İçeriğe Yönlendir

Ayfoncular, Tazeler Geldi

Osman Bilgin

Recommended Posts

Arif Aykın
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Hata düzeltmeleri küçük dosya olduğu için bulduğu yerden indiriyor demekki.. 

Olabilir abi dediğin gibi 250 mb dosya indirmeyi kabul edebilir. Yanlış hatırlamıyorsam 2 gb civarında bir dosyaydı. ama 11.0.1 kaç mb dosya içeriyordu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yapılan testlerde 1 tık daha iyi performans sergilediği görülmüş yeni güncellemenin. Ancak bu iyileştirme gariptir ki sadece 6S modelinde görülmüş. Geri kalan cihazlarda ise açılışta daha da yavaşlama yaşanmış. Benchmark puanları düşüşte maalesef.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben pilde zayıflama gördüm sadece.  Onun dışında bir şey fark etmedim.

ios 10 ile pili daha iyiydi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
9 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben pilde zayıflama gördüm sadece.  Onun dışında bir şey fark etmedim.

ios 10 ile pili daha iyiydi. 

Katılıyorum pil çok daha iyiydi. Bilmiyorum benim telefon 128gb olduğundan fotoğraf hafıza farkettirmiyor ama düşük hafızalı olanlar fotoğraflardan faydalanmıştır sanırım daha kaliteli dalar daha az yer kaplama özelliğiyle

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yayınlasın Sani, bize ne, Düşsün hisseleri, yatırım aracı olarak mı aldık sanki.. 

Bunu saldırı için bir fırsat görüyorsun. 

Sen android kullanıyorsun ben ios, androidin ne yayınladığı ne güncellediği beni ilgilendirmiyor. Takip eden arkadaşlar da sıkılmaya başladı artık bu tavırlardan.  

Valla ben sıkılmıyorum. Kimler sıkılıyor elleri görelim:biggrin:

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
7 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Valla ben sıkılmıyorum. Kimler sıkılıyor elleri görelim:biggrin:

Htc düşsün başına.. :D

Sani'yi de köpeği ısırsın... :nea:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İki dakka benzin döktük henem söndür konuyu. Ağız tadıyla aksiyonda yaşanmıyor artık yahu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On ‎27‎.‎9‎.‎2017 at 23:55, Sani Gerşon yazdı:

maalesef eski işletim sisteminden çok daha yavaş.

telefonu açabilsem test edeceğm de kitlendi şarjda iken?

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Şimdi, Çağlar Bayur yazdı:

Senin ki yine iyi benim ki yandi tutustu itfaiye zor yetisti.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
19 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Seninki çakma.. % 100  :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
22 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

300 tl ateşleyim kapansın bu konu

21 dakika önce, Fatih Keskin yazdı:

Senin ki yine iyi benim ki yandi tutustu itfaiye zor yetisti.

288 tl ateşleyim kapansın bu konu

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
288 tl ateşleyim kapansın bu konu
Benim ki plus sayin king 310 olsun
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

çakma.. % 100 

zorluya sormalı kullanıcıyım, satmam..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
11 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Satılan her bir iphone x için samsungun kasasına 110 dolar para girecek. Sebebi x deki oled ekranı samsung üretiyor :)

Sadece ekranı mı sence :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Radyo programında duydum ekran işini başka ne var ki ?
Kardeşim anlattı özel sipariş geçilmiş ekranlar bu kalitede şu özelliklerle istiyoruz diye vay be didim :)

Bİldiğim kadarı ile işlemci de Samsung üretimi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
13 dakika önce, Mert Gülkokan yazdı:

Öyleyse geriye ne kaldı be anam :)

Yazılım, tasarım Apple ait.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Sadece ekranı mı sence :)

Ata sözü, ayponu kessen içinden zamzung çıkar demiş atalar :)

Apple yazılım ve tasarım firması zaten, tasarımları senelerdir aynıydı, x yaptılar hala aynı, ekran zaten vardı, üstündeki, kesik kısım kötü, face id benzeri sistem daha önce denenmişti (zamsungun fotoğrafla aldatılan sistemini demiyorum) gerisi zaten çoktan var,  X te değişik gelen tek şey işlemcinin tasarımı, o güzel, gerisi demode...

yaptınız değişik olan birşey yapın, 8 zaten hayal kırıklığı, X i beklemiştim, tıpkı geçen sene ve ondan önceki sene ve ondan önceki senede olduğum gibi, ortada işte bu diyeceğim birşey hala çıkmadı, dejavuya devam, bakalım hangi marka hoşuma gidecek cihaz çıkaracak, apple dan umudu kestim gibi...

bu arada note 7 gibi buda gümlemeye başladı diyorlar, bakalım göreceğiz, apple incelemeye başlamış,  8 ler şişiyor gümlüyor durup duruken pil şişmesinden akran ayrılıyormuş, hatta sıfır cihaz alanlar kutudayken daha açmadan kutuyu şişik buluyorlarmış, pil sorunu varsa elmanın başı ağrır...

yalnız avantajı var henüz, X daha çıkmadı, eğer pilde sorun varsa 8 ler duman olur, hatayı giderirlerse X te yırtarlar, tabii istedikleri gibi satabilirlerse...

http://www.firstpost.com/tech/news-analysis/a-few-apple-iphone-8-plus-devices-have-a-battery-problem-and-its-popping-displays-off-4096509.html

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hah mal bulmuş mağrubi gibi şimdide içinden Samsung parça çıktı edebiyatı dinleriz bi 2 senede :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

komple neki parça çıktı diyelim :D

pil sakatsa başları ağrır, tıpkı note 7 gibi,  2 sene dinlemezsin merak etme,  zaten çoktaan unutulmuş olur :biggrin:

x e bak sen, hele çıksın yayılsın  o zamana dek aceleyle sürdükleri hata dolu yazılımda düzene girer, pil sakatsa onuda hallederler zaten, o zamana dek kendi cihazınıza ios11 yüklemeyin kafanız rahat olsun.....

sen bırak bu dejavu fonuda Mate 10 a bak, adamlar uçuyor, daha zeki bizim alet, pil 4000 lik, işlemci manyak yazılım zaten ileri diyorlar, bakalım tip şekil olarak ne çıkaracaklar....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir zaman sonra Huawei Apple dan sonra en büyük ikinci marka olacak. Demişti dersin.

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

google pixel 2 leri çıkarttı, pixeli incelediğimde etkilenmiştim ama işte bi ios değil, masaya ters koysan kocaman bir G harfi var grundig mi genarel mi ne olduğu belirsiz, havasız bişiy :p :=)
şaka bir yana tel güzel, ücretsiz, sınırsız gmail depolaması da var, Ali abi incele senin kalem gibi, ayfona güzel bir alternatif. 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Yazılımı boş verin de iPhone 8 20 ekim geliyor mu kesin[emoji41][emoji41]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
On 05.10.2017 at 23:13, Mert Yeldan yazdı:

Bir zaman sonra Huawei Apple dan sonra en büyük ikinci marka olacak. Demişti dersin.

apple dan sonra olabilir de aypondan önce olacağı kesin, zaten öylede :biggrin:

5 saat önce, Kemal Korkmaz yazdı:

Yazılımı boş verin de iPhone 8 20 ekim geliyor mu kesinemoji41.pngemoji41.png

niyet kötü galiba, sakin olmak lazım, sonra genleşen pon8 le uğraşmak can sıkıcı olabilir, beklemek daha güzel, demedi deme sonra...

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Yine yeni yeniden güncelleme gelmiş. Allahtan wi-fi modda indirmiş benden habersiz?

iOS 11.0.3 iPhone’unuz ve iPad’iniz için hata düzeltmeleri içerir. Bu güncelleme:

• Bazı iPhone 7 ve 7 Plus aygıtlarında ses ve dokunma ile ilgili geri bildirimin çalışmadığı bir sorunu düzeltir
  • Serviste özgün Apple parçalarının takılmadığı bazı iPhone 6s ekranlarında, ekrana dokunulduğunda aygıtın tepki vermediği bir sorunu çözer
  • Not: Orijinal olmayan ekranların takılması görsel kaliteyi bozabilir ve doğru çalışmamasına neden olabilir. Apple sertifikalı ekran onarımları, orijinal Apple parçalarını kullanan, güvenilir ve uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Daha fazla bilgi için support.apple.com/tr-tr adresine bakın.

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...