İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Gösterge Ampul Tipi

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Dinç Gökmen

Kahverenkli olanı yada diğerlerini çıkarıp resimlerini çekseydiniz keşke

Elimde yedekleri var çeker yollarım
Yorum bağlantısı
Ömer Karabayır

Bana da kısa zamanda lazım olacak gibi. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın
(düzenlendi)

xlmmhz.jpg

Yol bilgisayarındaki rakamların yarısı çıkmıyor buraya nasıl bişi yapabiliriz,mürekkep veren camı değişiyormu yoksa komplemi değişmek gerekir

Abi teybin ekranini söküp takmistim. Arada ekrana goruntuyu aktaran bir parca var orayi kolanyayla temizledim. Yazilarin bazilari cikmiyordu. Temizledikten sonra hepsi geldi yazıların. Seninde duzelir muhtemelen tarihinde Ahmet AYDIN tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Dinç Gökmen

8PNXa7.jpg

Yedekler bunlar. Kahverengi küçük olan abs+tcs+airbag. Diğerleri açık pembe olan.

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Kahve olanlar daha küçük

Soketler standart, boyutlarin bir önemi yok. Ana aydınlatmadan bir duy sökülüp tcs ampul yerine takılabilir.
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

T3 T4 diye geçen ampüller olması lazım pembe ve kahverenkli soketlerde sıkıntı yoksa oto elektrikçilerinden ampül temin edilebilir özellikle düz resimdeki gibi ise osram.

Yok fantastik olsun diyorsanız aliexpress ten T3 T4 takımları var

Daha konu başlarıhda arkadaşlar tanesini 5Tl ye aldıklarını söylemişlerdi ordada yazmıştım. Soketlere bişey olmuyor kolay kolay, ampülü karga burunla kırıp çıkarmaya çalışın içinde kırılabilir ince tornavidayla iç kısmı camdan arındırın ampüllerin tanesi 0.25krş bu kadar

Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Abi teybin ekranini söküp takmistim. Arada ekrana goruntuyu aktaran bir parca var orayi kolanyayla temizledim. Yazilarin bazilari cikmiyordu. Temizledikten sonra hepsi geldi yazıların. Seninde duzelir muhtemelen

Eyvallah kardeşim Deneyelim bakalım olacakmı

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

T3 T4 diye geçen ampüller olması lazım pembe ve kahverenkli soketlerde sıkıntı yoksa oto elektrikçilerinden ampül temin edilebilir özellikle düz resimdeki gibi ise osram.

Yok fantastik olsun diyorsanız aliexpress ten T3 T4 takımları var

Daha konu başlarıhda arkadaşlar tanesini 5Tl ye aldıklarını söylemişlerdi ordada yazmıştım. Soketlere bişey olmuyor kolay kolay, ampülü karga burunla kırıp çıkarmaya çalışın içinde kırılabilir ince tornavidayla iç kısmı camdan arındırın ampüllerin tanesi 0.25krş bu kadar

Orijinal ampul T6.5 T5 ampul ve ledler de duya uyum sağlıyor Selim Bey. Bu konuda baya konuşuldu. :)
Yorum bağlantısı
Dinç Gökmen

Soketler standart, boyutlarin bir önemi yok. Ana aydınlatmadan bir duy sökülüp tcs ampul yerine takılabilir.

Soketler standart değil. Pembe olanlar daha büyük, pembe renkli olanları tcs veya abs yuvasına uymuyor. Deli gibi aradım o kahverengi olanı
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Soketler standart değil. Pembe olanlar daha büyük, pembe renkli olanları tcs veya abs yuvasına uymuyor. Deli gibi aradım o kahverengi olanı

Burada nasıl uyuyor o zaman?

fc246d755161c07c631f9afb7a9017b0.jpg

Yorum bağlantısı
Dinç Gökmen

Burada nasıl uyuyor o zaman?

fc246d755161c07c631f9afb7a9017b0.jpg

Bu saat focusa ait olmasın sakın. Ben kendim söküp ampulleri değiştirdim uymuyor abs tcs airbag ufak diğerleri bir boy büyük kahverengi olanların yuvası da ufak
Yorum bağlantısı
Dinç Gökmen

Abi lambalar gelmedi ki, bi gelse gündüz gece farketmez hallederim :) duy işini ancak görmem lazım. Resimlerim açınca, bakarız neymiş nasılmış

Kardeşim sen aynı duaların led olanını aldın değil mi?
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Kardeşim sen aynı duaların led olanını aldın değil mi?

Abi duylu t5 aldım onlar geldi, bide duysuz olanlardan istemiştim onlar gelmedi. Gelenler yeşil ve beyaz. Digerlerinde kırmızı da var. Açmışken onuda deneyim diyorum. O yüzden bekliyorum
Yorum bağlantısı
Dinç Gökmen

Abi duylu t5 aldım onlar geldi, bide duysuz olanlardan istemiştim onlar gelmedi. Gelenler yeşil ve beyaz. Digerlerinde kırmızı da var. Açmışken onuda deneyim diyorum. O yüzden bekliyorum

Bakalım nasıl olacak ledler. Duylu olanlar şu pembelerle aynı mı?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Çelebi

Derviş ben bunlardan sipariş vermiştim geldi istersen veriyim bi dene

2m3p8g8.jpg

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Derviş ben bunlardan sipariş vermiştim geldi istersen veriyim bi dene

Vaayy abi ne çabuk geldi maşallah :) mavi aklımdan geçmişti, bunlar gelmeyince tekrar spariş vermekten vazgeçtim. Abi ben senin içinde beyaz istemiştim, sende istemişsin. Mavilerden 5 tane alabilirim abi. Benimkiler gelince sana kırmızıyla beyazdan vericem zaten, bide yeşil veririm sende yoksa

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...