İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Sinan Akgöl
Ali Kangal yazdı:
Sinan Akgöl yazdı:
Koyduğum yerle alakalı o görünen zayıflık emoji4.png Araları açık gibi gözüküyor ancak değil değiştirdiğimde fotoya göre çok sık olarak gözüküyor. Düz zeminde değiller emoji4.png 

Markası ne

Agape içinden çıkanda Agape :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Evin arkasındaki alana, ters bir şekilde park ettim. Üşenip yerinden çıkarmamak için böyle bir şey yaptım. Onu ordan geri geri yada çevirip çıkarmak benim için çok zahmetli. Bu zahmetli durum yüzünden 3 gündür kullanmıyorum. Demekki işe yarıyor. Üşengeçlik sağ olsun. 

xHhKd9tYHsAVFji7iSPRoKL2S1EZt7ZHp6-0RXwh

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Hafta sonu Afyon'a girtik, hava 12 deece falan, geleceğimiz gün 5-6 olunca, Antalya da sabah 1 derece olunca kışlıklara geçtim.

Sök tak 50

Balans 50

Sağa çekme vardı, rot da 50

140 lira verdik,  önceki değişim 40*3 dü, %25 zam...

Ayrı bir takım almak lazımdı kışlıkları ilk aldığımda...

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Hafta sonu Afyon'a girtik, hava 12 deece falan, geleceğimiz gün 5-6 olunca, Antalya da sabah 1 derece olunca kışlıklara geçtim.

Sök tak 50

Balans 50

50 TL Rot ayarı çok uygunmuş. Burada kalmadı o paralar.

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
(düzenlendi)

dün izinliydim konya'ya gittim 2 araba orda yaptım

eve girmeden bir arabada gelince yaptım günü bitirdim

kaloriferi ısıtmayan bora golf4 kalmasın :)

RD4XD6.jpg
RD4cbp.jpg

tarihinde Okay Kaygusuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Usta
(düzenlendi)

Goodyearlari taktirdim.Tanesini 215 liraya aldim.

1fc56b742b7c05be6ee6423c26a489ed.jpg

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)
Fatih Evcin yazdı:

50 TL Rot ayarı çok uygunmuş. Burada kalmadı o paralar.

Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Sök tak 50

Balans 50

Sök tak balans 60 TL rot 20 TL toplam 80 verdim bende. Sökme takma balans geçen yılda 60 vermiştim aynı yere.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Emre Usta yazdı:

montaj dahil mi bu fiyata?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Selçuk Bakış yazdı:

Sök tak balans 60 TL rot 20 TL toplam 80 verdim bende. Sökme takma balans geçen yılda 60 vermiştim aynı yere.

Korkuteli Paris olmuş demekki, 20 lira rot da aşırı uygun geldi, makinayı çalıştırdığına, ayakları bıraktığına değmez. Bir ayar yapmada bile ucuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Korkuteli Paris olmuş demekki, 20 lira rot da aşırı uygun geldi, makinayı çalıştırdığına, ayakları bıraktığına değmez. Bir ayar yapmada bile ucuz.
Benim rot bozukmuş, sizin Doblo'da ki dönerken sürtünmeden vardı, rot sonrası düzeldi. Toe ayarını düzeltince geçti.

Birde aşırı yoğundu sürümden kazanıyor demek ki [emoji3]

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emre Usta yazdı:

Güzel lastik ve bedava.. güle güle kullan. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Okay Kaygusuz yazdı:

dün izinliydim konya'ya gittim 2 araba orda yaptım

eve girmeden bir arabada gelince yaptım günü bitirdim

kaloriferi ısıtmayan bora golf4 kalmasın :)

RD4XD6.jpg
RD4cbp.jpg

Benim yeni golf 4 de kafasına göre ısıtıyor. Yanlış yorumlamış olabilirim ama 3bin devire çıkınca kalorifer hamam yapıyor, 2binlerde gezerken soğuk üflüyor gibi. Bakım mı istiyor sence?

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Murat Sürücü yazdı:

Benim yeni golf 4 de kafasına göre ısıtıyor. Yanlış yorumlamış olabilirim ama 3bin devire çıkınca kalorifer hamam yapıyor, 2binlerde gezerken soğuk üflüyor gibi. Bakım mı istiyor sence?

bu sorunu yasayan 3 araba daha var sorun nedir bilgim yok

ama tahminim petegin içinde su dolasım yapmıyor bosluk olusuyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Okay Kaygusuz yazdı:

bu sorunu yasayan 3 araba daha var sorun nedir bilgim yok

ama tahminim petegin içinde su dolasım yapmıyor bosluk olusuyor.

Başka bir forumda sorunun LPG ısıtıcısı ile alakalı bağlantıdan kaynaklandığını söylemişler, baktıracağım boş bir vakitte

Alıntı

Tamam istedigim bilgilere ulaştım.
LPGciye gidiyorsunuz.
Buharlaştırıcı regülatörün sıcak su baglantılarını sisteme seri baglatıyorsunuz. Sizinkisi paralel gözüküyor.
Seri nasıl baglanır?
Motordan çıkan sıcak su önce regülatöre girer regülatörden çıkan su kaloriferinize girsin ondanda çıkan su devir daime geri dönsün.
Sizin sisteminiz orjinal sıcak su boruları kesilerek araya T konulmuş gibi duruyor.
Bu nedenle düşük devirde su debisi yetersiz geliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

5 gün oldu halini hatrını sormayalı. Arkası dönük öyle otoparkın arkasında bekliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Emre Usta yazdı:
Fatih Evcin yazdı:
montaj dahil mi bu fiyata?

Montaja tum lastikler degisti balans ile 40 liraya hallettim.

nerede bu fiyat bende alayım bir iki lastik :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Sürücü yazdı:

Radyatör suyu tam mı? Hararet dijital olarak ne diyor?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Selçuk Bakış yazdı:

Benim rot bozukmuş, sizin Doblo'da ki dönerken sürtünmeden vardı, rot sonrası düzeldi. Toe ayarını düzeltince geçti.

Birde aşırı yoğundu sürümden kazanıyor demek ki emoji3.png

Ona da bir baktırıp ön arka yapalım biz o zaman.

Murat Sürücü yazdı:

Bu esnada hararet ibresi de düşüyor mu? sizin sıkıntı açık kalan termostat olabilir. Hararet düşmüyorsa kanatları eskiyen devirdaim yada tıkalı radyatör de olabilir.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Kışlıkları taktım ben de. 
Nokian A4 çok memnunum, yazlık gibi sessiz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Selim Bilgin yazdı:

Kışlıkları taktım ben de. 
Nokian A4 çok memnunum, yazlık gibi sessiz. 

Hakikaten çok sessiz 1 ay oldu alalı, memnunum şimdilik. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaya4948

Focuslarda mevcut olan koltuk basliklarin metal krom kapli ayaklarin kararmasindan dolayi kendi aracima parlatma islemi yaptim.

10 uzerinden 10 verdim kendime😄

Kararma olan bolgeyi once 1000 lik zimpara ile kuru bir sekilde zimparaladim, sonrasinda da pis kokulu sagliga cik zararli olan "maden cilasi yada kavil" adi verilen losyon ile yuzeyi pamuk ile olvalayarak parlattim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ahmet Kaya4948 yazdı:

Focuslarda mevcut olan koltuk basliklarin metal krom kapli ayaklarin kararmasindan dolayi kendi aracima parlatma islemi yaptim.

Kararma olan bolgeyi once 1000 lik zimpara ile kuru bir sekilde zimparaladim, sonrasinda da pis kokulu sagliga cik zararli olan "maden cilasi yada kavil" adi verilen losyon ile yuzeyi pamuk ile olvalayarak parlattim.

Resim var mi Ahmet bey acaba benim aracınkiler metal  krom parlatıcısı ile tam istediğim gibi olmuyor?

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ahmet Kaya4948 yazdı:

Focus kullanırken gözüme çok batıyordu orası ama el atamadan arabayı sattım. :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...