İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Oğuzhan Çakır
7lxp5v.jpg

Çizik ve harelerin %80'den kurtulduk.
Video da uygulanan ürün nedir merak ettim [emoji849]
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Uzun bir aradan sonra kışlık katillerimizi çıkardık,  yıkandık paklandık.

Jmu2tN.jpg

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil
Oğuzhan Çakır yazdı:

Video da uygulanan ürün nedir merak ettim emoji849.png

Onu tam bilen varsa banada söylesin :)

Arkadaş uygulama sonrası koruyuculuğu arttırmak için uygulandığını söylüyor. 2 saate yakın araç üstünde bekletildikten sonra siliniyor. Mum cilada diyenler var ama detaylı bir bilgiye ulaşamadım internette.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Uğur Kamil yazdı:

Onu tam bilen varsa banada söylesin :)

Arkadaş uygulama sonrası koruyuculuğu arttırmak için uygulandığını söylüyor. 2 saate yakın araç üstünde bekletildikten sonra siliniyor. Mum cilada diyenler var ama detaylı bir bilgiye ulaşamadım internette.

hızlı işlem için ürünü tabanca ile atmıştır, her ürün böyle atılabilir tabii maliyeti kurtarıyorsa. cilanın markası modeli kendi esnaf sırrı olabilir.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

meguiars m21 / m26 yı boya tabancası ile atıp olduğundan farklı bir nano ürün diye satanları da gördük. Detailing is show business, ekmek değil su değil.

Videoya baktımda, cama, sileceğe Allah ne verdiyse sıkılmış :heat:

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Köksal Yılmaz yazdı:

meguiars m21

21 candır, o da bekletilirdi yavaşça şefaflaşırdı, nanolar seramikler fayanslar yokkken

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Focusa 4 adet Hankook Ventus Prime 3 aldık. 2020 üretimi 205/55/16 ölçülerde tane fiyatı 336dan. İlçedeki bayi 380 lira verince internet daha mantıklı geldi doğal olarak. Bakalım 5 yıllık contipremium contact 5 kullanımından sonra nasıl bi deneyim olacak..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Çil
Maşallah 1.6 bse mi ? Bende de makyajlı kasası var. Filtreler orjinal miydi? Link alabilir miyim?
Yok üstad 2008 XL 1.4 TSİ olan benimki. Orijinaldi internetten aldim uzmanparca sitesinden bütün set aldim

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

yasanan sicaklardan sonra bugun cam filmi cektirdim. Artik gunesten az etkilenecegiz

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Korona sürecinde zamanı gelen bakımı yaptıramamıştım bugün müsait olunca yaptırdım. 14000 km sonra bakım yapıldı. Hissedilir derecede iyi oldu araba. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Görkem Karakaş yazdı:

4 adet Hankook Ventus Prime 3 aldık. 2020 üretimi 205/55/16 ölçülerde tane fiyatı 336dan

Tam iki sene önce 900 e almıştım. CPC kullanmadım ama memnun kalırsınız bence, ses dışında bir eksiğini görmedim ben, 3. Sezonu kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Tam iki sene önce 900 e almıştım. CPC kullanmadım ama memnun kalırsınız bence, ses dışında bir eksiğini görmedim ben, 3. Sezonu kullanıyorum.
Contiler çok iyidi ama artık taş oldular. Kışlıkları çıkartırken Taksitler rahatlasın diye bi kaç aylığına taktırdım mart başında. Janta geçmemek için direndi resmen. Umarım memnun kalırız.

Mng kargo yüzünden halen gelemesede ümitle bekliyoruz default_smile.png

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Pedere yaklaşık 10-15 gün önce biz de Hankook Ventus Prime 3 sipariş ettik. 215 55 17 tanesi 580 küsur..

Nasipse bugün ulaşacak daha. Bizim kargo da ups...

Görkem Karakaş yazdı:

Contiler çok iyidi ama artık taş oldular. Kışlıkları çıkartırken Taksitler rahatlasın diye bi kaç aylığına taktırdım mart başında. Janta geçmemek için direndi resmen. Umarım memnun kalırız.
Mng kargo ***** yüzünden halen gelemesede ümitle bekliyoruz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Pedere yaklaşık 10-15 gün önce biz de Hankook Ventus Prime 3 sipariş ettik. 215 55 17 tanesi 580 küsur..
Nasipse bugün ulaşacak daha. Bizim kargo da ups...

Ah şu kargolar..
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Fb7 Civic aracım bugün muayeneden geçti. 342 TL muayene ve 80 TL egzoz emisyon toplam 422 TL tuttu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Far üstü kayar led montajını yaptık..Videoda çok net değil ama oldukça güzel oldu..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Metin Mankal yazdı:

Far üstü kayar led montajını yaptık..Videoda çok net değil ama oldukça güzel oldu..

Orjinal sinyal de led'e dönmeli bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Astrama yapmıştım ben de.

a613b99e405c8ec192bc849db6233b61.jpg
Fotoda tam çıkmamış, far yıkamaya kadar uzanıyor aslında. Onu oraya sıkıştırmak için epey uğraşmıştım.
Bu da gece. Fotodaki kadar parlak değildi
63d4f5c68bce4c621a5ad87e44cf0c02.jpg
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ali Gök

hız sabitlemeli sinyal kolunu taktım. kodlatacak birini bulursam beyinden de açıtaram hız sabitlemeli olacak araba inşallah

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Uzun farlar niye oyle çıkmış? Ampuller mi ölü mü acaba?

Bende anlam veremedim, ampüller farklı zamanlarda değişmişti, hatta ilk uzun yolumda bir tanesini değiştirmiştim. Sönük çıkanda o diye hatırlıyorum. Acaba aynı renk led ile değiştirsem mi?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Selçuk Bakış yazdı:

Bende anlam veremedim, ampüller farklı zamanlarda değişmişti, hatta ilk uzun yolumda bir tanesini değiştirmiştim. Sönük çıkanda o diye hatırlıyorum. Acaba aynı renk led ile değiştirsem mi?

LED'ler uzunlarda çok başarılı. Duster'da kullanıyordum ben, canavar gibi. Şimşek şimşek :) Önde kimse kalmıyor çakınca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...