İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ümit Türk
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Olmazsa otururuz ne yapalım.  Rezervasyonu Kendi şirketimden aldım , istediğim tarihlere çektirebilirim. 

Ödemeden olmayında.  Mağdur çok görülüyor bu ara. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Ödemeden olmayında.  Mağdur çok görülüyor bu ara. 

Bana bişi olmaz, ödeme yaptığım bankada, ödeme yaptığım acentada bizim şirketin. Kafam rahat. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Ali Darbaz yazdı:

Bana bişi olmaz, ödeme yaptığım bankada, ödeme yaptığım acentada bizim şirketin. Kafam rahat. 

Sırtımı Goç'a dayadım diyorsun yani. :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

Abi şirkete göre mi muamele yapıyorlar. :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Sırtımı Goç'a dayadım diyorsun yani. :D 

Yok canım bu ayrıcalığı herkese tanır. Adam kayırmayız, hatta normal müşteriye benden daha fazla ilgi gösterir. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçen sene bu jöli değil miydi geri ödeme yapmayan firma?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

geçen sene bu jöli değil miydi geri ödeme yapmayan firma?

Bu ayrı, bunu farklı amaçla paylaştım. Bu tatili yapmayı planlıyorum. Ek 3 gün uzatacam. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Bu ayrı, bunu farklı amaçla paylaştım. Bu tatili yapmayı planlıyorum. Ek 3 gün uzatacam. 

tavukbenk açılsa da para yatırsak yahu.. o firma idi değil mi? öedemedi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

tavukbenk açılsa da para yatırsak yahu.. o firma idi değil mi? öedemedi

Abi anlamadım. ben seturdan yaptım rezervasyonlarımı.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi anlamadım. ben seturdan yaptım rezervasyonlarımı.  

toplum hafızası yönünde, linkini verdiğin jöleli firma geçen sene mağdur yaratmıştı diye hatılrlıyorum

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

toplum hafızası yönünde, linkini verdiğin jöleli firma geçen sene mağdur yaratmıştı diye hatılrlıyorum

Abi şu an baktığımda gitmek istediğim otele en ucuz fiyat veren Jolly. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Gecen yil ben tatil aldim tatilsepetinden o almis sizin jollyden parami turlu ugraslar sonunda 300 tl eksik sekilde kurtardim 6 ay surdu thh ihtarname falan ugrastim durdum. Benim gibi ugrasmayanlara tatil ceki falan verdiler gitmeyip parasi durun magdurlar hala var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

binlerce mağdur yaratan firma ile su içmeye bile gitmem ben tercih meselesi

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

binlerce mağdur yaratan firma ile su içmeye bile gitmem ben tercih meselesi

Abi seturdan aldım, kafam rahat. Tatili uzatmak istedim, ama o parayada hanıma süpürge aldım şimdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Tatili uzatmak istedim, ama o parayada hanıma süpürge aldım şimdi. 

bence mantıklı, biri demirbaş yatırımı, diğeri 2 günlük macera

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Ocaktan aldım ben rezervasyonumu 

27 gün sonra yokum 1 hafta 

1 otel daha var ama param kalmadı. Ucuz iken sen git.  

https://www.jollytur.com/marmaris-park-hotel?StartDate=2021.06.07&EndDate=2021.06.11&Rooms=2

Uzak, bana 6 saati geçmemesi lazım. Arabada 2 tane 1 yaşından küçük bebe olacak :D 

Otoyolu kullanarak Mersin'e giderim en fazla. Daha uzun yol bana zarar bu yıl. Yoksa otel çok güzelmiş, fiyatta iyiymiş oldukça. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Murat Sahın yazdı:

Uzak, bana 6 saati geçmemesi lazım. Arabada 2 tane 1 yaşından küçük bebe olacak :D 

Otoyolu kullanarak Mersin'e giderim en fazla. Daha uzun yol bana zarar bu yıl. Yoksa otel çok güzelmiş, fiyatta iyiymiş oldukça. 

Benim bebem 50000 km yakın yol yaptı. Arabada hemen uyur. Çok rahat uzun yola giderdik. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Benim bebem 50000 km yakın yol yaptı. Arabada hemen uyur. Çok rahat uzun yola giderdik. 

Bir tane olunca olur, bebe koltuğuna koyarım, hanım da yanına oturur, bitti. İki tane olunca öyle olmuyor. Sorun tek bebeğe göre 5 e hatta 10 a katlanıyor :) 6 saate kadar sorun çıkmaz ama sonrası beni sıkıntıya sokar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Murat Sahın yazdı:

Bir tane olunca olur, bebe koltuğuna koyarım, hanım da yanına oturur, bitti. İki tane olunca öyle olmuyor. Sorun tek bebeğe göre 5 e hatta 10 a katlanıyor :) 6 saate kadar sorun çıkmaz ama sonrası beni sıkıntıya sokar.

Sen hipermilde yapamazsın. Benim bodruma sürüş sürem 12 saatten fazla. 

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

o ne hız yahu ben bodruma 48 saatte anca varıyorum

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Ankara'dan Turgutreis'e bildiğin 13 saatte varmıştım çocuklar yokken :D Ama şu an gidecek olsam önce hız sabitleyici taktırıp sonra 120'ye sabitleyip giderim muhtemelen. Yolda kazanacağım 1 saat çok şey değiştirir. Şöyle düşün, bir çocuk olunca uykusu gelince uyur, hele yolda bol bol uyur. Benimkiler iki tane olunca uyku saatleri ve süreleri birbirini tutmuyor. Oğlum gündüz 1 kez ama 5 saat uyuyor, kızım günde 2 kez ilki 2-3 saat kadar, ikincisi 1 saat kadar uyuyor. Uyananın ilk işi diğerini uyandırmak :D Uykusunu alamayan da ağlayıp duruyor beni niye uyandırdınız diye. 

Bu arada enteresan bir durum var, lineanın bagaj yetmiyor. Bebek arabasını taşımak için çözüm önerisi var mı? Bu bagaj kapağına bisiklet asılan aparatlardan alsam bebek arabasını ona sabitlesem olmaz mı ki? Bebek arabası ikiz olunca baya büyük. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Ankara'dan Turgutreis'e bildiğin 13 saatte varmıştım çocuklar yokken :D Ama şu an gidecek olsam önce hız sabitleyici taktırıp sonra 120'ye sabitleyip giderim muhtemelen. Yolda kazanacağım 1 saat çok şey değiştirir. Şöyle düşün, bir çocuk olunca uykusu gelince uyur, hele yolda bol bol uyur. Benimkiler iki tane olunca uyku saatleri ve süreleri birbirini tutmuyor. Oğlum gündüz 1 kez ama 5 saat uyuyor, kızım günde 2 kez ilki 2-3 saat kadar, ikincisi 1 saat kadar uyuyor. Uyananın ilk işi diğerini uyandırmak :D Uykusunu alamayan da ağlayıp duruyor beni niye uyandırdınız diye. 

Bu arada enteresan bir durum var, lineanın bagaj yetmiyor. Bebek arabasını taşımak için çözüm önerisi var mı? Bu bagaj kapağına bisiklet asılan aparatlardan alsam bebek arabasını ona sabitlesem olmaz mı ki? Bebek arabası ikiz olunca baya büyük. 

Caravalle kirala :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Murat Sahın yazdı:

Açıkcası onları hiç tavsiye etmem çünkü ağırlık yaptırıp bulunduğu bölgeyi deforme edebiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

portbagaj...

bar taktır. çocuk arabasını barlara bağlarsın direk. portbagaja gerek de olmaz.

portbagaj kapalı yahut sepet sonra keyfe keder alırsın.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Caravalle kirala :) 

Aile genişliyor diye astrayı satınca hanım transporter al demişti, bende otobüs alalım direk diye dalga geçmiştim. Az önce "bak haklıymışım" dedi :D 

Mehmet Yeter yazdı:

Açıkcası onları hiç tavsiye etmem çünkü ağırlık yaptırıp bulunduğu bölgeyi deforme edebiliyor. 

Tek kullanımda bir şey yapmaz diye düşünmüştüm ama yine de dediğiniz gibi, deforme riski var.

Mehmet Göktürk yazdı:

portbagaj...

bar taktır. çocuk arabasını barlara bağlarsın direk. portbagaja gerek de olmaz.

Hocam bu çok mantıklı. Hemen bakacağım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...