İçeriğe Yönlendir

Vw Passat B8

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın
4000 sonrası 4090-4100 e kadar çıkar bence.

Üstünden atlarım
Düzeltme.
Ben konuya geç bakıp senin teee 2020 nin sonundaki sol arka stop kazasına geçmiş olsun demiştim, geçmiş zaten. [emoji51]

Şu arkadaşı alın kenara
Vesileyle yazılım hayırlı olsun abi.

Neyse vaz geçtim kalsın aldırmayın evinden
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

Nerede la o dsg 50binde patlar diyenler emoji366.png
85.k'yı devirdik gün itibariyle. Alındığı gündeki gibi şimdilik tepkileri. Yoğun trafik dur kalk trafik gibi yerlerde S modu veya manuel kullanım olması gerektiği gibi şanzıman ömrünü direk etkiliyor.

Servet abim dsg istanbula dayanmıyor benım anladıgım devamlı yarım debriyaj da kalıyor sanırım buda ısınma ile mekatronik ömrünü direk etkiliyor diye düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Servet Aydın yazdı:

Yazılım olup duman atmayan dizel yok zaten. Önce yakıt sonra hava emoji91.png

Bir dönemin denişik sakallı tiplemesi değil mi o kişi

King adam

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
(düzenlendi)

Forum atasözü;

"Ne kadar duman, o kadar randuman."

By @Çağlar Bayur

tarihinde Evren Barış Özbek tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet abim dsg istanbula dayanmıyor benım anladıgım devamlı yarım debriyaj da kalıyor sanırım buda ısınma ile mekatronik ömrünü direk etkiliyor diye düşünüyorum 

Aslında değil. Yukarıda yazdığım şekilde kullanım ile manuel vites kadar ömür sürer
Satılık yarı patlak passatlarınız değerinde alınır.

Satılık dublex 700bin
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Sen sat bunu 3 yıl oldu... siyah oassat lar değerinin altında Venezuella parası ile alınır...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Servet Aydın yazdı:

1200 tl. 2500dd sınıra kadar çok yumuşak sürüş. 2500 4000 arası %20 artış. 4000 sonrası beybi

karakter tanıdık geldi abi :) Hayırlı olsun o zaman bir pist döner :D 

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Barış AÇIL

Merhaba yaklaşık 15 gün önce yaptığım 2300 km lik uzun yolda cakmakliga bağlı navigasyon cihazım 3 tane sigorta patlattı.

Aldığımdan beri bu aracta yaklaşık 7-8 tane cakmaklik sigortası degismisimdir.

Ayni navigasyonu stiloda 4 sene kullandım 1 kez bile sigorta attirmadi.

Cihazın çektiği 1.3 A sigorta 20 A.

Anlamadım aracta mi sorun var cihazda mi?

Yalniz şarj soketini dusurmustum içinden plastik parçalar çıkmıştı az önce içini açıp yapistirilabilir olanları yapıştırdım. f8f9ebf55bcb41ed4df5f8e88145fc95.jpgadb67a65e0c153e35656f10c01ad98e7.jpg

Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Büyük ihtimalle sadece fotoğrafta öyle görünmüştür ama, sağ fotoğraf güncel haliyse + ile - birbirine temas ediyor sigortada.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL
Büyük ihtimalle sadece fotoğrafta öyle görünmüştür ama, sağ fotoğraf güncel haliyse + ile - birbirine temas ediyor sigortada.
Evet haklısınız orda bir temas görünüyor. Ama kapağı acarkende cikmis olabilir, ama aynı noktada sigorta ile metali ayıran plastik kırılmıştı, yapıştırdım şu anda temas yok .
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

Şase yapiyor bence fotografta öyle gözüküyor oraya bant sarin yinede.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL
Okay bey az önce olcu aleti ile olctum artı ve eksi uçlar arasında temas yok. Simdi sıkı sıkı bantları bir daha patlatır ise içini açıp dediginiz şekilde yapacağım.
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Barış AÇIL yazdı:
Okay Kaygusuz yazdı:

Okay bey az önce olcu aleti ile olctum artı ve eksi uçlar arasında temas yok. Simdi sıkı sıkı bantları bir daha patlatır ise içini açıp dediginiz şekilde yapacağım.

Üstten bastirinca aşağı doğru iniyor ozaman değiyor görüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eksi yayları fazla giriyor içeri. Sağ ve sol yaylar çıkacak.. Daralan makarona geçirilip iç kısım takılacak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eksiye temas eden yayların bastığı yerler kırık.. Yerine oturtunca cihazın sigortasına temas edip araçtaki sigortayı attırıyor.. 

Çözüm makaron. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Tamam mantikli ayaklar basınca temas edebilir, gerci aradaki kırık parçayı yapıştırdım ama yarın yeniden sokup, gerekli izolasyonu yapacağım tesekkurler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sürekli takılı mı bu cihaz? Eğer öyle ise devreyi iyicene izole et plastik kabı iptal ederek. Tavan lambasının oraya montaj yap kabloyu da naviye çek tavandan kenara

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Servet bey sadece uzun yolda kullaniyorum maksimum 12 saat falan takılı kalıyor. Hatta 3. sigorta gittikten sonra 4. De şarj bitmek üzere iken takip dolunca çekiyordum öylece Sivas a geldik. Yani ortalama 5 saatte bir sigorta patlattı.

Ilk aldığımda cihazı dediginiz gibi yapmak aklıma geldi sonrasında hem devamlı kullanmadığım hemde orijinal görüntüyü bozmak istemediğimden vazgeçtim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...