İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Ali Darbaz yazdı:

Önümüzdeki 6 ayı ödedim abi :) Neden ödedin dersen arabanın ilanı kaldırdım :( . Rant yüzünden alım satımdan vazgectim. 

Peki. neden erken ödedin.. daha 50 gün var.. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Peki. neden erken ödedin.. daha 50 gün var.. 

Abi param varken ödedim. Kış aylarında param olmuyacak. :)  6 ayda bir ödenmesi gerekmiyormuydu, 50 gün nasıl oluyor abi. Ay sonuna kadar ödemem gerekiyor diye biliyordum. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Darbaz yazdı:

Abi param varken ödedim. Kış aylarında param olmuyacak. :)  6 ayda bir ödenmesi gerekmiyormuydu, 50 gün nasıl oluyor abi. Ay sonuna kadar ödemem gerekiyor diye biliyordum. 

I ıh.. :)

Öyle değil... 

Ocak ayına ödedin.. Ocak haziran dönemiydi o.. 

Temmmuzda ödeyeceksin.. o da temmuz aralık dönemi olacaktı.. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Mehmet Ozyurek yazdı:

I ıh.. :)

Öyle değil... 

Ocak ayına ödedin.. Ocak haziran dönemiydi o.. 

Temmmuzda ödeyeceksin.. o da temmuz aralık dönemi olacaktı.. 

Vergileri öderken onuda arada ödedim. 390 tl toplam vergi ödendi. :(

2 sene önceki muayene vergiler yüzünden kredi çekmek zorunda kaldım. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

Misal yarın araba aldım diyelim

temmuz mtv si banamı yazılır ?

1 temmuz a kadar alırsan sen ödersin. 1 temmuz ve sonrası vergi ödenmeden satış olmaz eski sahibine çıkar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Merhaba arkadaşlar geçenlerde konusu geçtiği için yazıyorum, bu gün Ford bayi Görür otomotivden 2016 model 1,25 benzinli fiesta için buji hariç 880 tl ve 2016 1,6 tdci mondeo için polen hariç 980 tl civarı bir fiyat aldım. Çarşamba günü Fiestaya randevu aldım, mondeo biraz daha sırasını bekleyecek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Periyodik bakımını özel serviste yaptırdık yağ YaĞ filitresi buji polen hava filitresi 800 verdik çıktık. Satılmazsa da 15000 km kafamız rahat.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Hyundai i10 için Yetkili servis olan Hyundai Hunkodan servis günü aldım. Ayın 22 sine tarih veriyorlar. Polen filtresiz 670 tl bakım servis fiyatı verdiler. 

Cruze ise napsın garip, herhangi bir özel ilgi göstermiyoz. Sadece hizmet veriyor. Su taşıdı gene 

ACtC-3eZbiKuXtHwRA2qo_0iYqaEHjt1k2qoZIEO

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Evren Erakçora yazdı:

Evden vazgeçtin mi,ev aramaya devam mı?

Tabiki vazgectim. 270 bin olan eve 330 bine çıkardılar. Düşünsene 1 ayda 65000 tllik araba hiç oldu. Varmı bende öyle göz.  

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Ali Darbaz yazdı:

Hyundai i10 için Yetkili servis olan Hyundai Hunkodan servis günü aldım. Ayın 22 sine tarih veriyorlar. Polen filtresiz 670 tl bakım servis fiyatı verdiler. 

Cruze ise napsın garip, herhangi bir özel ilgi göstermiyoz. Sadece hizmet veriyor. Su taşıdı gene 

ACtC-3eZbiKuXtHwRA2qo_0iYqaEHjt1k2qoZIEO

Suyu nereden dolduruyorsunuz ben akfırat tarafında Kızılay Marmara bölgesi lojistik destek binasının karşısında ki çeşmelerden dolduruyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Evren Erakçora yazdı:

Yok.

Daha açık konuşayım. Topraktan eve giriyoruz. 50 bin peşinat hazırladım. Ev bitincede arabayı mütaite veriyorum. Kalanıda kredi çekiyorum. 

Kazı çalışmaları başladı harfiyat devam ediyor. 1 sene daha ayten bende kalır diyorum. Artık inşaat ne kadar sürerse. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Evren Erakçora yazdı:

Kaç bin olacak fiyat? Hayırlı olsun.

Daha o konulara giremedik :) Adamla masaya oturamadık. 

Mehmet Yeter yazdı:

Suyu nereden dolduruyorsunuz ben akfırat tarafında Kızılay Marmara bölgesi lojistik destek binasının karşısında ki çeşmelerden dolduruyorum. 

Su aldığımız yer : https://goo.gl/maps/qTShLKK4pYD5aND6A

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Tekrar temizlemeye gerek kalsin diye (Motor temizleme spreyi ) nemli bez, islak mendil ile  İlk bi kat temizligini yaptim.

IMG_20200614_110703.jpg

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Yagmurdan sonra dıştan bezle güzelce sildim. Yarin bartin karabük e gidecegim kalorifer işi icin.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

1,25 fiestanın 4.yıl bakımını 27000 km ford görür otomotivde yaptırdım. Bujileri km den dolayı değiştirmedim. Yaş indirimi ile 873 tl tuttu. Hediye Kamp sandalyemizle beraber eve döndük.

Yorum bağlantısı
Emre Sutay

Gecenlerde yine arkadan dokundurmuslardi.
Arka tampon yeniden boyandi.
Bagaj kapaginda ufak bir bolge boyasiz duzeltildi.
Madem arac duzeltmeye girecek 5-6 tane sagda solda duzeltilcek yerleri de ben yaptirdim.
Cicek gibi oldu
Yeni goruntuleri koymadim cicek iste [emoji2]

039bcc3672e940e828b2bf172fd2abf3.jpg

1481cff509ca24c94c2bc79de4f5e8ec.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...