İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Ayrıca şu ürünü'de şiddetle tavsiye ederim farklı isimle aynı şişe aynı içerik aynı etiket farklı isimde benim ustalara malzeme alırken nalburda gördüm 20tl 1lt şişesi su ile inceltip kullanabiliyorsunuz, sihirli süngerle mükemmel sonuç fırçalama vs yok sıkıyorsunuz ve siliyorsunuz. Sihirli sünger içinde netten değil migrosta satılanı alıp dışındaki bez kaplamayı sökünce direk süngere ulaşıyorsunuz 5tl :) 

bv7VPV.jpg

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Kendisiyle ilk uzun yolumuzu yaptık gayet memnun kaldık yol tutuşu, hızlanması, yakıtı ve konforuyla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan

Bugün vedalaştık. İlk defa yaşadığım bu duygu, gözlerimi dolduracak kadar kötüymüş.

RuqLKU.md.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ahmet Caliskan yazdı:

Bugün vedalaştık. İlk defa yaşadığım bu duygu, gözlerimi dolduracak kadar kötüymüş.

RuqLKU.md.jpg

3 gün sonra geçiyor, hayırlı olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Sinan Akgöl yazdı:

Ayrıca şu ürünü'de şiddetle tavsiye ederim farklı isimle aynı şişe aynı içerik aynı etiket farklı isimde benim ustalara malzeme alırken nalburda gördüm 20tl 1lt şişesi su ile inceltip kullanabiliyorsunuz, sihirli süngerle mükemmel sonuç fırçalama vs yok sıkıyorsunuz ve siliyorsunuz. Sihirli sünger içinde netten değil migrosta satılanı alıp dışındaki bez kaplamayı sökünce direk süngere ulaşıyorsunuz 5tl :) 

bv7VPV.jpg

Tuzlada ikinci el pazarında çok görüyordum ve hiçbir işe yaramayacağını düşünüyordum ilginç geldi. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

20 liraya migrostan aux girişli Bluetooth aparatı aldım acayip mutlu oldum. Tam aradağım aletmiş. Araçtan çıkarken kapatmaya gerek yok kendi kapanıyor. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mehmet Yeter yazdı:

Tuzlada ikinci el pazarında çok görüyordum ve hiçbir işe yaramayacağını düşünüyordum ilginç geldi. 

Bende alirken denemeden bilemem dedim aldim ben memnun kaldim bitsin gene alırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben de denedim. Çok beğendim.

Plastik aksam( kapi esikleri) kullanilir mi acaba? renk solmasi vs?

Sinan Akgöl yazdı:

Bende alirken denemeden bilemem dedim aldim ben memnun kaldim bitsin gene alırım.

Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Hasarlı Ön tamponu onarım yaptırıp boyattım. bunun beraber beyaz izler oluşan plastik çıta ve tampon bölümlerinide ısıtarak siyah haline getirdiler. Toplam ödemem  300tl.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Alpay Sumer yazdı:

Plastik aksam( kapi esikleri) kullanilir mi acaba? renk solmasi vs?

Kaporta haric her yerinde kullandim. Solma vs gormedim henuz kapi esiklerinde de kullandim.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Yücel Meta yazdı:

bunun beraber beyaz izler oluşan plastik çıta ve tampon bölümlerinide ısıtarak siyah haline getirdiler. Toplam ödemem  300tl.

Bilindiği üzere birçok plastik parça gaz salınımı yapar (bu yüzden kanser yaptığı söylenir). İlk başta güzel gibi görünse de polimer hammaddenin kaybettiği gazla doğru orantılı olarak kılcal çatlamalar meydana gelecektir. Bu işlem dış etmenlerin etkisiyle zaten yıpranmış olan plastiğin ömrünü daha çabuk tüketir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Yücel Meta yazdı:

Hasarlı Ön tamponu onarım yaptırıp boyattım. bunun beraber beyaz izler oluşan plastik çıta ve tampon bölümlerinide ısıtarak siyah haline getirdiler. Toplam ödemem  300tl.

Uygun geldi fiyatı istanbulda mı boyacılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin
(düzenlendi)
Mehmet Yeter yazdı:

Uygun geldi fiyatı istanbulda mı boyacılar. 

Aracım 1998 model Corsa bu fiyat araç küçük olduğu için olabilir. Ankara Şaşmaz oto sanayi sitesinde tampon tamiri yapan bir ustaya( fiberci İsmail) yaptırdım hepsini.

Koray Demir yazdı:

Bilindiği üzere birçok plastik parça gaz salınımı yapar (bu yüzden kanser yaptığı söylenir). İlk başta güzel gibi görünse de polimer hammaddenin kaybettiği gazla doğru orantılı olarak kılcal çatlamalar meydana gelecektir. Bu işlem dış etmenlerin etkisiyle zaten yıpranmış olan plastiğin ömrünü daha çabuk tüketir.

Haklı olabilirsiniz.

tarihinde Yücel Meta tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Kayseri’de tampon için ben de 300 lira fiyat aldım. Ön arka 600 dediler. Sökme takma 200. Sadece sökme takma pahalı gelmişti bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mustafa Arıkan yazdı:

Kayseri’de tampon için ben de 300 lira fiyat aldım. Ön arka 600 dediler. Sökme takma 200. Sadece sökme takma pahalı gelmişti bana.

ben söker getiririm deseydin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Okay Kaygusuz yazdı:

ben söker getiririm deseydin

Yan dükkanın önü müsait idi. Şurada söker veririm sana dedim. Benim için fark etmez dedi boyacı bende kaportacıya götürüp söktürecem dedi :) 

Baharda boyatacam artık yeniden tamponları

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)
Mustafa Arıkan yazdı:

Yan dükkanın önü müsait idi. Şurada söker veririm sana dedim. Benim için fark etmez dedi boyacı bende kaportacıya götürüp söktürecem dedi :) 

Baharda boyatacam artık yeniden tamponları

benim komple boyatasım varda anasını bellerler sökerken heryerin. biraz zaman bulup basında durup kendim sökersem yanasacagım

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mustafa Arıkan yazdı:

1 ay önce fiesta ön tampon sökme takma boyama 300 tl.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
(düzenlendi)

Bugün Mondeomun temizlik vakti geldiğini düşündüğüm k&n kutu içi filtresini temizleyip geri taktım. 

tarihinde Emrah Korkmazz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Kışlık lastik taktırdım kendisine. Daha bakımı var muyanenesi var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...