İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın
Servet abi araç nerede yapılıyor kartal doğuş otoda mı eğer orada ise aracı alırken çok dikkat et kontrollerini çok iyi yap benim a3 le yaptığım kaza sonrası boya sıkıntıları yüzünden bir türlü teslim edemediler 

Gebze. İşlerinde iyiler
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Cümleten teşekkür ederim beyler
Aha doğru konuyu buldum sonunda.
Geçmiş olsun Sayın Servet ağabey.
En az 4 konuya geçmiş olsun dileklerimi iletmiştim. default_smile.png
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

2018 yılında benim araca arkadan çarpmışlardı. Ilk kırmızıda son anda dibimde zar zor durmuş, bir sonraki lambada ıskalamamıştı.

Arka tampon çatlamıştı, yetkili servise yaptırmıştim. Ama alırken farketmeme rağmen çokta üstünde durmamistim ama sonradan arkasindan her geçişte gözüme batmaya başladı.

Arka park sensoru iki milimetre kadar icerde kalmış normal hale getirmesi zor mudur?

0df6b5b17386f43bc564b8ecbf6e7e25.jpg0decf5bb228818a52a8874e195841501.jpg

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL
yapılmıştır çoktan.
Aynen, içerden müdahale olmuyor...
Altta egzos, koruma plastiği vs var, plastik sökülüp bir ihtimal ulaşılabilir ama elimde kalmasından cekiniyorum.

Sadece plastikse yine denerim ama altta ilaveler çıkarsa başlamışken düzelteyim diye girişirim ve kesin elimde kalır bir şeyler...

Tecrübe ile sabittir
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İki ihtimal var. Sensör, braketinden çıkmış. Arkadan itekleyince yerine oturacak. İkinci ihtimal sensör braketi tampondan ayrılmış. O yerine yapıştırılacak oluyorsa. Sıfıra sıfır olabilmesi için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bir ihtimal daha var braket kırık, servis elemanı onu yanlış yapıştırdı.. Alttaki korumayı sökmeden bilemeyiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Yakında ben patlayacağım. Son şakasını yaptı dersiniz

⚛️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Servet Aydın

Nerede la o dsg 50binde patlar diyenler [emoji366]
85.k'yı devirdik gün itibariyle. Alındığı gündeki gibi şimdilik tepkileri. Yoğun trafik dur kalk trafik gibi yerlerde S modu veya manuel kullanım olması gerektiği gibi şanzıman ömrünü direk etkiliyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Servet Aydın yazdı:

Nerede la o dsg 50binde patlar diyenler emoji366.png
85.k'yı devirdik gün itibariyle. Alındığı gündeki gibi şimdilik tepkileri. Yoğun trafik dur kalk trafik gibi yerlerde S modu veya manuel kullanım olması gerektiği gibi şanzıman ömrünü direk etkiliyor.

DSG neden öyle bir algı yarattı bilmiyorum, Artık Tamirci olan sensin abi sen daha iyi bilirsin, Ben pek sevmem Vosvosu ama bir arkadaşımın 300 binde DSG'li B6'sı var taş gibi. Sanırım püf noktasını bilmek gerek. Nice kazasız belasız 85Binlere

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Klasik türbin kullanan şanzıman olan araçlarımı da trafiğin akışına göre manuel olarak kullanıyorum. İşin özünde ne kadar az vites değişimi o kadar uzun ömür var. Dsg de mekanik şanzıman en nihayetinde. Gaz fren kullanım ömürden yer mutlaka.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bir parça değişince olay çözülüyor diyordun abi. Hatta benim favorilerimde dsg falan alırsam değişirim diye bekliyorum [emoji16]

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bir parça değişince olay çözülüyor diyordun abi. Hatta benim favorilerimde dsg falan alırsam değişirim diye bekliyorum [emoji16]

İlk seriler sorunlu idi. Artık o problem kalmadı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İlk seriler sorunlu idi. Artık o problem kalmadı.
20 yildir ayni cumle [emoji19]
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Servet Aydın yazdı:

Alındığı gündeki gibi şimdilik tepkileri. Yoğun trafik dur kalk trafik gibi yerlerde S modu veya manuel kullanım olması gerektiği gibi şanzıman ömrünü direk etkiliyor.

Birlikte alınan diğer passatta sert kullanan bi eleman vardı onunki ne durumda?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
güzel bir modeldi bu artık üretilmiyor değil mi?

Evet celica gibi üretimi olmayacak nadir model sınıfında yerini aldı
Birlikte alınan diğer passatta sert kullanan bi eleman vardı onunki ne durumda?

45.k değişimi yapıldı komple. Sert kullanan benim o, D P ve N yapar sadece
20 yildir ayni cumle [emoji19]

İşe yarıyor mu evet [emoji533]
  • Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...