İçeriğe Yönlendir

2016 Yeni Tiguan

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Sami Demirpaz

Dizel manuel focus teklifi geldi kiralık, 6900 + KDV 36 ay için.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
13 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

haklısın,  senin araba canavar zaten, keyfini sür, benim için değişmem tamamen lüks zaten, ihtiyaçtan değil, überi daha 10 sene kullanırım nasılsa :)

dur hele, kış gelmeden übere bir Sonax NPT atiyimda kışa karşı boyanın korumasının korumasını arttırayım, malum çamur yağmur kar dal böcük, kışa hazır olsun, malum emekli edecek beni bu araç, bakımı aksatmamak lazım :)

hesap ettim bugün 2049 da emekli oluyorum. o zamana kadar eskirmi benim araba acaba 

cj5 lere hala biniyorlar. arazide vs bide normalde değil.

çürümesin diye ne yapmak lazım zaman içerisinde :D  

3 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Dizel manuel focus teklifi geldi kiralık, 6900 + KDV 36 ay için.

,6900 nedir. aylık mı yıllıkmı 

yıllık dolar mı 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

hesap ettim bugün 2049 da emekli oluyorum. o zamana kadar eskirmi benim araba acaba 

cj5 lere hala biniyorlar. arazide vs bide normalde değil.

çürümesin diye ne yapmak lazım zaman içerisinde :D  

şase içlerine önce  güzelce su bas, kurusun mum sprey boca et :)  altını koru aracın, gerisi boya bakımı, çamurlu vs. bırakma bu arada, arazi sonrası mutlaka yıkat, altını çamurlukları vs., bilirsin yerlerini, sonrası emekli eder seni :)

Yorum bağlantısı
Ali Gök
1 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

şase içlerine önce  güzelce su bas, kurusun mum sprey boca et :)  altını koru aracın, gerisi boya bakımı, çamurlu vs. bırakma bu arada, arazi sonrası mutlaka yıkat, altını çamurlukları vs., bilirsin yerlerini, sonrası emekli eder seni :)

altına ziftleme vs bişeler anlatıolardı çürüme engelleyiciymiş. 

artık ingilizler gibi uzun vadeli planlar yapmak lazım  araba konusunda :D 

bagajda stop etrafında ufak tefek paslar var onlarıda bi boyatim bari müsait anda. arkadaşlara  diyorum arkadan ufak bi vurun tampon bagaj vs bi boyatalım hiçbiri yardımcı olmuyor yahu 😁

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Ali Gök yazdı:

bagajda stop etrafında ufak tefek paslar var onlarıda bi boyatim bari müsait anda. arkadaşlara  diyorum arkadan ufak bi vurun tampon bagaj vs bi boyatalım hiçbiri yardımcı olmuyor yahu 😁

Belediyeyi ara kepçe yollasınlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Belediyeyi ara kepçe yollasınlar :D

kepçe mi onun çatalı var bizi bozar :D 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
12 dakika önce, Ali Gök yazdı:

,6900 nedir. aylık mı yıllıkmı 

yıllık dolar mı 

Aylık canım aylık. 

Şirketteki passatlar için Euro kurunu sabitleyelim, ilerdeki artışlardan etkilenmeyin diye talep geldi Garanti Filo'dan.

Sabitleyecekleri kur, 9.73 🤣

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

vuran duman olur o yüzden, uygun araçları yokki fakirlerin :) 

sen getir ben hafiften tıklatayım cillop olsun, bizde uygun araçlar mevcut, istersen aracı cebine koyup götür, istediğin türde ve dozda hasar itina ile verilir :D

ufak tefek paslı noktalar vs. rötüş yapacaksan dremel iyi iş görüyor, noktasal temizlik yaparsın, sonrası tercihe kalmış, ister direk rötüşle, ister macunla yada o kısma lehim dolguyu sıcak hava tabancası ile yap zımparala, üstüne bas rötüşü :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Aylık canım aylık. 

Şirketteki passatlar için Euro kurunu sabitleyelim, ilerdeki artışlardan etkilenmeyin diye talep geldi Garanti Filo'dan.

Sabitleyecekleri kur, 9.73 🤣

1 ay focus kiralamak için düz hesap 8500 mü istiyorlar. vay ülkem vayy devlet kurumlarında zibil gibi a6 var kiralık biz de çalışalım vergi verelim devletimiz sağolsun

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
5 dakika önce, Ali Gök yazdı:

1 ay focus kiralamak için düz hesap 8500 mü istiyorlar. vay ülkem vayy devlet kurumlarında zibil gibi a6 var kiralık biz de çalışalım vergi verelim devletimiz sağolsun

Yeni kiralanacak olanlar öyle, eski uygundan alanlar devam. Biz 2 passatı dövizle kiralamışız sene başı. Kurdan girdi. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
16 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

vuran duman olur o yüzden, uygun araçları yokki fakirlerin :) 

sen getir ben hafiften tıklatayım cillop olsun, bizde uygun araçlar mevcut, istersen aracı cebine koyup götür, istediğin türde ve dozda hasar itina ile verilir :D

ufak tefek paslı noktalar vs. rötüş yapacaksan dremel iyi iş görüyor, noktasal temizlik yaparsın, sonrası tercihe kalmış, ister direk rötüşle, ister macunla yada o kısma lehim dolguyu sıcak hava tabancası ile yap zımparala, üstüne bas rötüşü :)

Sen gelirsin şimdi axorla 30 tonluk napsın bizim gariban ona :D  

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sen gelirsin şimdi axorla 30 tonluk napsın bizim gariban ona :D  

O yarı dolu ağırlık, öyle zarar ederiz, 50 dede he diyim :D

ben şunu düşündüydüm, sen geri geri gelip buna yandan çarpacaksın, o çarpmayacak :)

Caterpillar-D8R-1.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

O yarı dolu ağırlık, öyle zarar ederiz, 50 dede he diyim :D

ben şunu düşündüydüm, sen geri geri gelip buna yandan çarpacaksın, o çarpmayacak :)

Caterpillar-D8R-1.jpg

abovvvv bu ne bee :D

axora şantiye içinde 40 tona yakın yükmü atıyonuz be helal olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
5 saat önce, Ali Gök yazdı:

abovvvv bu ne bee :D

axora şantiye içinde 40 tona yakın yükmü atıyonuz be helal olsun.

yüksek damper, bazen 50 tonu buluyor, yazın asfalta girdimi direk tekere sarıyor halı gibi :D (ara köy yolları)  yüklenmeden olmaz bu işler, 37 tondan aşşağı pek inmiyorlar...

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Arda Bülent Güzel

1a4762463e490c3867761a6f85b0ff4b.jpg6a11c269e45053506efeb1d51a1e8649.jpgadade4e3961463fa9632c494a8e7c7ee.jpg
Boya koruma aşamaları bugün başlandı yarın teslim edilecek araba. Akşam 11-12 kadar sürecek bitmesi. Tiguanı teslim alınca benim aracı teslim edeceğim. Benim araca seramik kaplama olacak kısmetse

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

bu araca niye seramik yapılmıyor ağabey. pastası yapılmışken seramiğe hazır, tam zamanı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
bu araca niye seramik yapılmıyor ağabey. pastası yapılmışken seramiğe hazır, tam zamanı

Tamamen duygusal. [emoji85]
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

5b280f851a64acc078c845efa28c6d7f.jpg12be3837a23a469757fa00f57454bf5e.jpg
Boya koruma uygulaması bitti. Çarşamba sabahı verildi araç. Perşembe günü saat birde bize teslim edildi. Eski forum üyemiz sinan önerdi yapan yeri. Gerçekten işinin ehli on numara iş yapıyor. Kesinlikle elemanlarına elletmiyor aracı. Tüm evlerelerde ortağıyla beraber yapıyor. Gece saat yediye kadar başındaydım aracın. Saat gece 23.00 de de resim attı devam ediyoruz abi diye. Emeğine sağlık derviş kardeşimin. Ve yaptığı tüm katmanları tek tek bana gösterdi neler yapacağını. Mersin’de ihtiyacı olan olursa mutlaka gitmesini tavsiye ederim. Şimdi benim Audi a6 kendisinde. Ona seramik kaplama yapacak. Kısmetse Cumartesi sabah verecek.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Züper, şimdi çek bunu salona dursun içerde :D  böyle yaptıktan sonra sokağa çıkarmaya kıyamıyor insan  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Züper, şimdi çek bunu salona dursun içerde [emoji3]  böyle yaptıktan sonra sokağa çıkarmaya kıyamıyor insan  [emoji4]

Valla doğdu Ali bey. Garajda duruyor şimdilik.
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Arda Bülent Güzel

Bugün aracın muayenesi vardı. Şükür sorunsuz tek seferde geçti. Alalı 3 yıl olmuş. Ayın 27 sinde 3 yıllık bakımı var. Araç 20.000 km de. Bakım için yetkili servis 975 tl fiyat verdi. Filtreler değişecek birde yağı değişecek anladığım kadarı ile. Garantisi bitti ama yinede servise götürme kararı aldım. Dışarda daha ucuz yaptırabilirdim ancak yetkili servis bakımlı kalsın diye yetkili serviste yıllık bakımı yaptıracağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
Fiyat iyiymiş aslında

Neye göre Selçuk az anlamındanı çok anlamında mı
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Neye göre Selçuk az anlamındanı çok anlamında mı

Bana uygun geldi Abi, tabi içeriğini bilmiyorum ama araçların fiyatını baz alarak öyle düşündüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Fiyat makul bence. Ben geçen hafta serviste aynı işler için 850 tl ödedim. 4 yaş indirimi vardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...