımına baktım.Satış temsilcisi sayarken yoruldu özelliklerini ve 57 bin fiyatı. Segmentinde yok böyle donanım veya ben denk gelmedim. Şuna 58 bin diyin yalıtımı kaliteli malzemeden yapın. 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Titanyum Plus donanımına baktım.Satış temsilcisi sayarken yoruldu özelliklerini ve 57 bin fiyatı. Segmentinde yok böyle donanım veya ben denk gelmedim. Şuna 58 bin diyin yalıtımı kaliteli malzemeden yapın. 

o kadar basit ki aslında çözümü ne servis bu konuda yetenekli nede üretüm bandında buna bir tedbir alınıyor bu kadar şikayet otosanı neden tedbire yönlendirmiyor. toplasan iki tüp sıvı yalıtımlık işi var aslında 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Servislere bu konuda talimat gitmedikten sonra elleri kolları bağlı veya yapmak istemezler.Otosan'ı sıkıştırması lazım kullanıcıların bıkmadan usanmadan şikayet açtırmak lazım. Hatta Ford yurt dışına kadar şikayeti ulaştırmak lazım.

Yorum bağlantısı

o kadar basit ki aslında çözümü ne servis bu konuda yetenekli nede üretüm bandında buna bir tedbir alınıyor bu kadar şikayet otosanı neden tedbire yönlendirmiyor. toplasan iki tüp sıvı yalıtımlık işi var aslında 

57-58 bin lira para verip 3 ay sonra orası burası gevşeyen sağı solu zangırdayan bir arabaya binmek beni deli ediyor evet bu takıntıysa takıntılıyım  :angry:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

57-58 bin lira para verip 3 ay sonra orası burası gevşeyen sağı solu zangırdayan bir arabaya binmek beni deli ediyor evet bu takıntıysa takıntılıyım  :angry:

aynen  :angry:  :angry:

Yorum bağlantısı

Servislere bu konuda talimat gitmedikten sonra elleri kolları bağlı veya yapmak istemezler.Otosan'ı sıkıştırması lazım kullanıcıların bıkmadan usanmadan şikayet açtırmak lazım. Hatta Ford yurt dışına kadar şikayeti ulaştırmak lazım.

Ford servisinin şefi itiraf etti bu olmadı diye, 6 ayda bir aracı getirmeniz gerek trim seslerine kalıcı çözüm bulamıyoruz diye, aracın sıkıntı olması sebebi aslında otomobil şasisi üzerine ticari araç konması 

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Doğuşum Arabadan ne isitiyorsun yahu tamamen yoldan kaynaklı bilmiyonmu bu araç japonyanın sıfır sinek kaydı asfaltlarına göre yapıldı huhaaaaaaaaaaaaaaa  :D  :D  :D

adamlar o sinek kaydı, kaymak yolda sessiz gitmekten ne kadar sıkıldılarsa artık, işte o yol  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ford servisinin şefi itiraf etti bu olmadı diye, 6 ayda bir aracı getirmeniz gerek trim seslerine kalıcı çözüm bulamıyoruz diye, aracın sıkıntı olması sebebi aslında otomobil şasisi üzerine ticari araç konması 

Fiesta alt yapısı galiba.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Evet şasi fiesta üstü kurye.

doğuş servis şefi bunu dediyse bastır otosana bildirsin yada sen bildir araç değişimi iste bin tepelerine binnnnnnnnnnnnnnn

Yorum bağlantısı

doğuş servis şefi bunu dediyse bastır otosana bildirsin yada sen bildir araç değişimi iste bin tepelerine binnnnnnnnnnnnnnn

Abi seninde yanımda gelmen lazım o zaman kesin değişim yaparlar  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Sen de benim gibi trim seslerine kafayı takmışsın. Sonlara doğru viraj çıkışı çukura girdin pat put paldır küldür etti. Takur tukur maşallah sümbül gibi. Forda bu kadar ses ve çatırtı yakışmaz.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Abi seninde yanımda gelmen lazım o zaman kesin değişim yaparlar  :biggrin:

üstüne mondi bile alarık en iyisinden  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bu kadar trim sesi olması ve yapıldığı halde tekrarlaması şasenin rijit olmadığını gösteriyor gibi. Doğuş'un da dediği gibi şase kupaya olmamış sanırım.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sen de benim gibi trim seslerine kafayı takmışsın. Sonlara doğru viraj çıkışı çukura girdin pat put paldır küldür etti. Takur tukur maşallah sümbül gibi. Forda bu kadar ses ve çatırtı yakışmaz.

Arka süspansiyonlar zaten rezalet rezalet her istisnasız büyük yada kücük her çukurda lak luk ses yapıyor malesef çalışma şekli böyle nasıl bu şekilde piyasaya sürülüyor anlamış değilim.

üstüne mondi bile alarık en iyisinden  :D

Oooo tamam abi hemen uçak biletini ayırtıyorum yarın sabah 6:30 iyimi, ford servisi 8:30 da acılıyor geç kalmayalım  :D  :D

Bu kadar trim sesi olması ve yapıldığı halde tekrarlaması şasenin rijit olmadığını gösteriyor gibi. Doğuş'un da dediği gibi şase kupaya olmamış sanırım.

İşin enteresan olanı araç aslında başlangıçta yani bir 6-7 ay nispeten daha iyiydi ne zamanki mersine uzun yola çıktım 2200 km yaptım o yollarda olan oldu o günden beri böyle ve düzelmiyorda resmen saldı kendini.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Oooo tamam abi hemen uçak biletini ayırtıyorum yarın sabah 6:30 iyimi, ford servisi 8:30 da acılıyor geç kalmayalım  :D  :D

Kapı nöbeti desene

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Arka süspansiyonlar zaten rezalet rezalet her istisnasız büyük yada kücük her çukurda lak luk ses yapıyor malesef çalışma şekli böyle nasıl bu şekilde piyasaya sürülüyor anlamış değilim.

İşin enteresan olanı araç aslında başlangıçta yani bir 6-7 ay nispeten daha iyiydi ne zamanki mersine uzun yola çıktım 2200 km yaptım o yollarda olan oldu o günden beri böyle ve düzelmiyorda resmen saldı kendini.

Vazgeçtim kangoo ile takas yapmıyorum hacı, bu kadar laftan sonra istemem :D:p

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

connect laf yok Emrem onda varsa piyangodur normalde olmaza ama peuget şuan selam vermeye başladı fena bilenmeye başladım bende zırrr zırr diye ses beni tilt ediyor ve öyleyse öyle ben takıntılıyım okadar TL yi zırrrıltı dinlemeye vermedik yok öle yama ikinci elde kendimizi ikana ediyoruz önceki hor kullanmış falan diye kabulleniyoruz ama sıfırda tamülüm yoktur benimde binerim servisin tepesine

connecti sevmedim sevemiyırum Okan abi ya :)

Benim Caddy de trim sesi yok sadece son Zaman'larda hava soğuk olunca arka Taraftan beni fitil eden bir gacurtu geliyor [emoji1]

Yorum bağlantısı

Vazgeçtim kangoo ile takas yapmıyorum hacı, bu kadar laftan sonra istemem :D:p

Arabayıda yıkatmış takasa hazır hale getirmistik bende tüh [emoji1] [emoji1]

Oooo tamam abi hemen uçak biletini ayırtıyorum yarın sabah 6:30 iyimi, ford servisi 8:30 da acılıyor geç kalmayalım :D:D

Kapı nöbeti desene

Aynen abi 8:30 nöbeti bende kapılar acıldiktan sonra iş sende [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

connecti sevmedim sevemiyırum Okan abi ya :)

Benim Caddy de trim sesi yok sadece son Zaman'larda hava soğuk olunca arka Taraftan beni fitil eden bir gacurtu geliyor [emoji1]

Cady lafım yok kardeşim benim .cady almıyorsan connect alacaksın diğerleri mefta derim ben.bende peugeot sevmim ama napak şartlar işte  :D  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...