İçeriğe Yönlendir

Ayfoncular, Tazeler Geldi

Osman Bilgin

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
2 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Aynı yaftayı Vw içinde yapmıştın. 

Az gelişmiş Mert :p

Az gelişmiş ayfoncular. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Aynı yaftayı Vw içinde yapmıştın. Hadi biz az geliştik şekilcilik için aldık iki markayı da. Peki dünya genelinde satış rakamları ne diyor bu konuda fikrin var mı?

Konu "dsg patlar" a dönmeden evvel, ayfon konusu içinde vw için son yorumumu yine tekrarlayarak yapacağım. Bir vw konusu açılırsa orada konuşuruz tekrar. Olay tamamen algı. Almanya'da VW harici marka mı yok ta vw dünya lideri? Adamların marka açılımı bile "halkın arabası". Renault TR'nin en çok satan markalarından biri. Onda niye yok böyle bi şi mesela?

Her iki marka da bu işi çok iyi beceriyor. Bu konuda tebrik etmek gerekiyor iki markayı da.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
(düzenlendi)

VW grubu farklı bence, kalitesine göre VW grubu ucuz. ( Seat, Skoda vs daha mantıklı bana göre) 

İphone gibi değil. 

tarihinde Evren Erakçora tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Az gelişmiş Mert :p

Az gelişmiş ayfoncular. :D

Az gelişmiş tanımını insanlara nasıl vurgularsın? Kafandaki nedir bilmiyorum ama bunu insanlara yöneltmek çok ayıp. Mert'e ne demek istediğini bilemiyorum ama yazdıklarımı doğru okursan bunun bir ekonomik, eğitimsel ve sosyokültürel bir tabir olduğunu bilmen gerekirdi.

https://tr.0wikipedia.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly90ci53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvQXpfZ2VsacWfbWnFn1_DvGxrZQ

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Apple'a yüklenen çok ama fotoğraf olayında daha iyisi halen yok, en sık kullanılan özellik bu, özellikle az ışıkta, ayar vb. yapmadan yapılan çekimlerde pek rakibi yok. Bence en önemli şey fotoğraf kalitesi, gerisi fasa fiso.
:)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
20 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Az gelişmiş tanımını insanlara nasıl vurgularsın? Kafandaki nedir bilmiyorum ama bunu insanlara yöneltmek çok ayıp. Mert'e ne demek istediğini bilemiyorum ama yazdıklarımı doğru okursan bunun bir ekonomik, eğitimsel ve sosyokültürel bir tabir olduğunu bilmen gerekirdi.

https://tr.0wikipedia.org/index.php?q=aHR0cHM6Ly90ci53aWtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvQXpfZ2VsacWfbWnFn1_DvGxrZQ

Aynen.. toplumları insanlar oluşturur. ülkeleri de. 

Bu duruma göre, bu ülkede, eğitimli, ekonomik durumu iyi, kültürel seviyesi yüksek kimsenin ayfon almaması gerek.. 

Ayfonu sadece, 3. dünya ülkelerinin alması gerek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
5 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aynen.. toplumları insanlar oluşturur. ülkeleri de. 

Bu duruma göre, bu ülkede, eğitimli, ekonomik durumu iyi, kültürel seviyesi yüksek kimsenin ayfon almaması gerek.. 

Ayfonu sadece, 3. dünya ülkelerinin alması gerek. 

Sen abi gerçekten benim yazdıklarımı okumuyorsun sanırım. Dön bir daha oku lütfen, öyle konuşalım abi.

Benim üstüme yapıştırmaya çalıştığın bi atıf falan varsa direk söyle, onu da bileyim. Yazdıklarımı başka yöne çekiyorsun, ayıp oluyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

bi kaç yorum okuyayım... biraz cümlelerden cımbız yapayım diye girdim... arkadaş konu nirvanaya ulaşmış...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
1 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Sen abi gerçekten benim yazdıklarımı okumuyorsun sanırım. Dön bir daha oku lütfen, öyle konuşalım abi.

Benim üstüme yapıştırmaya çalıştığın bi atıf falan varsa direk söyle, onu da bileyim. Yazdıklarımı başka yöne çekiyorsun, ayıp oluyor.

Senin gibi yapıyorum işte.. Sadece görmek istediğimi görüyorum. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Şimdi, Mehmet Ozyurek yazdı:

Senin gibi yapıyorum işte.. Sadece görmek istediğimi görüyorum. 

Ben bunu da yapıyor olsam dahi, markaya yapıyorum, sana karşı değil. Bana ithamda bulunuyorsun sen. Apple markası seninse, o zaman ayrı konuşalım. Markan gibi sahipleniyorsun zira.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
3 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ben bunu da yapıyor olsam dahi, markaya yapıyorum, sana karşı değil. Bana ithamda bulunuyorsun sen. Apple markası seninse, o zaman ayrı konuşalım. Markan gibi sahipleniyorsun zira.

Sen neden rakip markan gibi karalıyorsun sürekli :)

Bak adam video göremiyor androidle. Ona çözüm bulsan ;)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
37 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Konu "dsg patlar" a dönmeden evvel, ayfon konusu içinde vw için son yorumumu yine tekrarlayarak yapacağım. Bir vw konusu açılırsa orada konuşuruz tekrar. Olay tamamen algı. Almanya'da VW harici marka mı yok ta vw dünya lideri? Adamların marka açılımı bile "halkın arabası". Renault TR'nin en çok satan markalarından biri. Onda niye yok böyle bi şi mesela?

Her iki marka da bu işi çok iyi beceriyor. Bu konuda tebrik etmek gerekiyor iki markayı da.

Sorumun cevabı değil bu. Cevap soruyla da alakalı bile değil.

Vw'nin dünyada ki satış rakamlarına göre dünyanın %75'i az gelişmiş ya da gelişmemiş mi? Aynı şey Apple içinde geçerli. Tüm dünya satış rakamlarına göre yine dünyanın yine %75'i az gelişmiş ya da gelişmemiş mi? Bana bunu yorumla. Marka açılımı idi patlak dsg idi renault idi geç bunları. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Bu bir ayfon iki. Zirve :mangal:

Şu arabamsı, akraba evliliği sonucu dünyaya gelmiş, tasarımcısına meslekten el çektirilmiş şey bile bu kadar eleştirilmedi :D Önder abi yok di mi :D:D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi, Servet Aydın yazdı:

Selfie çekenlerin %99'u niye apple ile çeker?

Az gelişmiş olduğu için.. 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Neden vw alınır?

Az gelişmiş olduğumuz için, es kaza daha fazla kromozoma sahip olsup daha gelişmiş olsaydım Dacia, Gm alırdım

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Neden vw alınır?

Bi gelişebilsek işte.. olmadı bir türlü :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Sen neden rakip markan gibi karalıyorsun sürekli :)

Bak adam video göremiyor androidle. Ona çözüm bulsan ;)

Bu tapatalk'la alakalı. Keza tapatalk son güncelleme düzeltti bunu. Bunun da duyurusunu yazmıştım whatsapp'ta.

Şimdi, Mert Yeldan yazdı:

Sorumun cevabı değil bu. Cevap soruyla da alakalı bile değil.

Vw'nin dünyada ki satış rakamlarına göre dünyanın %75'i az gelişmiş ya da gelişmemiş mi? Aynı şey Apple içinde geçerli. Tüm dünya satış rakamlarına göre yine dünyanın yine %75'i az gelişmiş ya da gelişmemiş mi? Bana bunu yorumla. Marka açılımı idi patlak dsg idi renault idi geç bunları. 

Ben vw'yi az gelişmiş veya gelişmemiş ülkeler alıyor demedim. Benim dediğim, az gelişmiş veya gelişmemiş ülkelerde bu markalara yönelenlerin çoğu şekilcilik için alıyor.Yeterli mi bu cevabım?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben vw'yi az gelişmiş veya gelişmemiş ülkeler alıyor demedim. Benim dediğim, az gelişmiş veya gelişmemiş ülkelerde bu markalara yönelenlerin çoğu şekilcilik için alıyor.Yeterli mi bu cevabım?

Değil, tekrar soruyorum. Bizim dışımızda Dünya'da tercih edenlerde mi şekilci? Onlarda mı algıya kapılıyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Neyse konuya dönelim... 

ios app'ler çok sorunsuz, her yenilik ilk önce ios'a geliyor ve benim gördüğüm her app ios'ta daha güzel çalışıyor. 

En basiti tapatalk, sayısız sorun yaşıyor android kullanıcıları, ama ios kullanıcılarından sorun almıyorum hiç. 

Sorun çıkarsa da 3 günde düzeltiliyor. 

Ben çok memnunum. Yakın çevremdeki ortaklarım personellerim uzun yıllar kullanıyorlardı. Ben onlara özenerek aldım. Özentim iphone özentisi değil, sorunsuzluk özentisi idi. 

Yaşadığım sorunların hiç birini yaşamıyorlardı. 

Sani ne derse desin, asla ve asla verdiğim paraya pişman olmadım. Yine olsa yine veririm. 

Sani'ye göre aynı işi 1500 liraya yapabilen bir cihaz varken iphone almak gereksiz.. iphone kullanıcıları telefonunu sürekli övüyor vs. iphone kullanıcıları telefonu masaya koymak, garsona üstünlük sağlamak için alıyor. 

Ben bunlara katılmadığım için sürekli didişiyorum. Ben sorunsuz gördüğüm için aldım, sorunsuz olarak da kullanıyorum, benim için önemli olan bu. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Değil, tekrar soruyorum. Bizim dışımızda Dünya'da tercih edenlerde mi şekilci? Onlarda mı algıya kapılıyor?

Yukarıda diğer mesajıma verdiğin cevabı şimdi gördüm. Daha fazla açıklama yapmamın manası yok zira mesajlarımı tersinden okuyorsunuz Emmi ile.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bende bu iki markaya anlamsız "bence" yüklenme olduğu için yazıyorum. Şuan Apple kullanmasam da kullanmak benim tercihim kime ne? Vereceğim parayı ben kazanıyorum neticede. Kimsenin şahsıyla ve tercihi ile ilgili bir problemim eleştirim yok.

Yukarıda diğer mesajıma verdiğin cevabı şimdi gördüm. Daha fazla açıklama yapmamın manası yok zira mesajlarımı tersinden okuyorsunuz Emmi ile.

:flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...