İçeriğe Yönlendir

Muğla’ ya Can Geldi...

İsa Acar

Recommended Posts

İsa Acar
13 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Süper.. 

Güle güle kullan kardeşim.. Artık sigortan da var :)

Bende mondeo parçası olarak neler var acaba :)

Tekrar teşekkür ettim Mehmet abi :)

Allah kaza bela vermesin. Parçalara da talibim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun. Mondeo candır can.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Hayırlı olsun, Allah kaza vermesin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
9 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun. Mondeo candır can.

Çok teşekkür ederim, Mondeo aşkı girdi mi çıkmak bilmiyor 😊 

1 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Hayırlı olsun, Allah kaza vermesin.

Çok teşekkür ederim 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Tekrar hayırlı olsun İsa kardeşim, Allah kaza bela vermesin.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun yeni aracınız.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
47 dakika önce, Zeki Yelboğa yazdı:

Allah kaza bela vermesin, hayırlı olsun yeni aracınız.

52 dakika önce, Tolga Erdem yazdı:

Şık olmuş güle güle binin :)

Çok teşekkür ederim, sağ olasınız 😊

3 saat önce, Mehmet Pınar yazdı:

Tekrar hayırlı olsun İsa kardeşim, Allah kaza bela vermesin.

Teşekkür ederim Mehmet kardeşim, sağ olasın 😊 sana da hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun hepimize 🙏 yeni aracının konusunu da bekleriz 😉👍

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
17 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Çok teşekkür ederim, sağ olasınız 😊

Teşekkür ederim Mehmet kardeşim, sağ olasın 😊 sana da hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olsun hepimize 🙏 yeni aracının konusunu da bekleriz 😉👍

Biraz boş vaktim olsun açacağım bende konuyu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
On 04.04.2019 at 11:03, Ali Gök yazdı:

hayırlı olsun mondoo güzel araba 

düzgün bir dizel SW bulsak... mümkünse ankara dan.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

abi bagaj kapağı sıkıntı zor bulunuyor derler . bugün önemini anladık bagaj kapağının

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
2 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

Doğan sen araba mı arıyorsun. Ne arıyorsun, bakalım bulalım? Laguna sordun, w140 sordun ama açıkça dile getirmedin galiba.

Ne vereyim abime :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

hayırlısı olsun aracınız,mondeo benimde gönlümde yatan,gelecek zaman içinde almak istediğim araçlardan biri,güle güle kullanın ( havalar ısınıyor gelecek zaman içinde akyakada bir kahvaltı toplantısı yakışır :) )

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
4 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

hayırlısı olsun aracınız,mondeo benimde gönlümde yatan,gelecek zaman içinde almak istediğim araçlardan biri,güle güle kullanın ( havalar ısınıyor gelecek zaman içinde akyakada bir kahvaltı toplantısı yakışır :) )

Araç bi sıkıntı olmazsa iki yıl bende, sonrasında paslaşırız 😁😁 kahvaltı olayınıza konu açarak mı duyursak, bakarsın dışarıdan gelen de olur 🤔

4 saat önce, Ali Darbaz yazdı:

Hayirli olsun. 

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Pazar gün yolda kaldık iyi mi? [emoji16][emoji16]

53dd9866bcf958d9345597ef981092b9.jpg

Göcek dağı rampasını tırmanıp aşağıya indim ve hararetin 120 de olduğunu fark ettim. Hiç bir uyarı ikaz lambası da yanmadı, öncelikle bu normal mi? Klimayı açıp kapadığımda hararet düştü mü çıktı mı hiç hatırlamıyorum. Yokuş aşağı, gaza hiç basmadan, 100-110 km/h ile inerken hararet 120 den düşmedi. Yolda ara ara düştü ama genelde 120 ve hatta en sağa dayandı. Bir uyarı vermediği için yola hep devam ettim. Yokuş yukarı çıkarken gaz da yememeye başlayınca sağa çektim. Bir motor ustası arkadaşı aradım. Onun yönlendirmeleri ile devam ettim sonrasında. Genleşme kabında hiç su yoktu. Kontağı kapattım. Yavaşça kapağı oynatarak havasını aldırdım. İçine su doldu. Kabın altından hava geldiği için sanıyorum ki fokurdadı, kaynama gibi değildi, bilemiyorum. 5-10 dk içinde kapağı komple açıp su ilave ettim. Motoru çalıştırıp suyu tamamladım. Daha sonra aynı yolları geri döndüm ve hiç sorun yaşamadım. Su eksikti de onun için mi böyle yaptı? Su niye eksildi? Neleri kontrol etmem ya da ettirmem gerekir? Yolda kalınca korkuttu beni.

Normalde ilgili bölüme de yazdım ama burada gören daha çok olur diye buraya da yazma ihtiyacı hissettim. Ayrıca, aracın konusu bu olduğuna göre, her şey kayda geçmiş olsun, iyisiyle kötüsüyle... [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

radyatör hortumlar vs ne durumda. kaçak varmı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Öncelikle oradaki su ne kadar zamanda azaldı onu gözlemlemek lazım. Suyun rengi vs normal mi ona da bakmak lazım. İsa abi şimdilik her gün gözün hararette ve su seviyesinde olsun.

Bir de arabayı park ettikten sonra ve çalıştırmadan önce altına bir bak ıslaklık var mı diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
10 dakika önce, Ali Gök yazdı:

radyatör hortumlar vs ne durumda. kaçak varmı ?

Hiç bir yerde kaçak yoktu Ali :i-ih:

2 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Öncelikle oradaki su ne kadar zamanda azaldı onu gözlemlemek lazım. Suyun rengi vs normal mi ona da bakmak lazım. İsa abi şimdilik her gün gözün hararette ve su seviyesinde olsun.

Bir de arabayı park ettikten sonra ve çalıştırmadan önce altına bir bak ıslaklık var mı diye.

İlk defa başıma geldi, bilemiyorum. Sen de daha önce oldu mu @Mehmet Pınar ?

Suyun rengi su gibiydi, şeffaf. Her gün eşim kullanıyor, 20 km git, 20 km gel. ona söyledim ara sıra bak diye ya, hayırlısı bakalım. Sabahları da bakarım Emre. Aslında sen geldiysen görüşelim bir ara, bi kontrol et istersen, hızını, ivmelenmesini. Bana 2000 cc. hakkını vermiyor gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Devirdaim benden bu kadar dediği için aynı senaryoyu yaşamıştım. Hala unutamadım.

Kontrol ettirmenizde fayda var.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bugün geldim abi. Kasa ağır biraz. Manuelini gördüm onda da öyleydi yani turbolu gibi gitmesini bekleme. Şu an mesaideyim istediğin zaman buluşalım yarından itibaren.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
19 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Devirdaim benden bu kadar dediği için aynı senaryoyu yaşamıştım. Hala unutamadım.

Kontrol ettirmenizde fayda var.

Teşekkürler Recep bey, bi gözlemleyeyim bakalım, tekrar yeltenecek mi.

17 dakika önce, Emre Şimşek yazdı:

Bugün geldim abi. Kasa ağır biraz. Manuelini gördüm onda da öyleydi yani turbolu gibi gitmesini bekleme. Şu an mesaideyim istediğin zaman buluşalım yarından itibaren.

Hoş geldin kardeşim, özelden yazarım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bence hararet yükseldiği için su eksilmiştir. 

Bence devirdaimi ve termostatı değiştir. Sorun devam ederse başak yerlere de bakmak gerek.. 

Erteleme, Bu havada bunu yaptı ise yazı geçiremez Dalaman'da. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar
3 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bence hararet yükseldiği için su eksilmiştir. 

Bence devirdaimi ve termostatı değiştir. Sorun devam ederse başak yerlere de bakmak gerek.. 

Erteleme, Bu havada bunu yaptı ise yazı geçiremez Dalaman'da. 

Ancak hafta sonu baktırabilirdim ama hafta sonu da Denizli gidiyorum, çok zamansız oldu bu iş :unsure2:  

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Geçmiş olsun. Bende hiç öyle bir sorun olmadı. Daha önceki 2 kasa Mondeo da olmuştu o da ben farkına varamadan conta yakmıştı. Keşke ilk başta farkına varınca kenara çekip hareket ettirmeseydin. Umarım büyük bir sıkıntı açmaz. Çok üzülürüm. 

Allah daha büyüğünden esirgesin.

Gelişmeleri mutlaka haber ver

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...