İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ahmet Kaya4948
Koray Demir yazdı:

Resim var mi Ahmet bey acaba benim aracınkiler metal  krom parlatıcısı ile tam istediğim gibi olmuyor?

Hocam parlatma isleminden once 2000 lik su zimparasi ile butun karartiyi sil.

Sonrasinda parlaticiyi pamuk ile uygula.

Pamuk ve parlatici yi defalarca yapmaniz gerekecektir.

Asagidaki linkteki urun einizi gorecektir.

https://www.hepsiburada.com/akfix-xmp12-metal-parlatici-50gr-p-HBV00000H4J5H?magaza=EGEMEN TİCARET&wt_gl=cpc.6822.shop.nelk.yapi-market-yapi-market-other&gclid=CjwKCAiAuK3vBRBOEiwA1IMhuig3WzR9pSAFqkE4imVy3TM4q0fNUf36D6uCV12G-yHkeiYaLdTNshoC4eQQAvD_BwE

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu gün çalıştırdım. Kayınpederime gittim. 5 günlük uyku sonlandı. Arabayı nasıl park ettiğimi açıkca görebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

dün aksam 2 araba kalorifer sorununu hallettim birisi bora birisi golf4

RvqAiY.jpg
Rv2oOx.jpg

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Maşallah, helal olsun. Bırakın başkasının aracını, kendi aracıma bukadar uğraşmadım ben :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Araca hiz sabitlemeyi halletim
Agir bir bakimdan gecti
Baski balata
Direksiyon pompa degisti
Direksiyon kutu reviyon yapildi
Kizdirmalar degisti
Genel bakim yapildi pazartesi cam degisecek

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Oğlum son dakika sürpriz yaptı hatıralarını arabada yaşatmaya karar verdi içini temizlemeye bıraktım Sonaxa. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Rot yapılırken on plakanın köşesinin kalktığını farketmiştim. Elimdeki kırmızı silikon ile yapıştırdım ama takip edeceğim pek olmadı gibi. 

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Sani Gerşon yazdı:

Radyatör suyu tam mı? Hararet dijital olarak ne diyor?

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bu esnada hararet ibresi de düşüyor mu? sizin sıkıntı açık kalan termostat olabilir. Hararet düşmüyorsa kanatları eskiyen devirdaim yada tıkalı radyatör de olabilir.

Radyatör suyu tam, yüksek devirde güzel ısıtıyor içeriyi. Hararet ibresinde düşme olmuyor, hep ortada. 

3k da ısıtıyor 2k da ısıtmıyor

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Sürücü yazdı:

Radyatör suyu tam, yüksek devirde güzel ısıtıyor içeriyi. Hararet ibresinde düşme olmuyor, hep ortada. 

3k da ısıtıyor 2k da ısıtmıyor

Kalorifer peteği tıkalı ve devirdaim yapamıyor olabilir suyu. Bu sebeple içindeki su soğuyor muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kışlıkları taktırdım. Değişim sonrası sensörlerin biri hata veriyor, basınç az, hava basın diyordu. Sıfırlama yaptım, biraz gezdim olmadı. Tekrar lastikçiye gittim. Hava basan amca havayı az basmış. Basınçlar normal ayarlandı, sorun kalmadı. Ustaya "usta kusura bakma seni yorduk ama ben de geli gelmek zorunda kaldım. Lastikçinin havayı yanlış basacağı aklıma gelmezdi" dedim. Güldü sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Yeter yazdı:

Oğlum son dakika sürpriz yaptı hatıralarını arabada yaşatmaya karar verdi içini temizlemeye bıraktım Sonaxa. 

Naapmış :)

Mahmut Yıldız yazdı:

Kışlıkları taktırdım. Değişim sonrası sensörlerin biri hata veriyor, basınç az, hava basın diyordu. Sıfırlama yaptım, biraz gezdim olmadı. Tekrar lastikçiye gittim. Hava basan amca havayı az basmış. Basınçlar normal ayarlandı, sorun kalmadı. Ustaya "usta kusura bakma seni yorduk ama ben de geli gelmek zorunda kaldım. Lastikçinin havayı yanlış basacağı aklıma gelmezdi" dedim. Güldü sadece.

Tecrübe, 

Lastikçiden çıkar çıkmaz petrolde ayarlarım ben 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mehmet Ozyurek yazdı:

Tecrübe, 

Lastikçiden çıkar çıkmaz petrolde ayarlarım ben 

Akşam tekrar ayarladım. yakıtı shell'den alıyorum ama yakındaki aytemiz'in havası hep doğru çıkıyor. Oradan tekrar hava bastım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Kustu ufaklık Allahtan süt içmediği için ucuz kurtardık. Araba fabrika ayarlarına döndü. 😁

tarihinde Mehmet Yeter tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Keskin

Bakım için parça seçimi işini tamamladım. Sipariş öncesi son eksiğim olan motor yağı, şanzıman yağı ve fren hidroliği kaldı.

Saydığım üç akışkan için yurtdışı dolum yapan hangi firma var? (Motul, Mobil1, Liqui) Onları seçip siparişi geçeceğim. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
(düzenlendi)

Bugün aracımda bunu fark ettim. Dörtlüleri yaktığımda araç disko topuna dönüyor :)

Videoyu yükleyemedim, nasıl atarım acaba?

tarihinde Ahmet Caliskan tarafından düzenlendi
Düzeltme
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ahmet Caliskan yazdı:

Bugün aracımda bunu fark ettim. Dörtlüleri yaktığımda araç disko topuna dönüyor :)

Youtube üyelik ile youtubeden yükleyebilirsin sonra linkini buraya

Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Ahmet Caliskan yazdı:

Sinan Akgöl yazdı:

Youtube üyelik ile youtubeden yükleyebilirsin sonra linkini buraya

Selçuk Bakış yazdı:

Youtube'a yükleyip linki buraya kopyalayabilirsiniz

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Eyvah eyvah, Hemen iyi bir oto elektrikçisi buluyorsun baştan aşağı bir sigorta kutularını vs kontrol ettirmek lazım. İçeriden fenaymış ancak :D 

Arka sol stopta olan sinyal lambasından olabilir.

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...