İçeriğe Yönlendir

2010 Chevrolet Cruze LS Ailenin Yeni Üyesi

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

sen al demedim ki baban alacak, sen de kullanacaksın

Babamın geliri düştü, benim yüzümden bu ayda maaş alamadı. Zaten kızgın bana. Bişey isteyince tersliyor :) Daha yüksek maaş promosyonu alsın diye bankasını değiştirdik, hesap oluşmadı bir türlü. 

Mehmet Yeter yazdı:

Ali hocam şu robotu bir kullandıktan sonra tecrübelerini yazabilir misin? Fiyatı uygunmuş.

Ucuz robot aldım ben. Mühtemelen yarı otomatik çalışıyor. Kızıl ötesi çalıştığı için sadece gündüzleri ev aydınlık iken çalışıyormuş. Yani gece vakti temizlik yapamıyor. 

Kargom 24 saaten kısa sürede eve ulaştı. Trendyoldan aldım. Evde beni bekliyor . Kurulumunu yapacam. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Şu robotlara para vermek akıl işi değil ya. 1-2 sene sonra çöp demedi demeyin. 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Şu robotlara para vermek akıl işi değil ya. 1-2 sene sonra çöp demedi demeyin. 

Cyclone lu toz torbasızlar için de aynını söylemişlerdi. :D 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Biz bir kullanalım, size tüm dürüstlüğümle ürün hakkında fikirlerimi anlatırım. Merak etmeyin. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10081138114610.jpg

şuna bir pil bir de motor takınca 2000 eder deselerdi , kovalardık adamı

Ali Darbaz yazdı:

Biz bir kullanalım, size tüm dürüstlüğümle ürün hakkında fikirlerimi anlatırım. Merak etmeyin. 

üstüne kamera yapıştırıp time lapse yapılabilir? rakispisz video olur

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Cyclone lu toz torbasızlar için de aynını söylemişlerdi. :D 

Ne oldu ki ona? 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

10081138114610.jpg

Gırgır yapma abi 😛

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Çağlar Bayur yazdı:

10081138114610.jpg

Torque falan lazım. Sen olayı nirvanaya çıkardın abi. Robot süpürgemiz 500 rpm de 800 mah şarj harcıyor ve motor ısısı da 100 derecede. Alternatörümüz bu esnada 300 mah şarj desteği sunuyor. Müzik sistemi kapalı olası sesleri duymak gerekir.

Bakirkoyun konumunu atar mısınız bana?

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Biz de robotlardan aldık şimdi çocuklar oynuyor üzerinde. Gereksiz de harcama bence. Şu dysob müdür nedir onun iyi modelinden alıp geçmeli. Yada pilli olanından. Gerisi ölü yatırım olacak.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Buyrun size yeni gırgırım. Biz çok memnun kaldık şimdilik. Henuz 3 parti evi temizledi. Üzerindeki batarya 2500 mah. Standart ayarda 60 dakika kadar yetiyor. Ama ben hipermil yaptırdım. %40 ile 45 dakika çalıştı. 

https://youtu.be/a7bMNtntjKc

ACtC-3d9ACYtZx-umVBuLI66eyyYzzzf7AmORYl3

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

10081138114610.jpg

bunun demir olanı vardı saplı falan.. o daha verimliydi 😂

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Evren Erakçora yazdı:

Amarok pek konforlu değil gibi, arka taraf çok sallanıyor, kum torbası falan koyanlar var belki o zaman düzelir. 

Kum torbası dengeyi sağlar, kum torbasından daha güzel çözümleri var o işin :) 

Ümit Türk yazdı:

Arka koltuk çok rahatsız edici. Konfor olmaz bilgin olsun. Dimdik oturuyon one öyle. 

Banane, ben mi oturacam arka koltukta :D  Benim yerim belli. Bebeler de yıllarca oto koltuğu kullanacak, o kadar dayanamam değiştiririm zaten :) 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

7.6 litreye düştük. 8.3lerden 7.6 lara. Müthiş öz verimin eseri. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Ali Darbaz yazdı:

7.6 litreye düştük. 8.3lerden 7.6 lara. Müthiş öz verimin eseri. 

Gaz 3,50 TL abi. Sabah aldım. :) 3 gündür benzinle geziyordum. 7,10 TL nere 3,50 TL nere. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ümit Türk yazdı:

Gaz 3,50 TL abi. Sabah aldım. :) 3 gündür benzinle geziyordum. 7,10 TL nere 3,50 TL nere. 

Valla servis çalışsa , araba otoparkta yatar. Çok güzel yatış yeri var.  Ama işte , biliyorsun durumu. :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Behlül Baş

Ali abi sen bu yağ basınç valfini değiştirdin mi değiştiyse işçiliği kaça mal oldu?

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Behlül Baş yazdı:

Ali abi sen bu yağ basınç valfini değiştirdin mi değiştiyse işçiliği kaça mal oldu?

ben valf değişmedim. Sadece Varyatör konum valfinin eski filtrelerini söktüm.

Yorum bağlantısı
Behlül Baş
Ali Darbaz yazdı:

ben valf değişmedim. Sadece Varyatör konum valfinin eski filtrelerini söktüm.

Benim varyatörler 20.000 km önce değişmişti 170.000kmde. Şuan için sorun yok da yine de uzun süre başım ağrısın istemiyorum. Eğer asıl sorun bu küçük parçayla değiştirilsin gitsin ama bunu her yer yapmaz sanırım ya da bilmez. Nisa oto bunu ortaya çıkardı zaten

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Behlül Baş yazdı:

Benim varyatörler 20.000 km önce değişmişti 170.000kmde. Şuan için sorun yok da yine de uzun süre başım ağrısın istemiyorum. Eğer asıl sorun bu küçük parçayla değiştirilsin gitsin ama bunu her yer yapmaz sanırım ya da bilmez. Nisa oto bunu ortaya çıkardı zaten

Motorun hiç hararet görmedi ve yağınıda zamanında değişiyorsan sıkıntı olmaz kolay kolay 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Arabanın filtresi geldi. Babam, kardeşim ve ben, üç kişi girişerek değiştirdik. :) Eski ve yeni filtre arasındaki farkı görmektesiniz. 

ACtC-3dMkrrEAgDt2mbavrHP8NMGX7uK9fa0aycrACtC-3f7PoLEvZkMpbcP_REn6VIEvp-eZToGPb70

Behlül Baş yazdı:

Nisa oto bunu ortaya çıkardı zaten

Nisa otoyu sanayi ustaları tehdit etmiş. Geçenlerde dert yandığı bir video gördüm :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Behlül Baş
Ali Darbaz yazdı:

Arabanın filtresi geldi. Babam, kardeşim ve ben, üç kişi girişerek değiştirdik. :) Eski ve yeni filtre arasındaki farkı görmektesiniz. 

ACtC-3dMkrrEAgDt2mbavrHP8NMGX7uK9fa0aycrACtC-3f7PoLEvZkMpbcP_REn6VIEvp-eZToGPb70

Nisa otoyu sanayi ustaları tehdit etmiş. Geçenlerde dert yandığı bir video gördüm :)

Ederler tabi sanki buji satar gibi vanos satıyorlardı adamlar 1.5 milyara. Yazık günah ya.

Bu arada abi sen bilirsin bizim bu f17 şanzımanların orijinal yağı nedir :D Yılbaşında yaşadığım şanzıman arızasında yeni yağ konulmuştu ama şüpheliyim o yağdan tam olarak hangisi bilmiyorum olmadı değiştiricem. Usta 75w90 koymadım shell in sarı bir yağı var ondan koydum dedi ama hangi viskozite belli değil. Bazı yerler atf koyuyormuş 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Darbaz yazdı:

Aynı yağı 1 senedir kullanıyorum. Shell sarı bir yağı. 

Senin arabanda şelin sarı yağı mı var? Speklerini falan bilmediğin, viskositesi belli olmayan yağ mı koydun? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Murat Sahın yazdı:

Senin arabanda şelin sarı yağı mı var? Speklerini falan bilmediğin, viskositesi belli olmayan yağ mı koydun? :unsure2:

İki bakımdır aynı yağı kullanıyom. Yaz kış farketmeden çok cix çalışıyor

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...