İçeriğe Yönlendir

Yine Ben Yine Kurye

Misafir

Recommended Posts

Okan Tansel

Birde bir çok bayide kuryeler çok değişik donanımlarla çıktı kimi bayide delüxs olanlarda kara jant var. kimi bayide alüminyum alaşımlı jant mesala donanımlar değişkenlik gösteriyor onu biliyorum.

Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Yılbaşından beridir 22000 km yol yapmışım. Maşallah diyeyim. Araç taş! Ama ilk bakımdan sonra tüketim arttı gibi. Şehir içi bazen 7 lt 'nin üzerine çıkıyorum. Klima hep açık bide.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlkay Gürler

Yılbaşından beridir 22000 km yol yapmışım. Maşallah diyeyim. Araç taş! Ama ilk bakımdan sonra tüketim arttı gibi. Şehir içi bazen 7 lt 'nin üzerine çıkıyorum. Klima hep açık bide.

Şehir içi 7lt çok fazla, bende sürekli klima açık geziyorum şehir içi yakıtım 5.5-6 arası seyrediyor. çok dur kalk yapıyorum ben buna rağmen böyle.

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

connect laf yok Emrem onda varsa piyangodur normalde olmaza ama peuget şuan selam vermeye başladı fena bilenmeye başladım bende zırrr zırr diye ses beni tilt ediyor ve öyleyse öyle ben takıntılıyım okadar  TL yi zırrrıltı dinlemeye  vermedik  yok öle yama ikinci elde kendimizi ikana ediyoruz önceki hor kullanmış falan diye  kabulleniyoruz ama sıfırda tamülüm yoktur benimde binerim servisin tepesine 

ben 18 jantla kullanıyorum önler 3.5 cm arkalar 6 cm alçaltılmış. 2007 model 69200 kmde bende şuan için ses yok bozuk köy yolunda kullanıyorum.

courier kullanıcılarının bazıları sesten şikayetçi. Ya belli bir üretim bandında sıkıntı var yada tamamen şans işi galiba. Makyajla çözerler :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Servet Aydın

Buraya yazayım.

Geçen hafta teyze oğluna ait 2015 model ile tatile çıktım. Gölcük Ayvalık İzmir Muğla arasında dönüş dahil 1570 km yolculuğum oldu.

Yakıt : 90 km geçilmedi Muğla giriş tabanca testi 3.6 litre

Dönüş: 110-120, otoyolda yeryer 160 civarı hızla geldim. 4.9 litre.

Hçbiryerinde trim sesi yok, alt devirler çok iyi, emisyon derdi ile acceleration kısık. Sıkıntı edilecek bir durum değil. Konforu kangoo'yu yer bitirir sonra bir daha yer bitirir. Frenleri viraj yol tutuşu harika. Muğlaya yakın yerde ciddi virajlarda arkamdan gelen 35 plaka focus en sonunda yeter deyip peşimi bıraktı. Dibime girmese bulaşmazdım. Esp olduğunu yolda Çağlar ve Doğuş'tan öğrendim. Bilseydim focusun sürücüsüne ehliyetini yedirirdim :). Bagaj ufak. Bana bu konuda sıkıntı çıkarır. Lakin evin otomobilinin yerini dolduracak nitelikte araç. Araç 55.k civarında donanım olarak en dolusu imiş. Eğerki ön cam ısıtma ve otomatik şanzıman konsa çok zalım olur

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Eğerki ön cam ısıtma ve otomatik şanzıman konsa çok zalım olur

ESP si iyi çalışıyor cayır cayır hemde :) Ön cam ısıtma yok mu abi?  tit.plus değil o zaman

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hadi iyisiniz ilk bilgi benden gelsin 2017 kurye makyajlanacak ve sanırım powershift lenecek diyorlar.

Ve diğer bir haber Fiesta kasa değiştirecek deniliyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hadi iyisiniz ilk bilgi benden gelsin 2017 kurye makyajlanacak ve sanırım powershift lenecek diyorlar.

o zaman hemen FR siparişimi iptal ediyorum  :D  :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

o zaman hemen FR siparişimi iptal ediyorum  :D  :D

Yapıştırrrrrrrrrrrrrrrrrr :D  :D  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet abi tit Plusda ön cam ısıtma ve koltuk ısıtma bile var aslında

ESP si iyi çalışıyor cayır cayır hemde :) Ön cam ısıtma yok mu abi? tit.plus değil o zaman

Esp var ama ön cam ısıtma yok
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

İyide araç ticaride 4 versiyon Trend,delüxs,titanyum,titanyum plus ve hapsinde esp standart .  :D

trend ve delüks 1,5 motor

titanyum ve titanyum plus 1,6 

amaaa delüks olup 1,6 olanda var bu kuryeler acayip karışık donanımlı birçok delükste çelik( saç) jant var ama bir çoğunda da aliminyum alaşımlı jant ve fiyatlar aynı

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

İyide araç ticaride 4 versiyon Trend,delüxs,titanyum,titanyum plus ve hapsinde esp standart .  :D

trend ve delüks 1,5 motor

titanyum ve titanyum plus 1,6 

amaaa delüks olup 1,6 olanda var bu kuryeler acayip karışık donanımlı birçok delükste çelik( saç) jant var ama bir çoğunda da aliminyum alaşımlı jant ve fiyatlar aynı

daha araba kendisi karar verememiş ne olduğuna sonra gelsin trim sesleri gelsin zıngırdamalar  :D  :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

daha araba kendisi karar verememiş ne olduğuna sonra gelsin trim sesleri gelsin zıngırdamalar  :D  :D

huhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Rahmi Nural

Dun titanium plus 1.6 teknotik gri icin Adana gizerler ve Adana otokoctan 60.500 fiyat aldim.Bu renk icin goruslerinizi soracaktimki yazilanlari okuyunca kalakaldim.Aslinda 1.6 115 hp manuel yeni connenkte idi gozum ama gorunen oku son kasa conneckt tutulmadi ve tutulmayacak.İspanyada uretiminin yapilmasi ve kasa model yukaridaki yazilanlarla karsilasmamin onune gecermi bilemiyorum.Hayirlisi ama kafam cidden karisti simdi.

70 hp lik dizel fiestadan inip 95 hp lik bu araca binince daha rahat kalkis yuklu aracla daha rahat bi surus le bulusacagimi dusunurken tam aksi yorumlar ve gelen bicok ses.Su an tikandim kaldim.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Nusret Akkuş

Kardes aracin fren kliperlarinda bosluk var ondan ses yapiyor bmax kleperlerini taksin sorunun %100 gidecek

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...