İçeriğe Yönlendir

Yine Ben Yine Kurye

Misafir

Recommended Posts

Mustafa Serhat

Sesler aynı yerlerden geliyor gibi, düzgün yapılırsa kesilir diye düşünüyorum.

Hakkını ara sonuna kadar ilgilen, çıkan ses yüzeysel ise kendinde bir şeyler yapabilirsin.

Yorum bağlantısı

Sesler aynı yerlerden geliyor gibi, düzgün yapılırsa kesilir diye düşünüyorum.

Hakkını ara sonuna kadar ilgilen, çıkan ses yüzeysel ise kendinde bir şeyler yapabilirsin.

En çok ön camdan ve kapılardan geliyor haftaya servise gideceğim bakalım abi

Yorum bağlantısı
Tamer Aslan

Doğuş birader, Courieri sipariş vereli bir ay oldu, martın sonuna gelir dediler. Senin yazdıklarını okuduktan sonra benim içinde bulunduğum durumu tahmin edebiliyormusun? :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Doğuş birader, Courieri sipariş vereli bir ay oldu, martın sonuna gelir dediler. Senin yazdıklarını okuduktan sonra benim içinde bulunduğum durumu tahmin edebiliyormusun? :)

Almanyada En yüksek yer nerede ise oraya çık  Abi  :D  :D Aslında araç bence 10 numara ama ses takıntısı olan ben doğuş gibi kişiler için sorun oluyor sadece tirimlerden gelen ses oturdun binada bir komşum var 2015 titanyum plus  geçen aşa iniyordu hadi bırakayım seni dedi acayip tilt oldun sesten kemer tokası oldu yerden ve ön gösterge panelinde zıngırtı var.adamın umrunda değil dedim nasıl bu araç off harika iyki almışım çok güzel neler neler en son dayanamadım iki sesin yerinide gösterdim servise gidince a kişiye selamı söyle şunları süngerlesinler dedim kişiye göre değişir tepki. biz sese tilt oluyoz napak huhaaaaa  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İnşallah sende olmaz demekten başka birşey gelmiyor elimden  :blink2:

Almanyada En yüksek yer nerede ise oraya çık  Abi  :D  :D Aslında araç bence 10 numara ama ses takıntısı olan ben doğuş gibi kişiler için sorun oluyor sadece tirimlerden gelen ses oturdun binada bir komşum var 2015 titanyum plus  geçen aşa iniyordu hadi bırakayım seni dedi acayip tilt oldun sesten kemer tokası oldu yerden ve ön gösterge panelinde zıngırtı var.adamın umrunda değil dedim nasıl bu araç off harika iyki almışım çok güzel neler neler en son dayanamadım iki sesin yerinide gösterdim servise gidince a kişiye selamı söyle şunları süngerlesinler dedim kişiye göre değişir tepki. biz sese tilt oluyoz napak huhaaaaa  :D

Ah bu biz abi ne olacak bizim halimiz acaba terapiye falan mı gitsek beraber  :s  :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

İnşallah sende olmaz demekten başka birşey gelmiyor elimden  :blink2:

Ah bu biz abi ne olacak bizim halimiz acaba terapiye falan mı gitsek beraber  :s  :hahahoho:

Forda gidek bizi terapi etsin huniyle döneriz demedi deme  :D  :D

Yorum bağlantısı

Kurye mi? O ne ola ki? Su bildigimiz eve posta, paket falan getirenden mi? [emoji15]

Ahahahha aynen o evden eve servis [emoji1] [emoji1] gerçi aramizda ismi lazim degil bazi arkadaslar icini falan pek begenmedi ama neyse bir dahaki sefere havalanina giden E10 var cift bilet..[emoji1]

Forda gidek bizi terapi etsin huniyle döneriz demedi deme :D:D

Valla abi tam 46 lık oluruz[emoji1] [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Ahahahha aynen o evden eve servis [emoji1] [emoji1] gerçi aramizda ismi lazim degil bazi arkadaslar icini falan pek begenmedi ama neyse bir dahaki sefere havalanina giden E10 var cift bilet..[emoji1]

Valla abi tam 46 lık oluruz[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Ahahahahha:) Haa simdi anladim, ben de ne ki bu Kurye diyordum [emoji16]

O zaman ben bir Akbil alayim :)

Yorum bağlantısı

Ahahahahha:) Haa simdi anladim, ben de ne ki bu Kurye diyordum [emoji16]

O zaman ben bir Akbil alayim :)

Neyse en azindan ben yine ismi lazim degil birileri gibi coook sevdigi kara kuzunu içi sızlamadan "SATIP" yerine golf alacaklardan degilim [emoji1]

Akbilin bende kurye ile göndereyimmi ;)

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Neyse en azindan ben yine ismi lazim degil birileri gibi coook sevdigi kara kuzunu içi sızlamadan "SATIP" yerine golf alacaklardan degilim [emoji1]

Ya sinir misin :) Nasil icimin sizladigini biliyorsun:)

Akbilimi gonder, Kuryeyi alir Akbili geri sana gonderirim [emoji23]

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

:shok:  :shok:  satacakmıymış vah vahh daha kuzu çevirme yapacadık  :D  :D

Yorum bağlantısı

Ya sinir misin :) Nasil icimin sizladigini biliyorsun:)

Akbilimi gonder, Kuryeyi alir Akbili geri sana gonderirim [emoji23]

Insanin aşkını terketmesi zor tabi ben olsam vicdan azabindan duramazdim[emoji1]

Hani kurye tırttı kara kuzunun yaninda yer varmi bir aşka daha [emoji1]

:shok::shok: satacakmıymış vah vahh daha kuzu çevirme yapacadık :D:D

Aynen abi sıradan bir eşyaymis gibi notere gidecek imzayi atacak kara kuzunusu ellere verecek [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Insanin aşkını terketmesi zor tabi ben olsam vicdan azabindan duramazdim[emoji1]

Hani kurye tırttı kara kuzunun yaninda yer varmi bir aşka daha [emoji1]

[emoji22][emoji22][emoji22] İlk ask hem de [emoji17]

Yooo onu satip sermaye yapacagimmm [emoji48]

Hayyy laynnn icin [emoji48][emoji48][emoji48]

:shok::shok: satacakmıymış vah vahh daha kuzu çevirme yapacadık :D:D

Ya Okan Abiii demeyin oyle kiyilmaz o minik kuzuya [emoji17][emoji22]

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

[emoji22][emoji22][emoji22] İlk ask hem de [emoji17]

Yooo onu satip sermaye yapacagimmm [emoji48]

Hayyy laynnn icin [emoji48][emoji48][emoji48]

Satıp sermaye icin ha demekki para icin seviyordun karaz kuzuyu itirafi aldik bunuda screenshot oda gidecek kuryenin parasiyla beraber[emoji1] [emoji1] tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Satıp sermaye icin ha demekki para icin seviyordun karaz kuzuyu itirafi aldik bunuda screenshot [emoji1] [emoji1]

Hayir onu senin Kurye icin dedim [emoji23]

Yorum bağlantısı

Hayir onu senin Kurye icin dedim [emoji23]

Yazima ekleme yapmami bile beklemiyosunki hıza bak nede olsa makascılik var tabi [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Yazima ekleme yapmami bile beklemiyosunki hıza bak nede olsa makascılik var tabi [emoji1] [emoji1]

Ahahahahaha ooo konuyu iyi bagladin, hic affetmem:) Hemen yapistirdim cevabi:)

İyi terziyimdir [emoji16]

Yorum bağlantısı

Ahahahahaha ooo konuyu iyi bagladin, hic affetmem:) Hemen yapistirdim cevabi:)

İyi terziyimdir [emoji16]

Valla seni bildigim icin hemen editledim [emoji1] [emoji1]

Terzi kendi söküğunü dikemez derler ama neyse....[emoji1]

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Valla seni bildigim icin hemen editledim [emoji1] [emoji1]

Terzi kendi söküğunü dikemez derler ama neyse....[emoji1]

Editleyene kadar ati alan, Uskudari gecti :)

[emoji23]

Yorum bağlantısı

Editleyene kadar ati alan, Uskudari gecti :)

[emoji23]

1.4 atmosferik bıdırık kara kuzuyla ne kadar geçebilirse işte o kadar [emoji1]
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

1.4 atmosferik bıdırık kara kuzuyla ne kadar geçebilirse işte o kadar [emoji1]

Ayyyy canim o benim, ozlemisimmm dun eve girerken hemen baktim [emoji7]

Yorum bağlantısı

Ayyyy canim o benim, ozlemisimmm dun eve girerken hemen baktim [emoji7]

O pek özlememiştir bence ne güzel dinleniyordum sakin sakin duruyordum neden cabuk geldi sahibim diyordur [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...